Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

JUŻ DOSTĘPNE!!!

Informujemy, że wprowadziliśmy do oferty polskie pestki z dyni w łupinach. Zrobiliśmy to, ponieważ klienci z całej Polski zgłaszali trudności z nabyciem normalnego, dobrej jakości towaru z Polski. Okazuje się, że zjawisko masowego importu z Chin nie dotyczy tylko produktów technicznych – 90% pestek z dyni na polskim rynku pochodzi z upraw chińskich. Zanieczyszczenie środowiska w kraju, w którym skoncentrowana została tak znaczna ilość produkcji światowej, staje się znanym zjawiskiem. Czy wobec tego faktu można ufać płodom rolnym sprowadzanym z Chin? My nie ufamy.

Dlatego sprzedawane przez nas pestki z dyni pochodzą od rolników ze wschodnich rejonów Polski, z niezanieczyszczonych przemysłem upraw na lubelszczyźnie. Dzięki temu są bezpieczne. Mimo że nie mają atestu ekologicznego, to jeśli ktokolwiek miał do czynienia z rolnictwem wie, że do uprawy dyni właściwie nie stosuje się żadnych środków chemicznych (np. przeciwchwastowych). Po prostu dynia jest rośliną na tyle dużą i silną, że chwasty jej nie straszne. Na dobrej ziemi rośnie bez większych problemów.

Pestki są z wyczuciem podsuszane, tak by ich zbyt mocno nie wyprażyć, przez co utraciłyby część swoich właściwości przeciwpasożytniczych. Pakowane są w torebki po 1 kg.

Pamiętaj: PESTKI Z DYNI MAJĄ NAJLEPSZE WŁAŚCIWOŚCI WŁAŚNIE TERAZ, JESIENIĄ, KIEDY SĄ ŚWIEŻE. A TE SĄ Z NAJŚWIEŻSZEJ PARTII, DOPIERO PO ZBIORZE.

ZAPRASZAMY ZATEM NA JESIENNE OCZYSZCZANIE JELITA

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa