Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
29.03.2009
 
Dnia 29.03.09r odbyło się pierwsze spotkanie nowo założonego klubu " Sekrety zdrowia". Przybyło kilkanaście osób - ludzi zainteresowanych zdrowym stylem życia, naturalnymi metodami leczenia i holistycznym spojrzeniem na współczesnego człowieka. Bowiem dusza, ciało i umysło stanowią jedność.

W przyjaznej atmosferze i "energetycznym" kręgu, który przez przypadek sami, siadając, utworzyliśmy, wdaliśmy się w rozważania nad istotą zdrowia, a głównie nad możliwościami utrzymania go na odpowiednim poziomie.

Wśród zgromadzonych była ciekawa postać - pani Marta, która przybliżyła nam swoją sprawdzoną, wieloletnimi zabiegami, metodę oczyszczania organizmu, z zastosowaniem odpowiednich ziół-detox, 7-dmio dniową głodówką, lewatywami i ćwiczeniami. Zwróciła naszą uwagę na wiele ważnych czynników, które decydują o powodzeniu takiej metody.
Inna zaś młoda, zdolna kobieta - pani Katarzyna zapoznała nas z terapią czaszkowo-krzyżową, która ma ogromny wpływ na zachowanie równowagi w układzie nerwowym, trzewnym, hormonalnym oraz w systemie mięśniowo - powięziowym  całego organizmu.

Spotkania klubowe zapowiadają się bardzo ciekawie.
Każdy może podzielić się swoimi wiadomościami, najlepiej sprawdzonymi na " własnej skórze", dowiedzieć się wielu ciekawych i praktycznych rzeczy odnośnie kuracji zdrowotnych, zagrożeń cywilizacyjnych, możliwości obronnych organizmu i aktualnych wieści ze świata medycyny niekonwencjonalnej.

Następne spotkanie klubu "Sekrety zdrowia" odbędzie się pod hasłem "Energetyczne odżywianie".
Wszystkich chętnych zapraszamy 26.04.09r.

26.04.2009

Drugie spotkanie klubu „Sekrety Zdrowia „ odbyło się 26.04.09 a tematem przewodnim było „Energetyczne odżywianie”.

Sposobów właściwego odżywiania jest bardzo wiele. Jedni zalecają odżywianie się wyłącznie surowymi owocami      i warzywami, drudzy proponują jako podstawę w diecie tłuszcze, jeszcze inni propagują obniżenie węglowodanów    z odpowiednio dobraną ilością białek i tłuszczy. Ale jak się okazuje same składniki to nie wszystko. Rozpoczynając temat energetycznego odżywiania należałoby zadać podstawowe pytania:

W jaki sposób przygotowujemy nasze pożywienie? Czy spożywamy je w spokoju, harmonii i miłości?

Czym tak naprawdę jest energetyczne pożywienie?

„Energetyczne pożywienie” - to przede wszystkim filozoficzne podejście w procesie przyrządzania potraw i radość  z ich tworzenia.

Człowiek jest częścią natury i podlega jej prawom, a ludzki organizm jest odbiciem wszechświata. Jedną z wielu zasad działania dobrej energii w przyrządzaniu potraw, utrzymujących harmonię między człowiekiem a naturą, jest gotowanie wg „ pięciu przemian”. Oparte na prastarej filozofii Wschodu, ze szczególnym uwzględnieniem medycyny chińskiej. Ukazująca ścisłą zależność między narządami ludzkimi a poszczególnymi żywiołami.
Teoria „pięciu przemian” mówi o wszechobecnej zasadzie ruchu, cyklicznie następujących zmianach i wzajemnym przenikaniu wszystkich elementów wszechświata. Najlepszą ilustracją tej teorii jest następowanie po sobie kolejnych pór roku: wiosna, lato, późne lato, jesień, zima, które odpowiadają kolejno przemianom:

DRZEWO (smak kwaśny) – odpowiada za wątrobę, pęcherzyk żółciowy, OGIEŃ (smak gorzki) – odpowiada za  serce, jelito cienkie, ZIEMIA (smak słodki)  – odpowiada za żołądek, śledzionę, METAL (smak ostry)  –  odpowiada za płuca, jelito grube, WODA (smak słony)  – odpowiada za nerki, pęcherz moczowy,

Podstawową zasadą wyżej wymienionej teorii jest odpowiednie zestawienie produktów, z których sporządzamy posiłek. Umożliwia to organizmowi przyswajanie wszystkich składników pokarmowych. Tak przygotowywane pożywienie jest bardzo smaczne i lekko strawne, co doprowadza do wzmocnienia i ochrony wszystkich narządów.
Decydując się na odżywianie zrównoważone, uwrażliwiamy naszą świadomość na znaki, jakie płyną z naszego ciała  i otoczenia, co przekłada się na  zwracanie większej uwagi  na nasze prawdziwe potrzeby.

Zainteresowanych tematyką „Energetycznego pożywienia” oraz gotowania wg „Pięciu przemian” odsyłamy do książek Anny Ciesielskiej „Filozofia życia” oraz „Filozofia zdrowia”.Plan szkoleniowy 9-10 maja i 16-17 maja godziny od 9 do 17

1. Podstawowe koncepcje teoretyczne medycyny wschodniej.
2. Podstawy biorezonansu, informoterapii i medycyny wibracyjnej.
3. Podstawy elektropunktury wg R.Volla (EAV).
4. Podstawy VEGA-testu wg H.Schimmela.
5. Specyfika wykorzystania VEGA-testu w diagnozowaniu mikroorganizmów.
6. Antypasożytnicza terapia wg H.Clark.
7. Fenomen testowania preparatów i środków leczniczych w EAV.
8. Klasyczna terapia biorezonansowa wg F. Morella oraz E. Rasche.
9. Transfer informacji leczniczej przez zapisywanie na aparacie laserowym.
10. Praktyczne zajęcia.

Po ukończeniu kursu osoby otrzymują świadectwo ukończenia kursu.
Koszt kursu: 920 zł
Zgłoszenia: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tel. 796 104 230
Adres: Al. Stanów Zjednoczonych 63, Warszawa

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa