Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Pierwszy tom długo oczekiwanej serii Transerfing rzeczywistości, zatytułowany „Przestrzeń wariantów”, jest już dostępny w naszym sklepie w dziale „Dla ducha”. Niewtajemniczonym warto przypomnieć, że seria Vadima Zelanda należy do topowych bestsellerów Rosji (gdzie przez 3 lata sprzedano ponad 1 500 000 egzemplarzy jego książek).

Dla osób, które już kupowały w naszym sklepie, książka dostępna jest w opcji „WYSYŁKA GRATIS” (przy przedpłacie na konto). Promocja ta dotyczy również nowych klientów, którzy zakupują przynajmniej 2 promowane produkty.

 

Jeśli nie wiesz nic o Transerfing, zapraszamy do przeczytania krótkiej informacji o nim. Wyjaśni ona, co takiego przełomowego zobaczyli w książce czytelnicy w tylu krajach. A z tego miejsca możesz pobrać spis treści i przedmowę do książki.

Spis Treci

transerfing_okladka_igya.jpg„Transerfing rzeczywistości” to kultowa seria książek Vadima Zelanda, która znalazła się w pierwszej dziesiątce listy bestsellerów w Rosji, opublikowanej w 2007 r. Każda kolejna część to „stopień” wtajemniczający czytelników w zaskakujące spojrzenie na świat. Pierwsze trzy części noszą intrygujące tytuły: Stopień I  ­–  „Przestrzeń wariantów”, Stopień II  ­–  „Szelest porannych gwiazd”, Stopień III  ­–  „Naprzód w przeszłość”.

„Transerfing rzeczywistości” ukazał się już (oprócz wydania rosyjskiego) w wielu językach, m.in. w niemieckim, bułgarskim, słowackim, czes­kim, litewskim i japońskim. Trwają prace nad wydaniem chińskim, chorwackim, słoweńskim. Wydanie angielskie (grudzień 2008) również jest bestsellerem.

Książki zrobiły furorę, fora internetowe pękają w szwach, powstała nawet „Szkoła Transerfingu”. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne witryny nawiązujące do zawartej w książkach koncepcji postrzegania świata i sposobów... No właśnie... Sposobów na co? Czym należy tłumaczyć taką popularność tematu? I czym właściwie jest transerfing?

TRANSERFING W SKRÓCIE

Transerfing dotyczy rzeczy bardzo dziw­nych i niezwykłych. Wszystko to na tyle szokuje, że aż nie chce się wierzyć. Lecz wiara nie będzie Ci potrzebna – wszystkiego doświadczysz sam. Bądź tylko gotowy na to, że po przeczytaniu książki runie Twój dotychczasowy sposób postrzegania świata.

Transerfing to potężna tech­nika, dająca Ci władzę robienia tego, co powszechnie uważa się za niemożliwe, a mianowicie  –  zarządzania swym losem według własnego uzna­nia. Nie ma mowy o jakichś cudach. Oczekuje Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość, którą odkryje przed Tobą Autor, jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka. Transerfing to sposób na wybieranie swojego losu literalnie, tak jak wybierasz towar w supermarkecie.

Doznasz nieopisanych uczuć, kiedy odkryjesz w sobie zdolności, których istnienia nawet nie podejrzewałeś. Jest to podobne do wrażenia swobodnego spadania  –  to, co niewiarygodne w tak oszałamiająco zuchwały sposób zamienia się w rzeczywistość, że wprost zapiera dech w piersiach.

Na przestrzeni wieków ludzie niejasno domyślali się istnienia pewnych sił rządzących losem człowieka. Pełen czci strach przed nieznanym zawsze był bodźcem do tworzenia przeróżnych fantazji i mitów, począwszy od starożytnych legend po modele wszechświata, w których człowiek stanowi zaledwie maleńki trybik w monstrualnych rozmiarów strukturze.

Każdego z nas nurtują pytania: W jakim stopniu jesteśmy zdolni kierować swoim losem? I jak to robić? Właśnie dlatego magia i niewyjaśnione możliwości psychiczne człowieka wywoływały i wciąż wy­wołują żywe zainteresowanie.

Książka Vadima Zelanda niewątpliwie zaspokoi Twoją ciekawość, ponieważ naświetla tę kwestię z absolutnie nieoczekiwanego punktu widzenia. Transerfing otwiera zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, a urzeczywistnia się on przeważnie sam.

Brzmi to nieprawdopodobnie tylko w ramach powszechnego światopoglądu. Wszyscy znajdujemy się w okowach fałszywych ograniczeń i stereotypów. Nastał czas, by ocknąć się ze snu. Mimo całej swojej fantastyczności, idee kierowania rzeczywistością znalazły praktyczne potwierdzenie. Transerfing na długo przed ukazaniem się tej książki cieszył się powodzeniem w szerokim kręgu czytelników  –  internautów [a potem wśród czytelników rosyjskich].

Otoczenie transerfera zmienia się w tajemniczy sposób dosłownie na jego oczach. Kiedy codzienna rzeczywistość jawi się w nieznanej postaci, wygląda to wspaniale. Nie ma tu żadnej mistyki  –  wszystko jest rzeczywiste.

WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW

Pionierzy Transerfingu mieli możność przekonać się o tym na własnej skórze. Oto kilka opinii, które mówią same za siebie:

* Chociaż to dziwne, transerfing rzeczywiście działa! To zadziwiające! Pewnych rzeczy, które zaczęły się ze mną dziać, nie mogę nazwać inaczej niż cudami. Nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego jest możliwe!

* Masa wrażeń! Odczuwam jakiś dziecięcy zachwyt, zaczynam bowiem pojmować rzeczy, których istnienia wcześniej tylko się domyślałem.

* Zobaczyłam wokół siebie szczęście i ono z każdym dniem rośnie! To dziwne, lecz przecież ono zawsze mnie otaczało, a ja go nie zauważałam.

* Muszę Panu powiedzieć, że ca­łe życie brakowało mi takiej książki. Opisuje ona relacje mojej duszy i umysłu.

* Najpierw pojawiło się poczucie zmiany rzeczywistości. Jakby mnie nie było – znalazłam się w potoku energii emitowanej przez... Słowa? Sens? Nie potrafię tego wyjaśnić. Potem jakby jakieś uderzenie wypchnęło mnie na powierzchnię i przez pewien czas zupełnie nie kojarzyłam.

* Wszystkie moje życiowe kwestie zaczęły się stopniowo rozwiązywać, wszystko się układa i porządkuje. Super!

* Brak mi słów, by opisać stan, w którym się teraz znajduję. To mniej więcej: cisza, spokój, szczęście...

* To rzeczywiście działa. Cała reszta jest nieistotna.

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa