Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Rośliny w kosmetyce

Aromaterapia odchudzająca

Aromaterapia wspomagająca odchudzanie, to stosunkowo nowy, lecz skuteczny sposób pozbywania się zbędnych kilogramów. Czym w ogóle jest aromaterapia? To licząca wiele setek lat metoda leczenia i zapobiegania wielu chorobom narządów wewnętrznych i powierzchni skóry, oraz rozstrojom psychicznym. Aromaterapia wspomagająca odchudzanie odbywa się poprzez zastosowanie pewnych olejów eterycznych, które najczęściej dodaje się do gorącej kąpieli, lamp aromatoterapeutycznych i wdycha się aromat lub dodaje do kremów wcieranych w skórę.aroma
Zapachy to określone substancje, które mogą wywierać kolosalny wpływ na cały organizm. Kiedy wdychamy aromaty lub wcieramy olejki w skórę, aromat przez kapilary wnika do krwi wpływając na cały organizm. Oleje eteryczne wywierają unikalny wpływ również na emocjonalny i psychiczny stan człowieka. Mogą nas uspokajać, usuwać stres, orzeźwiać, pobudzać i poprawiać nastrój. Przy pomocy aromatów prowadzimy samoleczenie uruchamiając bezgraniczne możliwości naszego organizmu.

Czytaj więcej: Aromaterapia odchudzająca

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Niska świadomość społeczna sprawia, że producenci środków kosmetycznychoraz higieny osobistej lekceważą zdrowie ludzi, stosując do ich wytwarzania szkodliwe dla naszych organizmów składniki, które nie są nawet podawane na etykietach.

Czytaj więcej: Przykra prawda o kosmetykach i środkach higieny osobistej

Napisz komentarz (5 Komentarzy)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa