Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Oto fragment nowego, poprawionego i uzupełnionego, wydania książki Nadieżdy Siemionowej „Szkoła zdrowia – uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich”, które ukaże się już niebawem:

Program przygotowujący pedagogów mogących samodzielnie pracować w miejscu zamieszkania został zlikwidowany i nie będziemy go kontynuować. Tak się złożyło, że szkoły działające w terenie, po uzyskaniu od nas metodyki oraz możliwości ciągłego uzupełniania wiedzy w Soczi, samowolnie pozmieniały swoje programy. Powołując się na moje nazwisko jako autorki, wprowadziły astrologię, stręczycielstwo, lewatywy z kefiru i mleka jako środek odchudzający sprzedawały suplementy diety z jajeczkami glist z Dalekiego Wschodu. Ich pedagodzy w ciągu 3-5 lat nie stawiali się na zajęciach szkoły autorskiej. W Sankt Petersburgu zaczęły działalność „nieślubne dzieci” Siemionowej. Przez jakiś czas promowała je reklama – „Przyjmuje Siemionowa”. Ich twórcom nie podobało się najwidoczniej ich własne nazwisko, więc woleli moje. Również w Moskwie samozwańcy otworzyli prywatną praktykę i okrzyknęli się „Filiami Szkoły Zdrowia z Soczi”.

Szanowni Państwo! To godne pochwały, że jako rodzaj działalności obraliście ekologię człowieka i zasady mojej szkoły. Działajcie jednak pod własnym nazwiskiem. Zdejmijcie ze ścian moje zdjęcia i reklamy. Oświadczam Czytelnikom, że od 1 stycznia 2009 roku ani jedna szkoła w jakimkolwiek mieście czy wsi nie jest oddziałem mojej Szkoły Zdrowia. Doświadczenie pokazało, że nie jesteśmy w stanie kontrolować zmian w programach filii, a tym bardziej w odpowiednim czasie reedukować nauczycieli. Jako autorka odpowiadam jedynie za program i porządek w Szkole Zdrowia w Soczi.

Komentarze  

# Patrice 2015-04-21 14:36
Kazda dama pyta o więc aby jej bielizna ekskluzywna byla jak najladniejsza też jako pięknie na niej lezala.
Wybierajac dobra dla własnych konieczności
bielizne, czesto stosujemy sie dopiero bodzcami estetycznymi.
Jednak przyjemna i luksusowa w uzytkowaniu bielizna
damska to rowniez miekkosc koronki, odpowiednio wyprofilowane miseczki,
gładkosc szwow i jakosc wykonczenia. Nowinki technologicznie w swiecie odziezowym mozna przenosic rowniez na terytorium produkcji bieliznianej, właśnie jak rtak jak podejmuje
to marka bielizna Lamore.pl. Bielizna damska przez
nia sprzedawana nadaza nie wyłącznie z dzisiejszymi stylami w swiecie mody,
ale rowniez zdobywa najnowocześniej sze materialy dostepne na bazarze aby podniesc jakosc swoich produktow.


Stop by my web blog - koszulka
erotyczna: http://www.erotyczna-bielizna.net.pl/zycie-erotyczne-a-bielizna/
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa