Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Bardzo często otrzymujemy zapytania drogą e-mailową i telefoniczną z prośbą o poradę polecanych książek na temat leczenia raka. Ponieważ dużo czasu schodzi się na tłumaczeniu każdemu oddzielnie w tym artykule zamieścimy listę wg naszego zdania najlepszych książek, które koniecznie warto przeczytać. Wiele osób zadaje pytania: Jaką metodę najlepiej zastosować? Która z metod jest kompleksowa? Jaka metoda wymaga najmniej zaangażowania itp ?

Dużym dla Was problemem jest Drodzy Czytelnicy fakt iż giniecie w gąszczu metod, które się pojawiły nie wiedząc od której zacząć, czy traktować daną metodę kompleksowo czy uzupełniająco. Ponieważ w tej walce o życie jest mało czasu postaramy się pójść drogą na skróty i pokrótce opisać co dane książki i metody reprezentują. Wiedza z książek pomoże Wam podjąć ŚWIADOMĄ DECYZJĘ wyboru metody w którym kierunku podążać.

Tych pytań jest oczywiście o wiele więcej, które wymagają dokładniejszego opisania metod. Będzie na ten temat oddzielny artykuł. Więc zaczynamy.

 

UWAGA: Niektóre książki nie są skierowane do osób, które dopiero zaczynają wchodzić w świat medycyny naturalnej

Książki, które koniecznie musisz przeczytać tzw. Must see. z komentarzem, więc na początek jeśli jesteś chory, lub chcesz zostać doradcą zdrowotnym medycyny naturalnej w zakresie leczenie raka poniższa pierwsza lista książek jest to ABSOLUTNE MINIMUM na etapie dzisiejszej wiedzy dostępnych książek w języku polskim.

Nazwa metody Okładka ksiażki|
Tytuł książki
Stopień trudności | Komentarz Czy znamy osobiście osoby, które się wyleczyły za pomocą stosowania wyłącznie poniższych metod.
Książki / GŁÓWNE METODY tzw. systemy do których wg autorów należy stosować się kompleksowo. SAME KONKRETY.
Metoda GERSONA  

Klasyka lecz dla wielu metoda skomplikowana i bardzo czasochłonna. Często wymaga do pomocy drugiej osoby. Człowiek jest wyłączony z życia towarzyskiego i skupiony wyłącznie na leczeniu i robieniu soków co godzinę oraz kilku lewatyw z kawy dziennie co daje w kość... . W tej metodzie nie są używane zioła.

METODĘ NIE MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

TAK
Metoda LEBIEDIEWA

Wylecz się z raka Tom 1

Wszystko można wyleczyć Tom 2

Praktyka leczenia nowotworów Tom3

 

Metoda na poziomie metody Gersona lecz nie wymagająca aż tak bardzo wiele wysiłku. Ludzie stosujący tą metodę mogą nawet pracować podczas jej stosowania jeśli starcza im sił. Mało czasochłonna. Praktyka i doświadczenie pokazało iż również można mieć efekt poświęcając mniej czasu, bez potrzeby używania drogich wyciskarek i picia tak dużych ilości soków, które w naszej strefie klimatycznej i chłodnej porze wyziębiają nasz organizm. Ulepszona o wiedzę znaną z Rosji oraz wiedzę, która dla Gersona nie była jeszcze w tamtych czasach dostępna. Kto wie, jeśli by dzisiaj Gerson żył może właśnie tak by teraz wyglądała jego metoda wraz z połączeniem metody Bołotowa. Okazuje się że lewatywy z kawy można zastąpić metodą Szewczenki lub lewatywami z ziołami. W tej metodzie zwraca się sporo uwagi na zioła.

METODĘ NIE MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

TAK
Metoda Huldy CLARK Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych

Tutaj mamy całkiem inne podejście niż 2 powyższe metody. Część schematów można jednak wykorzystać do powyższych dwóch metod. Jednak Clark mówi o takich rzeczach o których nie wspomina ani Gerson, ani Lebiediew, a są to bardzo istotne rzeczy z punktu widzenia obecnej wiedzy i medycyny środowiskowej - ekologicznej o których pisze dr Kropp i Maslanky. Metoda nie jest skomplikowana. Ludzie stosujący tą metodę mogą nawet pracować podczas jej używania jeśli starcza im sił. Średnio czasochłonna. Ważną rolę odgrywa biorezonans aktywny (Metoda Rife`a , terapia częstotliwościami), który pochłania trochę czasu. Wymaga używania metod diagnostycznych Volla / Vegatest / Informoterapii, którą Clark nazywa homeografią. Można korzystać z usług gotowych gabinetów powyższych metod lub nauczyć się ich samemu. Firmą, która pierwsza wprowadziła do Polski pojęcie Informoterapii i homeografii oraz pierwsza wprowadziła profesjonalne szkolenia dostępne dla wszystkich z tego zakresu jest ENSO Electronics.

METODĘ MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

TAK
       
Książki / Metody uzupełniające (nie całościowe systemy i nie kompleksowe), które można stosować uzupełniająco, wspomagająco / niezależnie od wybranej głównej metody
Metoda z zastosowaniem wit B17 (amigdaliny). Pestki moreli  

Łatwa. | Metoda może działać samodzielnie jeśli główną przyczyną nowotworu są grzyby pleśniowe. Prawdopodobnie może zastąpić preparat ANRY, który opracował polski lekarz Anatol Rybczyński.

METODĘ MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

TAK.
Woda utleniona  

Łatwa.

METODĘ MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

NIE
Metoda Ashkara (NIA)  

Metoda z tzw. Cieciorką. Długotrwała metoda... Ludzie, na miłość boską, jeśli nie ma czasu na leczenie to nie może to być metoda stosowana jako główna... Dotyczy to również metody Hammera (Nowa Germańska Medycyna). Chorzy chwytają się tych metod np. w zaawansowanym stadium, kiedy nie ma szans by w tak krótkim okresie te metody zadziałały i dzięki temu medycyna naturalna staje się pośmiewiskiem.

METODĘ MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

NIE
MMS  

Łatwa. Znamy jedynie opisy na forach iż ktoś się wyleczył. Opis dotyczył jedynie glejaka. Ostatnio metoda ścigana przez WHO i ostrzega przed nią również Sanepid.

METODĘ MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

NIE
Metoda Szewczenki  

Mieszanka wódki z olejem. Stara ludowa metoda pochodząca z Syberii stosowana w dawnych wiekach przez mnichów w klasztorach. To co pisze Gerson, Lebiediew i inni iż jeśli doprowadzimy do oczyszczenia wątrobę i normalizacji jej funkcji to jest to połowa sukcesu. Mieszanka wódki z olejem właśnie to robi. Czyli metoda, która prawdopodobnie zastępuje lewatywy z kawą wg Gersona. Metoda może być stosowana samodzielnie w przypadku raka żołądka. Dość spory odsetek wyleczeń w Rosji.

Przy okazji dla osób, które mają problem z alkoholem świetna terapia antyalkoholowa prawdopodobnie zastępująca kluby Anonimowych alkoholików. Połączenie wódki z olejem tworzy taką mieszankę iż pociąg do alkoholu całkowicie zanika...

TAK
Metoda Nishi   Japońskie / azjatyckie podejście do leczenia raka. Wg tej metody leczył się nawet Gorbaczow ze skutkiem pozytywnym. W Polsce nowa metoda, jeszcze nikt jej nie stosował. NIE
Metoda Bołotowa  

Wspomaganie żywieniem enzymatycznym. W Polsce nowa metoda, jeszcze nikt jej nie stosował. Bołotow nie znając metody Gersona, Lebiediewa i Clark co dziwne w wielu miejscach doszedł do tych samych wniosków.

Problemem po chemioterapii i radioterapii jest odbudowa i regeneracja narządów. Obecnie to chyba najlepsza i w sumie jedynie znana nam metoda, która to właśnie czyni i powinna być obowiązkowo stosowana jeśli nie do samego leczenia to KONIECZNIE do REGENERACJI i ODBUDOWY tkanek po chemioterapii i radioterapii oraz innych chorobach przewlekłych. Co ciekawe jest to jedyny znany nam autor, który opracował cały system pod kątem całkowitej odbudowy i regeneracji narządów oraz oczyszczania z metali ciężkich i radionuklidów / promieniowania radioaktywnego. Czyli w końcu mamy narzędzie do walki z Czarnobylem i Fukuszimą. Clark podaje iż radiacja ma bardzo duży wpływ na stopień zapasożycenia / paratyzmu i bez pozbycia się radiacji będziemy walczyć z "wiatrakami".

NIE
Metoda Rife  

Metoda z zastosowaniem Biorezonansu aktywnego. Jeśli przyczyną nowotworu są pasożyty wtedy ta metoda ma rację bytu. Łączy się i część wspólną ma z metodą Huldy Clark. Clark na podstawie tej metody stworzyła zappera.

METODĘ MOŻNA STOSOWAĆ RAZEM Z CHEMIOTERAPIĄ.

TAK
Metoda Budwig   Metoda z olejem lnianym i twarogiem. Olej lniany jest przeciwgrzybiczny. NIE
Książki bardziej przeznaczone dla naturopatów / terapeutów / lekarzy osób, które mają pod kontrolą osoby chore na raka.
Jelisiejewa   Język medycyny naturalnej czyli Lebiediewa, Siemionowej ubrany w język łatwo strawny dla lekarzy. Jelisejewa jest doktorem nauk medycznych i sama się wyleczyła właśnie dzięki medycynie naturalnej, a nie akademickiej, która w jej przypadku była całkowicie bezradna.  
 
Książki za pomocą, których się nie wyleczysz, ale jeśli jesteś osobą, która nie wierzy / nie ufa medycynie naturalnej i alternatywnym metodom leczenia raka lub się zastanawia czy coś w tym może być to poniższe książki są dla Ciebie
  Antyrak    
  Od lekarza do grabarza / Ekomedycyna    
       
       
Poniższe książki, również mogą pomóc lecz nie są ukierunkowane na leczenie raka. Bardziej na oczyszczanie organizmu. Poniższe metody są opisane w przeglądzie metod oczyszczania organizmu.
Siemionowa      
Tombak      
Małachow      

Teraz tym co napiszę wywołam być może pewną burzę. Na zadawane pytanie, które metody działają? Cóż możemy odpowiedzieć?

Widzieliśmy lub znamy osobiście osoby wyleczone metodą / metodami: Gersona, Lebiediewa, Clark, Szewczenki.

Nigdy nie widziałem osobiście osób wyleczonych z zastosowaniem wyłącznie metody: Ashkara (cieciorki), MMS.

Zawsze to było tak że ktoś kogoś zna, kto ma znajomego który się wyleczył.

 

Więc jeśli dowiedziałeś się że masz raka pewno zadajesz sobie pytanie jak postąpić?

Poniżej fragment z książki Huldy Clark "Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych".

Jak wyleczyć raka? Czy wyleczenie raka jest naprawdę możliwe?


Obecnie nowotwory można wyleczyć, a nie jedynie hamować. Odkrycie, że rak wywoływany jest przez grupę, a nie pojedynczy element, taki jak karcynogen, skróciło Program Leczniczy z trzech tygodni do dwóch. Dzięki niniejszej książce dowiesz się, jak możesz rozbić tę grupę, tak by nigdy więcej nie powstała. W trakcie utwardzania plomby zatrzymują składniki takiej grupy i stają się głównym źródłem przerzutów. Można je jednak wymienić. Po raz pierwszy w historii możesz wyjść od dentysty z całkowitą pewnością wyleczenia.


Możliwe, że nie masz czasu...
...na przeczytanie od razu całej książki, jeśli masz raka i jesteś zapisany na operację, chemioterapię lub naświetlanie. Możesz opuścić pierwsze strony opisujące sposób, w jaki pasożyty i kompleks nowotworowy w Twojej wodzie pitnej powodują rozwój raka. Przejdź od razu do informacji na temat usuwania pasożyta przy użyciu ziół i elektryczności. Najlepiej jest stosować przepisy ziołowe wraz z zapperem. Wystarczy kilka dni, by oczyścić zęby i dziąsła z radioaktywności dostarczającej polon do kompleksu nowotworowego. Nie jest ważne, jakiego masz raka i jak bardzo jest zaawansowany – możesz go natychmiast zatrzymać.
Zahamowanie nowotworu da Ci czas na zajęcie się powrotem do zdrowia.


Czy oznacza to, że możesz odwołać operację, naświetlanie lub chemioterapię?

Tak, ale dopiero po wyleczeniu raka. Z całą pewnością zgodzi się z tym Twój lekarz. Potrzebuje on jednak dowodu. Możesz go dostarczyć. Postaw sobie za cel przedstawienie dowodu swojemu lekarzowi przed datą przyjęcia do szpitala. Nie jest to kuracja nowotworowa: to sposób wyleczenia! Leczenie nie zakłóca kuracji, ponieważ polega głównie na usuwaniu rzeczy, a nie dodawaniu ich. Usuwanie przyczyn przy użyciu metod nieinwazyjnych nie przeszkadza. Możesz omówić to ze swoim lekarzem.
Pamiętaj, że onkolodzy to mili, wrażliwi, pełni współczucia ludzie. Chcą dla Ciebie jak najlepiej. Nie mogą znać prawdziwej przyczyny i sposobu wyleczenia raka, ponieważ nie zostali o nich poinformowani. Postanowiłam zacząć od poinformowania Ciebie, abyś jak najszybciej mógł się z tym zapoznać. Program rozpoczyna się na stronie 355. 

 

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa