Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
Tasiemiec /Taenia/ .

Znany polski zielarz Witold Poprzęcki na tasiemce radzi:


Przepis 1
10 dkg wyłuskanych pestek z dyni rozetrzeć z taką samą ilością, borówek-brusznic, zjeść na czczo, po dwóch godzinach zażyć soli gorzkiej, rycyny lub innego środka przeczyszczającego. Po dwóch dniach zabieg powtórzyć, po następnych dwóch dniach powtórzyć jeszcze raz. Odnalezienie w kale trójkątnego członu - głowy tasiemca - nie zawsze musi świadczyć o uwolnieniu wnętrzności od tego pasożyta, gdyż należy liczyć się z tym, że mogło być kilka egzmplarzy, a nigdy nie wiemy ile. Jeżeli po trzecim zabiegu nie znajdziemy w kale ani jednej części tasiemca. - czy to prostokątnej, czy trójkątnej - należy zjeść porcję śledzia z cebulą w oliwie. Jeżeli strawienie tego śledzia przejdzie bez żadnych zaburzeń - możemy uważać, że tasiemiec został usunięty całkowicie.

Dla oczyszczenia organizmu z bardzo niebezpiecznych dla zdrowia wydzielin tasiemca, które zawsze ulegają wessaniu do krwi - pijamy zioła czyszczące krew.

W trakcie zabiegów pijamy: kłącze rzewienia, nasienie czarnuszki, kłącze kozłka, kłącze paprotki słodkiej, liść mięty, kwiat wrotyczu i kora kruszyny - 4 lub więcej z tych środków, zmieszać, łyżkę na szklankę wody gotować 10-45 minut, a  pijać na czczo i przed snem.Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa