Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
     
Oczekiwana książka Nadieżdy Siemionowej już dostępna w naszym sklepie. Kliknij tu, by ją zamówić.
Książka „Szkoła Zdrowia – uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich” wywołuje duże zainteresowanie. Wiele osób pyta o informacje w niej zawarte. Aby uchylić rąbka tajemnicy prezentujemy kilka faktów związanych z Autorką i jej działalnością.

W Szkole Zdrowia Nadieżdy Siemionowej schorowani ludzie są oczyszczani z pasożytów. W wyniku kuracji pozbywają się wielu traktowanych jako „nieuleczalne” chorób i dolegliwości.


Pozytywny wynik oczyszczania nie powinien nikogo dziwić, ponieważ zanieczyszczenie organizmu, infekcje pasożytnicze i niedobór mikro- i makroelementów (np. krzemu) mogą powodować nadwagę, astmę, alergię, depresję, cukrzycę, miażdżycę naczyń krwionośnych, a w szczególnie ciężkich przypadkach – nowotwory.

Zapraszamy do lektury całego artykułu

Program „oczyŚĆ się z pasoŻytów

Na południu Rosji, w Soczi, nad brzegiem ciepłego Morza Czarnego znajduje się Szkoła Zdrowia Nadieżdy Siemionowej. Swojemu ośrodkowi – i tematowi zdrowia w ogóle – poświęciła ponad 20 lat życia. W republikach byłego Związku Radzieckiego (i nie tylko) uważana jest przez ludzi interesujących się nurtem medycyny naturalnej za jeden z największych autorytetów w dziedzinie oczyszczania organizmu oraz pozbywania się pasożytów z ciała. Stworzyła autorską metodę dehelmintyzacji, bazująca na naturalnych preparatach od stuleci używanych przez rdzennych mieszkanców Kaukazu i terenów położonych nad Morzem Czarnym. Większość ze środków przez nią polecanych – lub ich ekwiwalenty – dostępna jest również w Polsce.{jgxgal folder:=[images/stories/SzkolaNadzieja] cols:=[4]}

Według danych opublikowanych przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia, 1996 r., Genewa) pasożyty są przyczyną 80,83% przypadków raka organów kobiecych, w tym nowotworów szyjki macicy.

Do swojej pracy w Szkole Zdrowia – oprócz wielowiekowego doświadczenia medycyny ludowej w walce z pasożytami – do wykrywania intruzów zaprzęgła system diagnostyki Vega-test. Mimo iż metoda ta nie jest darzona zaufaniem przez większość przedstawicieli medycyny akademickiej i wzbudza wiele kontrowersji, Nadieżda Siemionowa uważa ją za prosty i niezawodny sposób na szybkie sprawdzenie, czy w czyimś organizmie nie czai się intruz, na dowiedzenie się, co może być przyczyną dolegliwości. W swoich książkach opisuje mnóstwo przypadków, gdy pozbycie się przez kogoś pasożytów i poprawa ogólnego stanu zdrowia po przejściu dehelmintyzacji potwierdzały pierwotną diagnozę urządzeniem.

Pasożytami ryb można stosunkowo łatwo zarazić się spożywając sushi (które jest przyrządzane z surowej ryby).


O sobie pisze, że była swego czasu bardzo chora. Z wykształcenia jest inżynierem – technologiem spożywczym. Przez wiele lat pracowała na wielkim statku – przetwórni rybnej. Oto, co pisze o tym okresie:


Po ukończeniu szkoły wyższej i trzech latach samodzielnej pracy wyjechałam na Daleki Wschód i sześć lat przepracowałam w przemyśle rybnym jako kierownik laboratorium przetwórni produkującej konserwy (...). Praca od roku 1962 w przedsiębiorstwie związanym z żywnością wymagała ciągłej kontroli stanu zdrowia. Dostając pieczątkę „zdrowa” wierzyłam, że jestem zdrowa. Tak było przez dłuższy czas.

Pewnego razu, podczas zimowego połowu ryb w okolicach wysp Komandorskich, nocą, po bardzo napiętym dniu pracy już miałam pójść spać, gdy nagle poczułam, że w moim gardle coś się rusza. To „coś” szybko wypełzało do jamy ustnej. Pochyliłam się nad umywalką, ścisnęłam „to” palcami i wyciągnęłam – robaka długości około 50 cm. Szybko zmienił swoją barwę. Odkręciłam wodę i spuściłam go do oceanu… Nie mogłam już spać. Nie czekając na świt poprosiłam o przyjęcie u kapitana i zażądałam natychmiastowego odesłania mnie na leczenie. Nieopodal była tylko Ameryka – za zatoką Bristolską. Byłam przerażona… Przez tyle lat żyłam z wiarą w naukę, padałam ze zmęczenia i braku sił, lecz wierzyłam, że jestem zdrowa”.W 1939 roku oszacowano, że pasożytniczym pierwotniakiem, toksoplazmozą, zarażonych było:

 • 83% mieszkańców Paryża,
 • 56% Niemców,
 • 31% Amerykanów,
 • 25% Rosjan,
 • 17% Anglików.

 

W 1979 roku, kiedy Nadieżda Siemionowa miała 39 lat, w szpitalu postawiono jej diagnozę: wada serca z powikłaniami, choroba Bechterewa, reumatyzm stawów, a do tego takie choroby jak zapalenie okrężnicy, nieżyt żołądka, zapalenie pęcherzyka żółciowego. Po obserwacji Nadieżdzie Siemionowej powiedziano, że zostały jej... 2 lata życia.

Siemionowa postanowiła walczyć. Na oczyszczenie organizmu poświęciła 3 lata. W ciągu tego czasu oczyściła krew i pozbyła sie reumatyzmu, chociaż oficjalna medycyna uważa to za niemożliwe.

Zrozumiała, że ozdrowienie serca i oczyszczenie krwi wymaga dobrego treningu. Wstąpiła zatem do Klubu Miłosników Biegu. Zaczęła od krótkich dystansów, kończąc na olimpijskiej trasie gdzie w 1983 roku przebiegła 42 km w ciągu 4 godzin i 20 minut – pełny maraton. Ciągle pracowała nad sobą, trenowała w klubie i zbierała informacje o oczyszczaniu organizmu z zanieczyszczeń. W ten sposób pozbyła sie wielu ukrytych schorzeń. Zrozumiała, że najważniejsze jest nie tylko uwolnienie się od zanieczyszczeń, które się w nas nagromadziły, ale także zaprzestanie ich przyjmowania. Nadieżda Siemionowa efekty obserowała na sobie. Opracowała dzięki temu własny program oczyszczania i założyła Klub Zdrowia. Opowiada o tym w swojej książce „Szkoła Zdrowia – Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich”.
Koniec końców swój powrót do zdrowia i pozbycie się ciężkiego zarobaczenia Siemionowa zawdzięcza głównie sobie. Przez swoje perypetie straciła zaufanie do świata medycyny. Jej krytycyzm wyraźnie przebija z kolejnego cytatu, bedącego negatywną oceną współczesnej medycyny:

„Każdy człowiek ma możliwość podejścia do tematu „zdrowie człowieka” z dwu różnych stron. Pierwsza strona to ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni i nazywa się medycyną. W jej centrum znajduje się choroba i to jej objawy są analizowane. Jest to tak zwana metoda patocentryczna (prof. N. M. Rozumow). Specjaliści uczą się tej metody na uczelniach medycznych i pracują w instytucjach podległych organom ochrony zdrowia. Celem ich działalności jest – mówiąc językiem rynku – sprzedać towar, jakim jest wiedza o chorobach. I towar ten sprzedają z dobrym skutkiem. Te same zasady rynku zmuszają medycynę do takiego działania, by chętnych kupić ów intelektualny towar było jak najwięcej. A komu jest potrzebna nauka o chorobach? Oczywiście chorym. Dlatego niezależnie od pięknych słów o humanitaryzmie, ochronie zdrowia i edukacji sanitarnej, specjaliści działają tak, by chętnych kupić towar – wiedzę o chorobach – było coraz więcej. Ostatnimi czasy maska z cynicznej medycyny patocentrycznej została zerwana. Medycyną rządzą pieniądze. Już na pierwszym semestrze uczelni medycznych młodym adeptom wpaja się tezę, że większość chorób jest nieuleczalna. A następnie uczy się ich handlować co droższymi lekarstwami, operacjami i zabiegami”.Produkty roślinne silnie działające przeciw wielu gatunkom pasożytów jelitowych to m.in.:

 1. wrotycz,
 2. piołun,
 3. glistnik (jaskółcze ziele),
 4. czosnek,
 5. żurawina,
 6. pestki z dyni.

 

Zdaniem Nadieżdy Siemionowej – podobnie jak Huldy Clark – większość chorób dręczy człowieka na skutek infekcji pasożytniczych:

Dzisiaj Nadieżda Siemionowa pomaga tysiącom schorowanych słuchaczy swojej Szkoły Zdrowia oraz czytelnikom książek. Jednym z głównych priorytetów jest pozbycie się pasożytów.
Turnusy Szkoły Zdrowia odbywają się kilka razy w roku. W ciągu roku Szkoła Zdrowia przyjmuje ponad 1000 osób. Większość wyjeżdża zadowolona. Mimo że udział w turnusie nie jest tani (1000EURO), chętnych nie brakuje.

Opinie wielu osób zapytanych, jak porównują swoje samopoczucie i zdrowie przed oczyszczeniem od pasożytów i po oczyszczaniu w tym systemie brzmi: „Niebo a ziemia”. Ludziom mija astma, problemy z zaparciami, cera młodnieje, z oczu znika wieczne zmęczenie. Normalizuje się praca całego układu pokarmowego. Do Szkoły Zdrowia w Soczi przyjeżdżają ludzie z całego swiata. Obecnie również poza Rosją powstało wiele ośrodków, które prowadzą oczyszczanie zgodnie z tym programem. Nie jest fizycznie możliwe, pomimo budowania nowego ośrodka, by przyjąc wszystkich chętnych. Równiez nie każdy ma możliwości finansowe, czasowe, zdrowotne bądź językowe, by zostać słuchaczem Szkoły.
W celu przybliżenia zainteresowanym swoich metod i poglądów Autorka wydała już wiele ksiażek, między innymi tę o tytule „Szkoła Zdrowia – uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich”.

Wiele danych mówi, że glistą ludzką zarażonych jest ponad 50% ludzi na świecie w różnych strefach klimatycznych. Można więc żartobliwie nazwać ją pasożytem kosmopolitycznym.

Również polscy czytelnicy mogą zapoznać się z tym przynoszącym efekty systemem oczyszczania. Najlepsza książka Nadieżdy Siemionowej, która w Rosji stała się bestsellerem na rynku wydawnictw medycyny naturalnej (ponad 500 000 sprzedanych egzemplarzy w republikach byłego Związku Radzieckiego) ukazała się w Polsce we wrześniu 2007 r. nakładem wydawnictwa Hartigrama. W wyniku zawiązania współpracy z wydawnictwem książka dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

Co ciekawe – wbrew powszechemu mniemaniu, że to, „co drogie jest również lepsze" – autorka pokazuje, że w drodze do zdrowia nie jest potrzebny „wypchany portfel”, a drogie leki dostępne w rozmaitych sieciach sprzedaży wręcz krytykuje (szczególnie gdy ktoś korzysta z takich suplementów bez pozbycia sie rzeczywistej przyczyny swoich dolegliwosci i w ten sposób niejako „dokarmia” tylko pasożyty).

Kuracja przeprowadzana we własnym domu nie jest kosmicznie droga, a większość potrzebnych do jej odbycia surowców jest łatwa do zdobycia. Praktycznie każdą rodzinę stać na zakup potrzebnych do niej artykułów. Część z nich – np. zioła – możemy zebrać sami, ocet winny także możemy zrobić samodzielnie. Ponieważ ceny tych produktów są tak niewielkie (nie są to preparaty ładnie opakowane w pudełka, tylko raczej nieprzetworzony surowiec – zwykle suszone zioła), prawie każdy będzie wolał je kupić niż tracić czas na zbieranie. A zaoszczędzony czas można poświęcić na przeprowadzenie skutecznej terapii wg wskazówek zawartych w książce.

Efekty

Skuteczność programu Nadieżdy Siemionowej potwierdza to, że:

 1. sprzęt diagnostyczny nie wykrywa pasożytów po jego zrealizowaniu (albo jest ich znikoma ilość).
 2. ludzie wydalają pasożyty
 3. wraca do normy natężenie bioprądów w poszczególnych narządach ciała człowieka (poprawa ogólnego stanu zdrowia).

 

Oto jeden z licznych przykładów potwierdzających skuteczność terapii. Dziewczynka w wieku 9 lat, mała sportsmenka z miasta Irkuck, w przeciągu roku została inwalidką. Diagnoza lekarska – zapalenie stawów. Na rok przed zachorowaniem, w dzień urodzin, podarowano jej kota (zainfekowanego pasożytami). Pasożyty zasiedliły ciało dziewczynki. Szczególnego problemu przysporzyły chlamydie. To one doprowadziły do zapalenia stawów i szeregu innych powikłań. Terapia antybiotykami nie dość, że nie pomogła, to jeszcze przysporzyła dodatkowych problemów. Dziewczynkę przywieziono do Szkoly Zdrowia w 70% unieruchomioną. Obecnie, po całkowitej dehelmintyzacji, zapalenie stawów się cofnęło i dziewczynka jest zdrowa. Jeździ na nartach i łyżwach oraz tańczy.

Ciekawym potwierdzeniem skuteczności i celowości stosowanych przez Nadieżdę Siemionową procedur, oprócz odczuć uczestników, są pomiary natężenia bioprądów ludzkiego ciała, mierzonych w konkretnych punktach na poszczególnych etapach trwania kuracji. Wymienione punkty pomiaru
Zdrowego człowieka charakteryzuje natężenie prądów w każdym punkcie na poziomie 80/50 mkA. Jeśli są one mniejsze (lub większe) – świadczy to o zaburzeniach, o chorobie. Mierzenie tych wartości jest podstawą diagnostyki wg Volla (w Rosji i w Niemczech jest to prawnie zarejestrowany sposób diagnostyki medycznej).

Zestawienie zmian natężenia bioprądów U WYMIENIONEJ DZIEWCZYNKI

podczas przeprowadzania programu Szkoły Zdrowia. Wskaźniki natężenia prądu podano w mkA (mikroamperach)

LEGENDA DO WARTOŚCI W tabelkach:

Nr 1 - przed rozpoczęciem programu
Nr 2 - po krystaloterapii
Nr 3 - po korekcyjnej gimnastyce kręgosłupa
Nr 4 - po oczyszczeniu wątroby
Nr 5 - po litoterapii
Nr 6 - po hipoterapii i korekcyjnej gimnastyce kręgosłupa


Wszystkie pomiary przeprowadzono podczas oczyszczania jelita, terapii krzemowej, żywienia rozdzielnego, hirudoterapii (leczenia piawkami), oczyszczającego oddychania (gimnastyka Strielnikowej) oraz wszystkich innych czynności wykonywanych podczas programu Szkoły Zdrowia.

Tabela 1
Pomiary stanu kręgosłupa w trakcie przeprowadzania programu Szkoły Zdrowia od 1-go do 21 dnia.

Nr Nazwa wskaźnika ciała (punktu pomiaru) Kod Norma Moc prądu (mkA)
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
1 Błona maziowa T2-D2 80 27 40 50 60 60 73
2 Odcinek szyjny T2-D3 80 32 40 60 68 70 70
3 Odcinek piersiowy T2-D4 80 35 42 65 70 75 75
4 Odcinek lędźwiowy T2-D5 80 43 48 50 65 75 75
5 Odcinek krzyżowy T2-D6 80 42 46 67 70 70 70
6 Splot lędźwiowo-nerwowy T2-E7 80 43 50 58 78 75 78
7 Splot nerwowo-krzyżowy T2-E8 80 38 42 50 70 71 75
8 Wyjście na nerki T2-B12 80 27 30 48 40 60 70

Jak widzimy z Tabeli 1, cyrkulacja energii na wyjściu z kręgosłupa mierzona we wszystkich 5 odcinkach w trakcie trwania 3-tygodniowej kuracji słuchaczki (bardzo chorej dziewczynki). Wszystkie parametry znacznie zbliżyły się do normy – 80 mkA.

Od tego momentu dziewczynka zaczęła samodzielnie chodzić, wychodząc coraz dłużej spacery. Jej stawy u rąk i nóg stały się ruchome.

Tabela 2
Pomiary stanu energetyki organów i układów w trakcie programu Szkoły Zdrowia od 1 do 21 dnia.

Tabela 2 precyzyjnie pokazuje obniżenie obciążeń w organach i układach i zbliżenie wartości do normy.
Zmiany te potwierdziło pojawienie się apetytu, polepszenie koloru skóry – od bladego, zielono-sinego do białego z rumieńcem. Znikły obrzęki nóg. Dziewczynka zaczęła uczęszczać na lekcje gimnastyki statycznej.

Nr Nazwa wskaźnika ciała (punktu pomiaru) Kod Norma Moc prądu (mkA)
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
1 Wątroba 1-2(2) 50 70 70 70 70 60 55
2 Trzustka 1-2 50 70 70 70 70 60 52
3 Stawy, krążki międzykręgowe 2-3 2-3 50 90 80 75 70 65 55
4 Żołądek 2-4(2) 50 70 70 64 60 55 52
5 Śluzówka, tkanka łączna 3-4 50 80 80 70 70 58 55
6 Skóra 3-4(2) 50 60 60 60 70 50 50
7 Przemiana tłuszczowa 4-4 50 62 60 65 62 60 60
8 Pęcherzyk zółciowy 4-4(2) 50 60 60 60 60 58 63
9 Nerki 5-4 50 85 70 65 70 70 60
10 Pęcherzyk moczowy
i układ moczowo-płciowy
5-4(2) 50 70 65 65 70 70 60


Tabela 3
Pomiary stanu w organach i układach (KPP na rękach)
KPP – Kontrolny pomiar punktu

Nr Nazwa wskaźnika ciała Kod Norma Moc prądu (mkA)
Nr 1 Nr 2 Nr 3 Nr 4 Nr 5 Nr 6
1 Uklad limfatyczny 1-3 50 20 25 30 40 50 50
2 Płuca 1-3(2) 50 28 32 41 45 50 55
3 Jelito grube 2-4 50 35 40 45 50 50 50
4 Przewodnictwo nerwowe 2-4(2) 50 31 36 40 43 45 50
5 Krążenie krwi (stan naczyń krwionośnych) 3-4 50 28 35 38 41 45 50
6 System immunologiczny.
Skórne objawy alergii
3-4(2) 50 29 35 40 40 45 45
7 Procesy degeneracyjne 4-4 50 18 35 35 40 50 50
8 Układ endokrynologiczny 4-4(2) 50 35 40 43 45 50 50
9 Serce 5-5 50 35 40 43 45 48 50
10 Jelito cienkie 5-4 50 29 35 38 36 50 50

Energetycznie osłabione organy po dehelmintyzacji, oczyszczeniu wątroby i korekcji kręgosłupa znacznie przybliżyły się w swojej pracy do normy.
W organizmie każdego człowieka może zostać odbudowana fizyczna harmonia, jeśli nastanie tam porządek i pozwoli się energii cyrkulować bez przeszkód w organach i układach.
Trzeba zadbać o to, żeby natężenie prądu na wyjściu z kręgosłupa wynosiło 80 mkA, a w organach i układach – 50 mkA.

*Cytaty pochodzą z książki „Szkoła Zdrowia – uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich”, która ukazała się na rynku polskim we wrześniu 2007 nakładem wydawnictwa Hartigrama. Wszystkie cytaty umieszczone za zgodą Wydawnictwa Hartigrama.
* Tabelki pochodzą z książki „
10 lat ze Szkolą Zdrowia Nadieżdy Siemionowej NADZIEJA"


Ważniejsze zagadnienia poruszone w książce:- Krzem w tkankach człowieka
- O arteriosklerozie i krzemie
- Krzem i odbudowa uszkodzonych organów
- Jak uniknąć niedoboru krzemu?
- Dysbakterioza –choroba odlekowa
- Pasożyty – pożeracze krzemu
- System oczyszczającej biokorekcji w Szkole Zdrowia „Nadzieja”
- O przewodzie pokarmowym i pasożytach
- Oczyszczanie jelit i przygotowanie do dehelmintyzacji zasadniczej
- Popularnie o pasożytach i chorobach z nimi związanych
- Czy warto pisać o pasożytach?
- Biologia powszechna i miejsce, które zajmują w niej pasożyty
- Lekarze-pionierzy o raku i AIDS
- Oddziaływanie pasożytów na organizm ludzki
- Robaki a zasoby pokarmowe człowieka
- Dzieci a choroby związane z pasożytami

-Czyste jelito–podstawa sukcesu dehelmintyzacji

-Jak dalej żyć?

-Kuchnia żywienia rozdzielnego do samodzielnego stosowania
podczas dehelmintyzacji - przepisy na potrawy.

-Tabele z wykazem roślin przeciwpasożytniczych

Pasożytnicze robaki, pierwotniaki, bakterie i grzyby
PRZYWRY
Przywra chińska
Przywra płucna
Motylica wątrobowa
Przywra kocia
Motylica krwawa
NICIENIE
Glista ludzka
Filarie
Włosogłówka
Włosień kręty
Węgorek jelitowy
Tęgoryjce
Owsik ludzki
TASIEMCE
Tasiemiec karłowaty
Bruzdogłowiec szeroki
Tasiemiec nieuzbrojony
Tasiemiec uzbrojony
Tasiemiec bąblowcowy i wielokomorowy
PASOŻYTNICZE PIERWOTNIAKI
Leptospiry (krętki)
Gronkowiec złocisty
Paciorkowce
Pałeczka czerwonki
Toksoplazmy
Rzęsistki
Chlamydie
Lamblia
GRZYBICE (MIKOZY)
Rodzaje grzybów
 Opinie osób, które przeprowadziły na sobie
program Szkoły Zdrowia:
Natalia.jpg Natalia

„Jestem zachwycona tym, czego doświadczyłam. Takiej metody przywracania zdrowia za pomocą ziół i bez lekarstw się nie spodziewałam. Uważam, że powinno być to dostępne dla wszystkich".
Ola.jpg Ola
„To jest właśnie to, czego brakowało mi w życiu. Czuję teraz dużo energii i cieszę się możliwością pozostawania młoda i piękną".

 

savina.jpg Savina, USA

„Zobaczyłam tu wiele nowych i nieoczekiwanych rzeczy, których nie znałam. Wcześniej przeczytałam książkę. Słyszałam wiele o tej Szkole, ale kiedy tutaj przyjechałam, przekonałam sie o skutecznoscitej metody. Poza tym okazało się, że jest ona efektywna, łatwa do zastosowania i dostępna dla każdego. Chwała Bogu, że pojawili się tacy ludzie jak Nadieżda Siemionowa, którzy otwierają ludziom oczy i dowodzą, że nie należy leczyć poszczególnych chorób, tylko oczyścić organizm i wracać do zdrowia w sposób naturalny, dostępny dla każdego człowieka".

 

Maksim.jpg Maksim

„Muszę powiedzieć, że metody tu stosowane są jedyne w swoim rodzaju. Nigdzie nie słyszałem o podobnych. Nie używamy tutaj ani jednej tabletki. Cały proces zdrowienia oparty jest na naturalnych preparatach krzemowych. Robi to świetne wrażenie".
Margarita.jpg

Małgorzata, Polska

„W Polsce dużo się mówi o Siemionowej. Słyszałam o jej Szkole i „cudach”, jakich dokonuje.
Teraz sama tego doświadczyłam. To faktycznie zgodne z nazwą - Szkoła. Tu nas nie leczą.
Nauczono nas, jak żyć. I teraz jest to nasz sposób na życie. Nie spodziewałam się, że można tak
zmienić nasz sposób myślenia i naszą świadomość".
Swietlana.jpg Swietłana

„Miałam szczęście, że znalazłam Nadieżdę Siemionową. Można pisać miliony książek ale przywracać ludziom zdrowie w sposób praktyczny i stworzyć taką Szkołe to wielkie osiągnięcie.
Wdzięczna jestem Bogu, że znależli się tacy ludzie jak Nadieżda. Biorą oni na siebie odpowiedzialność za wyprowadzanie ludzi z ciemności i doprowadzanie ich do stanu zdrowia.
Zdrowia nie da się kupić. W żadnej sferze życia nie można sie spełnić bez zdrowia. Ani rodzina, ani biznes nie uda sie bez zdrowia. I właśnie kwestię zdrowia porządkuje sie w tej Szkole bez jakichkolwiek lekarstw. Po prostu system uzdrowienia odbywa się w sposób naturalny. Uruchamiane są mechanizmy zdrowotne i zdrowie przychodzi do Ciebie w prosty, naturalny sposób”.
Karen.jpg Karen

„Odczuwalnie polepszyło sie moje zdrowie. Nie słyszałem wcześniej o czymś podobnym.
Całkowicie unikalne podejście do tematu. Odmienne od tego, co spotyka sie w szpitalach i innych ośrodkach medycznych".


Zobacz również film dokumentalny
Pasożyty wewnątrz nas
oraz Przegląd różnych programów oczyszczania.

Komentarze  
+17 # kasia chrzanowska 2010-09-27 14:53
Moja corka Stefania od 5 lat cierpi na zle samopoczucie.Po 10dniowympobyci e w szpitalu i zrobieniu badan postawiono jej diagnoze,ze jest to chipochodria.Do stawala srodki psychotropowe,k tore nic nie daly.Obecnize czuje sie bardzo oslabiona,nie chodzi do szkoly twierdzac ze nie ma sily.Morfologie ma dobra w jamie ustnej wykryto kolonie drzdzakow candidy albigans i gronkowiec zlocisty.Co robic jak to leczyc,czy moze to byc przyczyna jej zlego stanu,wysokiego pulsu i cisnienia.Blaga m pomozcie.Kasia :eek: :eek:
Odpowiedz
# Aneta Elzbieta 2010-10-01 09:28
Droga Kasiu,
czy moglybysmy porozmawiac poza tym forum? Ja również choruje już od 5 lat.
Zycze wszystkiego dobrego.
Aneta
Odpowiedz
-1 # Marzena Jasińska 2011-01-06 19:54
Cześć Kasiu,
Przypadkiem zobaczyłam Twój komentarz w Internecie. Bardzo serdecznie chcę Cię pozdrowić i obie córeczki. Martwię się, że Stefcia źle się czuje. Też uważam, że powodem mogą być pasożyty ale nie znam się na tym. Na pewno znalazłaś już odpowiedź - Twój komentarz był z września.
Jeśli znajdziesz kiedyś czas napisz do mnie albo zadzwoń.
Marzena Jasińska
Odpowiedz
+2 # ARTUR SZMAJ 2010-10-27 06:43
Kochana mogę ci podać namiary na świetnego lekarza w Polsce jest to lekarz DAN Dr Magdalena Cubala wpisz w google i wyskoczy instytut medycyny ARCANA naprawdę warto się do Niej wybrać leczę tam bardzo chorą córkę mała robi niesamowite postępy doktor stosuje suplementację .Poszukaj zadzwoń i pojedź warto !!!!Pozdrawiam Ciebie i Twoją córeczkę -powodzenia .Ela
Odpowiedz
+6 # Greg 2010-12-29 15:25
Witam,
czy ktoś zna adres do szkoły Siemionowej?
Adres, telefon i mail podany w książce jest nieaktualny... ciekawe prawda ?
Pozdro
Odpowiedz
# Marcin Sobczak 2013-03-09 12:47
czesc
dostales moze namiary do szkoly zdrowia Siemianowej?
mozesz mi je przeslac?
dzieki
gibki.bondo@interia.pl
Odpowiedz
-1 # popekane nzczynka 2011-06-22 11:38
:sigh:
witam
mam 5 letnia coreczke ma niesamowicie popekane naczynka krwionosne na buzi blagam pomuzcie
Odpowiedz
# Renata Bednarska 2011-08-27 10:46
OSTRZEŻENIE Nie zamawiajcie glistnika przez IGYA Sekrety Zdrowia sklep internetowy. Nie wiem jak wyglądają inne ich produkty, ale nalewka z glistnika, którą otrzymałam kompletnie nie przypomina czegokolwiek. Jest to przezroczysty płyn (krystalicznie czysty jak woda), abslolutnie bezbarwny, o lekkim zapachu alkoholu. Nie wiem co to jest, ale na pewno nie jest to glistnik. Rozcieńczoną wódkę to ja mogę sobie zrobić sama. I NIE ZA 42 ZŁ.!
Odpowiedz
+1 # Mariusz Grzenda 2011-08-28 18:38
Greg: Szkoła Zdrowia Nadieżdy Siemionowej ma teraz nowy adres w nawiązaniu do ekogradu o którym wspomina w książce http://ekosemenova.ru/

Renata Bednarska: Szanowna Pani, żeby ostrzegać trzeba jeszcze mieć pojęcie przed czym.Mianowicie:
1. IGYA Sekrety Zdrowia nie produkuje nalewki z glistnika
2. Jeśli chce Pani innych ostrzec to wpierw proszę rozejrzeć się jaka sytuacja panuje na rynku nalewek tym bardziej związane z Codex Alimentarius.
3. Nigdzie Pani nie kupi absolutnie żadnej nalewki o takiej jakości jaką można zrobić sobie samemu i nigdy tego nie ukrywaliśmy i nie ukrywamy.
4. Przepisy unijne zabraniają sprzedawania nalewek o zbyt dużej ilości substancji czynnych.
5. Ta nalewka jest to prawdopodobnie jedyna dostępna oficjalnie w sprzedaży nalewka z glistnika w całej Unii Europejskiej.
6. Jeśli Pani ma informację o lepszych nalewkach z glistnika to proszę nas poinformować, chętnie taką chcemy mieć w sprzedaży by nie musiała Pani innych ostrzegać... Nam się innej odszukać nie udało choć szukaliśmy. WAZNE: muszą mieć atest bo nie chcemy mieć problemów z Sanepidem i urpl.gov.pl
7. Czy ma Pani jakiś dowód że taka nalewka jaka jest obecnie w sprzedaży nie ma korzyści?
Odpowiedz
-5 # robsor 2011-12-23 17:04
mówicie państwo o jakimś glistniku ale o ile mi wiadomo żyjemy w POLSCE i co na to nasi troskliwi lekarze nasza farmakopea zabrania nie pamiętam dokładnie o d którego roku pańskiego stosowania tego świństwa no chyba że obojętna ci śmierć lub kalectwo?zbyt wolny i swawolny człowieku
Odpowiedz
+5 # wiemcomówie 2012-04-03 23:33
robsor : żal mi cie człowiecze, żyjemy w 21 wieku, halllllooooo pobudka!!!!! wystarczy tylko trochę szarych komórek by zorientować sie o co naprawdę chodzi "naszej farmakopei"
Odpowiedz
# cash 2012-09-27 20:56
mnie osobiscie to "świństwo wyleczyło z choroby nowotworowej, było jedynym usmierzaczem bólui pomoglo setkom innych , którym podobnie jak mnie lekarze powiedzieli ze nic sie nie da zrobić.
Przed wojną zaś nikt nie wiedział ze to świństwo , za to wszyscy wiedieli , że tym sie leczynp zapalenie płuc, rany cukrzycowe, choroby skóry. dlatego od wieków łacińska nazwa znaczy " z nieba dane"
więc nie takie to świńswto, Świństwem nazwałabym rózne farmaceutyki , kóre prócz niezłej ceny nie mają w sobie nic
Odpowiedz
+2 # kajka 2012-11-30 12:17
ha ha ha lekarze potrafili odmówic mi podstawowych leków przeciwbólowych i utrzymywac z e mam depresje kiedy miała 10 cio centymetrowego nowotwora w kregosłupie wyleczyłam sie jaskólczym zielem i dlatego ze smierc i kalectwo nie była mi obojetna za to była obojetna dyplomowanym , utytułowanym lekarzom
Odpowiedz
# Austa 2012-12-27 02:34
Glistnik rośnie u mnie w ogródku. Celowo go chronię i pozwalam się rozsiewać. Niejednokrotnie pomógł gdy pojawiły się jakieś zmiany na skórze (grzyb od podwórkowego kota), na które nie działały rozmaite maści z apteki, również te przepisane przez lekarza. Mam świadomość, ze żółty sok ma silne działanie i dlatego nie spożywałam go nigdy i przestrzegam dzieci, że jest to co prawda zioło ale jednocześnie trucizna. Wiedzą, że nie mogą jaskółczego ziela zbierać do wazonu. Mój bratanek był pod wrażeniem, gdy boląca od dłuższego czasu krosta na nosie przestała dawać dolegliwości po jednokrotnym posmarowaniu sokiem glistnika.
Odpowiedz
# Anna Wanna 2013-05-10 10:35
No tak...Ale od dziada, pradziada uczono nas, że jaskółcze ziele to trucizna. Jedynie na kurzajki, ogólnie unikac, nie dotykać, umyć starannie ręce po terapii na kurzajki.
Odpowiedz
+2 # wiemcomówie 2012-04-03 23:30
robsor: co ty tu człoweicze wypisujesz? czy ty masz wogóle pojęcie o czym kolwiek? to 21 wiek, hallooo pobudka!!!!!! wystarczy odrobina chęci i trochę szarych komórek aby zorientować sie o co chodzi "naszej farmakopei"
Odpowiedz
# piropos 2012-07-17 15:35
Wierzę, że Szkoła Zdrowia leczy ludzi z pasożytów. Książka N. Siemionowej zawiera szereg bezcennych informacji. Ale...wbrew pozorom (tabetki etc.) jest napisana mętnie. W niektórych miejscach są nieścisłości. Próbowałem ustalić program usuwania pasożytów na jej podstawie i miałem trudności. Miałem też kłopoty zdrowotne po jego zastosowaniu. Teraz, po roku, nie jestem w stanie podać szczegółów, ale radzę zachować ostrożność.
Odpowiedz
# Bee 2012-09-16 15:40
Czy ktoś wie, gdzie, oprócz Soczi, są ośrodki leczenia wg metody Siemionowej?
Odpowiedz
+5 # Anna Kot 2012-11-13 16:12
ROBSOR ty tepaku glistnik to takie ziele sprzedawane w sklepach zielarskich, pomaga zabic pasozyty! Ludzie kupujcie ksiazkę siemienowej( niewiem czy dobrzenapisalam ale to nie istotne teraz), stosowalam sie scisle do kuracji,, wszystie medykamenty, zioła, wlewnik itd kupiłam w interneci bo w aptece i zielarskim patrzyli na mnie jak na ducha i robili wielkie oczy, niestety farmaceuci zdają sobie z tego doskonale sprawę ze większośc populacji jest zarobaczona, ale zamykają usa by ich przemysł trwał i wciskano nam coraz to nowsze leki, ktore dzialaja miejscowo i tymczasowo a nie usuwają przyczyny! To co przeszlam przez te 2 tygodnie to horror ( w sensie tego co ze mnie wyszło), i niewystarczy ze odrobaczy sie jedna osoba, ale cała najblizsza rodzina bo to jak z ospą, kazdy pokolei łapie... polecam ksiązkę i czytajcie z uwagą i CIERPLIWIE.
Odpowiedz
+5 # beatajabłko 2012-11-21 06:52
do Piropos: "Miałem też kłopoty zdrowotne po jego zastosowaniu. Teraz, po roku, nie jestem w stanie podać szczegółów, ale radzę zachować ostrożność". Jakaś krótka pamięć, może zastosowanie krzemu by pomogło??
Kto zastosował się do wszystkich wskazówek i nie pomijał niczego- oczyścił się z tego paskudztwa. Z 10 moich znajomych, którzy rozpoczynali a nie skończyli terapii - 9 "pluje" na metodę. Ta metoda jest dla dla tych, którzy chcą być zdrowi a przede wszystkim nie są leniwi i kochają siebie i życie. Dla leserów nie ma tu miejsca. Więc zastanów się człowieku: albo to robisz albo się nie zabieraj i nie opowiadaj potem, że ta metoda to dno, bo dnem jest twoje nieudacznictwo. A to, że metodę należy powtarzać, to już inna kwestia. Podobnie jak z dbaniem o samochód czy porządek w mieszkaniu. Nie dbasz- nie masz. Ja jestem pod wrażeniem. Jest świetna i trwa tylko 2 tygodnie.Rezult at- świetny. Polecam z całego serca.
Odpowiedz
-1 # beatajabłko 2012-11-21 06:57
do Piropos: "Miałem też kłopoty zdrowotne po jego zastosowaniu. Teraz, po roku, nie jestem w stanie podać szczegółów, ale radzę zachować ostrożność". Jakaś krótka pamięć, może zastosowanie krzemu by pomogło??
Prawda jest taka, kto zastosował się do wszystkich wskazówek i nie pomijał niczego- oczyścił się z tego paskudztwa. Z 10 moich znajomych, którzy rozpoczynali a nie skończyli terapii z różnych względów- 9 "pluje" na metodę. Metoda jest dla dla tych, którzy chcą być zdrowi a przede wszystkim nie są leniwi i kochają siebie i życie. Dla leserów nie ma tu miejsca. Więc zastanów się człowieku: albo to robisz albo się nie zabieraj i nie opowiadaj potem, że ta metoda to dno, bo dnem jest twoje nieudacznictwo. A to, że metodę należy powtarzać, to już inna kwestia. Podobnie jak z dbaniem o samochód czy porządek w mieszkaniu. Nie dbasz- nie masz. Ja jestem pod wrażeniem. Jest świetna i trwa tylko 2 tygodnie.Rezult at- świetny. Polecam z całego serca.
Odpowiedz
# reginagruszka 2013-01-06 21:46
to podaj ta metode w szczegolach!
Odpowiedz
# Marcin Sobczak 2013-03-09 12:44
:-| Chcialbym dostac namiary do Szkoly zdrowia. Czy ta szkola zdrowia w Soczi ma swoja strone internetowa?
PROSZE O INFORMACJE:
Odpowiedz
# Radzio 2014-03-12 10:23
Namiary na szkołę Siemionowej w Soczi:

http://школа-семеновой.рф/

no i adres i telefon:

Адрес:
Россия, Краснодарский край, г. Сочи, улица Эпроновская, д. 4

Телефоны:

8 (862) 247-12-20
8 (988) 233-22-42

Электронная почта: semenova@sochi.com
Odpowiedz
# Lindsey 2014-12-13 21:33
Witaj, cieszę się że tutaj wpadłem. To fajnie iż wiele stron przedstawia porady medyczne: http://wyleczymy.eu.
Korzystając z okazji zachęcam do odwiedzin mojej strony.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
# Jessica 2017-05-14 06:05
Bardzo gym chciala po jechac Na turns do Sochi do Dr Siemionowej,
Ale jak tam sie distac...
Nie chce przyjmowac Polakow ...ani innych podobno ludzi z zagranicy
Prosze pomozcie mi tam pojechac z bardzo chora corka.
Z gory dziekuje za jakies odpowiedzi
14. najpierw 2017
Malgorzata Guida
Odpowiedz
# Mirosław Bernecki 2017-09-10 18:43
Witam

Czy ktoś zna adres na sanatorium Semenowej s Sochi?
Odpowiedz

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa