Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
Naturopata, Autor książek na temat leczenia raka

Drodzy Czytelnicy! Mam nadzieję, że ta książka całkowicie zburzy Wasze przekonanie, że nowotwory są nieuleczalne. Oficjalna onkologia przez długie lata wbijała nam do głowy - rak jest nieuleczalny, nieuleczalny, nieuleczalny. Od 2005 raku wiemy, że wręcz przeciwnie. „Uleczalny!” I to każdy, cały i w pełni!

Na całym świecie powstaje sytuacja, którą można scharakteryzować następująco: tabletki i zastrzyki są dla biednych i głupich. Dla zdrowych i bogatych przeznaczone jest odżywianie, zdrowy klimat, zioła i zabiegi...

Wielu lekarzy medycyny ortodoksyjnej wprawia w zakłopotanie fakt, że półpiśmienni dziadowie i babki - zielarki szereg chorób leczyli z niezmiernie pozytywnym rezultatem....”

Czy wiesz że istnieje alternatywny sposób leczenia raka zwany chemioterapią ziołową? Czy zdajesz sobie sprawę iż piołun w odpowiednich dawkach zatrzymuje przerzuty raka?

Ukazała się w sprzedaży długo oczekiwana seria trzech książek BESTSELLERÓW na temat samodzielnego leczenia raka autora Ewgienija Lebiediewa. W Polsce dość długi czas z powodu cenzury nie było książek, które pozwalają uzyskać wiedzę by samodzielnie radzić sobie z tym problemem. Chory człowiek był zdany wyłącznie na siebie. W polskich realiach nie był w stanie uzyskać pomocy psychologicznej, profilaktycznej oraz wiedzy w zakresie profilaktyki przed ponownym zachorowaniem. Wiedza, którą podaje autor dodaje otuchy i pomaga odzyskać nadzieję w wyzdrowienie przed tym strasznym wyrokiem jakim jest rak. Osoba, która zachoruje jest często zagubiona w gąszczu doradców i wiedzy jaką uzyskuje z różnych źródeł. Sam przechodząc chemioterapię i radioterapię 12 lat temu w wieku 25 lat poznałem to wszystko niejako od podszewki.
Szukając ratunku w zdrowiu można się było posiłkować tylko Małachowem i Tombakiem potem Siemionową. Jednak ich terapie i metody nie były stworzone do leczenia zaawansowanych raków i nowotworów jako takich. Powiedzmy były to sposoby oczyszczania, które były często skuteczne dla chorób mniejszych niż rak. Prawdziwym przełomem była Hulda Clark. Z czasem nastąpił wysyp książek - Jacek, który wydał w Polsce książkę o metodzie Gersona sam się wyleczył z nowotworu wątroby, Przemek z kolei wydał książkę o leczeniu raka amigdaliną inaczej witaminą B17, następnie metoda Ashkara - cieciorka, metoda dr Budwig (olej lniany z twarogiem) itd. (Nie czas i miejsce by opisywać tutaj wszystkie poszczególne metody i jaką mają skuteczność). Zauważono jednak pewien mechanizm, lecząc raka przy okazji leczyły się wszystkie pozostałe dolegliwości i choroby jakie występowały u chorych. Czyli stosując schematy na raka, nie należy się sugerować tym, że to jest terapia tylko i wyłącznie na raka. Po prostu stosując takie schematy bardzo wspomagamy organizm. Tombak podaje, rak to już jest ostatnie stadium zanieczyszczenia organizmu. Metod leczenia raka powstało już trochę. Lecz niestety nie każda jest skuteczna w każdym przypadku. Jak napisał Lebiediew - lek na raka nigdy nie zostanie wynaleziony.
Czym się wyróżniają książki Lebiediewa i dlaczego jego metoda osiągnęła duży sukces? Książki są napisane prostym i zrozumiałym językiem. Autor sam był chory na raka z którego się wyleczył. Autor nie opisuje teorii tylko praktykę. Praktyka Czytając jego książki z każdą stroną buzia otwierała mi się coraz bardziej. To co zdumiewało mnie to fakt iż wszystkie niuanse, zdarzenia są opisane w taki sposób iż na początku myślałem że to jest NIEMOŻLIWE. Pomyślałem że albo autor jest zręcznym bajkopisarzem albo naprawdę zna się na tym konkretnie o czym pisze. By to sprawdzić nie było innego sposobu jak udać się do autora osobiście i wypytać jego o pewne niuanse w celu oceny jego fachowości i wiedzy. Wystarczyła krótka rozmowa by ocenić, iż autor zna się na rzeczy. To co spodobało mi się to jego otwartość, dociekliwość i umiejętność połączenie informacji oraz wyciągania z nich logicznych wniosków. Sam osobiście przeszedłem wszystkie potrzebne schematy w celu profilaktyki poonkologicznej by wiedzieć o czym się mówi. (Stosowałem chyba wszystko oprócz urynoterapii) Obecnie nie testują mi się żadne markery, gdzie potwierdzenie mam w testach onkologicznych i w metodzie Volla, Vegatest. Oczywiście po chemioterapii organizm jest bardzo wycieńczony lecz jak odbudować organizm polecam metodę Bołotowa. Przeżyjecie Państwo następny szok.

Rozszerzony tytuł książki

Schematy leczenia raka - guzów nowotworowych układu pokarmowego, płuc, mózgu, wątroby, krtani, piersi, żeńskiego i męskiego układu płciowego. Wyjaśnienie przyczyn powstawania chorób przewlekłych i nowotworowych. Rady pozwalające pozbyć się czynników powodujących choroby.

 

 

 

Wylecz się z raka
(Lebiediew) cz.1

Wszystko można wyleczyć !
(Lebiediew) Cz. 2
 Praktyka leczenia nowotworów
(Lebiediew) cz. 3

Alternatywna metoda leczenia raka

Naturalna metoda leczenia raka Chemioterapia ziołowa leczenia raka i nowotworów