Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Elektryczne baterie do zastosowań medycznych konstruowano już w XIX w. Urządzenia te wprowadzono w XIX w jednocześnie jako profesjonalne i domowe urządzenia medyczne. Były dostępne w ciągłej sprzedaży do lat 30. XX w., a następnie nagle znikły z rynku. Pokazane urządzenia to przodkowie dzisiejszych modeli zapperów (używanych przeciw pasożytom).

Na zdjęciu możemy zobaczyć profesjonalną baterię medyczną nr 6 firmy Voltamp. Urządzenie było dostępne w późnych latach 20. i wczesnych 30. XX w.

Na całym świecie jest również obecnie mnóstwo podobnych urządzeń elektrycznych. W Stanach Zjednoczonych tego typu konstrukcje są wciąż blokowane.

falcon_battery.jpg
Swego czasu urządzenia te były wysoko cenione z racji efektywności i zdolności redukowania pewnych dolegliwości. Uważa się, że ich usunięcie z rynku zostało przeforsowane prze AMA w latach 30., ponieważ profesjonaliści zajmujący się rynkiem medycznym zauważyli, że sprzedawanie tabletek jest bardziej zyskowne. Lekarze, którzy używali elektryczności na jakikolwiek problem zdrowotny byli zastraszani nazywaniem ich szarlatanami i tracili licencję medyczną i prawo wykonywania zawodu.

wersja_ulepszona.jpg
Udoskonalona Bateria Falcona Nr 1 firmy Voltamp.

 

wersja_mini_nieznanej-marki.jpg
Wersja ekonomiczna nieznanego producenta

 

A poniżej oferta katalogowa z 1923 r. bardzo znanej wtedy w Stanach Zjednoczonych sieci sprzedaży Sears. W ofercie widać różne modele baterii medycznych:

oferta_sears_1923.jpg

 

Podobna oferta sieci Montgomery Wards, ale o wiele wcześniejsza, bo pochodząca z roku 1895. Również na niej widać „zapperopodobne” urządzania medyczne na prąd:

oferta_wards_1895.jpg Źródło: http://www.paradevices.com/

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa