Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Wywiady i biografie

Hulda Clark nie żyje

W czwartek 3 września umarła dr Hulda Clark w rezultacie komplikacji wynikłych z urazu rdzenia kręgowego.

Wpisy ku pamięci.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Energetyka pożywienia - fragment wywiadu z Vadimem Zelandem

Zamieszczamy fragment wywiadu z Vadimem Zelandem, autorem bestsellerowej serii „Transerfing rzeczywisości”. Fragment ten poświęcony jest właściwościom uzależniającym i energetyce sztucznie przetworzonego pożywienia. Wydał się nam interesujący, mimo że serię „Transerfing rzeczywistości” można umieścić na pograniczu psychologii, filozofii i ezoteryki.

Czytaj więcej: Energetyka pożywienia - fragment wywiadu z Vadimem Zelandem

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Talk Show z Małachowem

malachowtalkshow.jpgNa pierwszym kanale telewizji rosyjskiej (ORT- dostępnej bezpłatnie w telewizji satelitarnej z satelity Hotbird 12597000), codziennie o godzinie 10.20 polskiego czasu pokazywany jest talk show pod nazwą „Małachow+”.  Wiele osób w Polsce zna Małachowa z jego książek. Teraz możemy zobaczyć go na żywo. Jeśli ktoś jeszcze pamięta język rosyjski ze szkolnej ławki, zachęcamy do oglądania. Jest to program dla tych, którzy myślą o swoim zdrowiu oraz chcą swoje życie uczynić lepszym. W programie biorą udział osoby, które miały problemy ze zdrowiem i teraz, będąc już zdrowymi, opowiadają o tym i dzielą się swoimi doświadczeniami, co Małachow chętnie wykorzystuje i umieszcza w swoich książkach.

Czytaj więcej: Talk Show z Małachowem

Napisz komentarz (3 Komentarze)

Nieumywakin o sobie

Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem Image wywiadu z Iwanem Pawłowiczem Nieumywakinem, którego książka „Woda utleniona na straży zdrowia” lada moment ukaże się w Polsce. Nazwisko Iwana Pawłowicza Nieumywakina, zajmującego się przez ponad 40 lat kwestiami leczenia i uzdrawiania człowieka, jest dobrze znane zarówno w kręgach profesjonalnych lekarzy, jak i wśród reprezentantów alternatywnej, nieoficjalnej medycyny. Doktor nauk medycznych, profesor, laureat nagród państwowych, rzeczywisty członek Rosyjskiej Akademii Nauk, autor ponad 200 prac naukowych, zasłużony wynalazca, mający na swym koncie 85 autorskich świadectw patentowych, od 1959 roku przez 30 lat był nierozerwalnie związany z medycyną kosmiczną.

Czytaj więcej: Nieumywakin o sobie

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa