Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Informujemy, że przyjmujemy rezerwacje na bezłupinowe pestki dyni austriackiej odmiany. Pestki wysiewane są z austriackich nasion w Polsce, dzięki temu będą dostępne w atrakcyjnej cenie. Zbiór planowany jest (w zależności od pogody) około 14-tego października.

Bezłupinowe pestki z dynie to nie żadna modyfikacja genetyczna. Pochodzą one z odmiany dyni znanej w Austrii od dziesięcioleci. W austriackim okręgu Steimark, który słynie z upraw dyni i tłoczenia z nich wysokiej jakości olejów (np. marka Fandler o bardzo dobrej jakości) wykorzystywana jest właśnie ta odmiana. Pestki te mają właściwości przeciwpasożytnicze nawet większe niż odmiany polskie. Ponieważ jest na nie wysokie zapotrzebowanie (głównym odbiorcą jest przemysł piekarniczy), zapraszamy do rezerwacji pestek już dzisiaj, ponieważ najzwyczajniej w świecie może ich zabraknąć. A lepiej, żeby zostały przez kogoś spożyte na surowo i by wykorzystane zostały ich cenne właściwości. Zamienianie ich w prażoną posypkę i ozdobnik do pieczywa to marnotrawstwo ich cennych właściwości.

Dlaczego warto się zainteresować bezłupinowymi pestkami z dyni?

1. Posiadają silne właściwości przeciwpasożytnicze – nawet większe niż tradycyjne odmiany.

2. Rewelacyjnie oszczędzają czas, ponieważ odpada żmudne i pracochłonne łuskanie.

3. To pierwszej jakości towar niedostępny w zwykłych sklepach i marketach.

4. Produkt zapewnia bezpieczne odrobaczanie małych dzieci. Bez łuskania pestki można włożyć do blendera lub miksera i wytworzyć mleczko przeciwpasożytnicze.

5. To produkt świeży, który dopiero co dojrzewa i zostanie zebrany z pola.

6. Mimo że pestki nie mają certyfikatu ekologicznego, wyrosły na czystym Podlasiu bez nawozów sztucznych i podczas ich wzrostu nie stosowano pestycydów (dynia jest tak dużą rośliną, że chwasty jej nie straszne, ponieważ to ona dominuje).

7. Mają doskonały stosunek jakości do ceny.

Pestki będą dostępne w drugiej połowie października (ta odmiana dojrzewa później). Osoby zainteresowane prosimy o powiadamianie nas o rezerwacji mailem lub bezpośrednie składanie zamówienia (przy przedpłacie można je opłacić dopiero wtedy, kiedy pestki będą dostępne). Rezerwacje pomogą nam zadeklarować rolnikom potrzebne nam ilości, ponieważ w przeciwnym wypadku pestki znajdą odbiorców w przemyśle piekarniczym.

Opakowanie zawiera 1 kg pestek i jest sprzedawane za 26 zł.

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa