The main features - prevents conception, abortion and promoting delay in hair growth in the hidden parts of the body. This stone pain and grief takes. Hyacinthe due to the calming effect: it was believed that relieves depression, gives hope. Therefore, it can temporarily only - in a period of depression. But despite all the advantages, hyacinth brings loneliness and unhappiness lyubvi.Obrazuet dense solid units tangled fibers (felt). The more viscous and dense around the mineral kingdom. The high viscosity of the pieces peaser toradol of jade is usually not possible to break even a small hammer obrazets.Eti exercise are the real treasure of Tibetan medicine. Conventionally, which can be connected to breathing therapy. Starting position: lying face down, arms extended above his head. Starting position: standing straight, reframe the shoulders, arms hanging freely along the tela.10 g grass Leonurus brew a cup of boiling water and take 2 tablespoons dried flowers per cup of water, boil for 10 minutes after cooling filter and take one tablespoon three
Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
Dr George Ashkar proponuje nietypowy sposób na usuwanie chemii z organizmu, do tego prawie bez ponoszenia kosztów. Ponownie odkrył i dostosował do współczesności znaną już w starożytnych Chinach metodę odtrucia organizmu. Metoda dra Ashkara polega na prostym kilkumiesięcznym zabiegu, który przywraca jego naturalną równowagę i uruchamia potężne siły samouzdrowiania. U zdrowych działa silnie profilaktycznie. Metoda, ta jak twierdzi autor, najskuteczniej radzi sobie z tzw. nieuleczalnymi chorobami, typu rak, AIDS, reumatoidalne zapalenie stawów, astma, zaburzeniami systemu odpornościowego itp. Autor twierdzi, że wyleczył się dzięki niej z nowotworu trzustki. Należy zauważyć, że dr Ashkaruważa, że przyczyną raka jest zwiększona ilość chemicznych substancji kanncerogennych w organizmie, nie wiąże natomiast przyczyn raka z czynnikami biologicznymi (wirusy, bakterie, etc.).
{google}5079092686077030122{/google}

Poniżej napisy z filmu.

Metoda NIA (ang. Neutral Infection Absorption)

Miałem 6 lat, kiedy obiecałem, że znajdę lek na raka. W wieku 12 lat znalazłem lek na raka, opracowałem metodę Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA). Nazywam się George Elias Ashkar, jestem fizykiem. Zanim zacząłem badania nad rakiem, potrzebowałem profesjonalnej rady.

 

Zapytałem się lekarza: Czy wiesz czym jest rak?. Odpowiedział. – Nie. Zapytałem – Czy masz lek na raka? Odrzekł – Nie. Następnie zapytałem – Kim jesteś z zawodu? Jaka jest Twoja specjalizacja?


Odpowiedział – Specjalizuję się w onkologii. Trudno uwierzyć w to, co powiedział.

Ktoś kto nie wie, czym jest rak, nie ma na niego leku, a nazywa siebie specjalistą onkologiem.

To, co specjaliści onkolodzy mówią, jest w 100% kłamstwem. To, co specjaliści onkolodzy robią, jest w 100% złe. Specjaliści onkolodzy w pełni świadomie wykorzystują radioterapię i chemioterapię w celu zabijania ludzi i zarabiania pieniędzy. To bardziej przypomina rozbój niż leczenie. Nikt do tej pory nie wiedział, czym jest rak i jak go wyleczyć.

 

Rak nie jest chorobą wirusową ani bakteryjną. Z tego powodu nie jest problemem medycznym. Rak jest spowodowany przez chemikalia, dlatego jest problemem fizycznym.

 

Wytłumaczę Ci dokładnie, czym jest rak i jak go wyleczyć w 100%.

 

[Normalna] choroba zaczyna się, gdy bakteria lub wirus zaatakują ciało człowieka i zaczynają uszkadzać komórki. Bakterie powodują daną chorobę, zaś uszkodzone komórki powodują pojawienie się symptomów tej choroby. Ponieważ bakterie powodują chorobę, to jeśli zabijemy bakterie, usuniemy przyczynę i choroba zostanie wyleczona. Jeśli zniszczymy uszkodzone komórki, usuniemy tylko symptomy tej choroby. Natomiast sama choroba nie zostanie wyleczona, ponieważ bakterie pozostaną i nadal będą ją powodować. Bakterie używają zniszczonych komórek jako pożywki i rozmnażają się do pewnej krytycznej ilości. Kiedy liczba zniszczonych komórek będzie na tyle duża, aby spowodować objawy choroby, zacznie się ona. Podobnie wirusy wykorzystują wewnętrzne mechanizmy komórki do powielania się do ilości wystarczającej do pojawienia się symptomów choroby. Aby wyleczyć chorobę, musimy wyeliminować jej przyczynę. W tym przypadku to bakterie i wirusy są przyczyną choroby. Tak więc jeśli wyeliminujemy bakterie i wirusy wyeliminujemy chorobę. Jeśli wyeliminujemy tylko zniszczone komórki to usuniemy jedynie symptomy,a nie samą chorobę.


Rak jest inny. To nie jest choroba wirusowa ani bakteryjna. Z tego powodu nie jest to problem medyczny. Jest to problem fizyczny. To choroba związana z zatruciem chemicznym spowodowana karcynogenami (karcynogen – substancja rakotwórcza, czynnik rakotwórczy, pojęcie używane przez lekarzy).

Największy okrąg to komórka ciała. Mniejszy okrąg to propagator [tekst związany z filmem]. Kiedy połączą się ze sobą chemicznie, komórka przekształca się w komórkę rakową. Ale to połączenie nie może nastąpić samoistnie. Musi pojawić się karcynogen, aby zainicjować reakcję chemiczną i połączyć je chemicznie. Ze względu na ich rolę, tj. inicjowanie reakcji chemicznej, nazwałem karcynogeny inicjatorami. To jest jedyny możliwy model choroby nowotworowej. Nie ma innych modeli, które uwzględniałyby wszystkie aspekty komórek rakowych. Tak jak w przypadku chorób wirusowo-bakteryjnych musimy wyeliminować przyczynę choroby, aby ją wyleczyć. W przypadku raka przyczyną choroby są karcynogeny. Tak więc musimy je wyeliminować, aby wyleczyć raka.

 

Niestety, onkolodzy na całym świecie próbują usuwać komórki rakowe, to zaś eliminuje jedynie objawy choroby, co nie jest głównym problemem.

 

Mechanizm przerzutów nowotworowych. Komórki rakowe oznaczone ciemniejszym kolorem. Zdrowe komórki rozpoznają je jako obce i odrzucają. Jeśli komórki rakowe wydostaną się, dołączą do krwiobiegu i rozprzestrzenią po całym ciele. Mogą utworzyć „worek” jak ryby w sieci, który będzie rosnąć i przekształci się w guz. Karcynogeny nie są żyjącymi mikroorganizmami, które można zabić, dlatego nie możemy używać leków. Jedyną metodą wyleczenia raka jest fizyczne usunięcie karcynogenów z ciała za pomocą metody Wchłaniania Neutralnej Infekcji NIA, która zostanie opisana dalej. Nie ma alternatywy, nie będzie innej metody leczenia raka. To jest najdoskonalsza i jedyna metoda. Ponieważ nie używam w niej żadnych leków, nie ma efektów ubocznych ani nawrotów, które występują przy radioterapii i chemioterapii.

 

Aby rozpocząć leczenie, musisz przygotować ranę. Do tego będziesz jednorazowo potrzebował:

Aby rozpocząć leczenie metodą NIA, trzeba zrobić sztuczną ranę. Na początku musimy wybrać miejsce. Miejsce powinno znajdować się na miękkim mięśniu z dala od kości. Łydki są najbardziej praktycznym miejscem na ciele do zrobienia rany. Pielęgnacja rany w tym miejscu jest prostsza i nie wymaga pomocy.

Aby było łatwiej, jeśli jesteś leworęczny, wybierz prawą łydkę. Jeśli jesteś praworęczny, wybierz lewą. Ogól powierzchnię o średnicy 6-8 cm tak, aby wybrane miejsce znajdowało się w środku. Dwa kawałki taśmy klejącej, mocują tulejkę na środku ogolonej powierzchni skóry. Wypełnij pierścień po brzegi świeżo wyciśniętym czosnkiem i przykryj go twardą plastikową folią. Dzięki temu sok z czosnku zostanie wewnątrz pierścienia i oddziaływując na skórę, utworzy pęcherz. Po pewnym czasie pęcherz będzie gotowy. Aby nie dopuścić do infekcji , oczyść skórę wokół pęcherza za pomocą alkoholu. Następnie usuń skórę z pęcherza.

Na początku zrób małe nacięcie nożyczkami, a następnie usuń skórę. Umieść ziarno ciecierzycy w ranie i przykryj je „kanapką” z chusteczki i liścia kapusty. Wewnętrzna strona liścia przykrywa ranę. Owiń całość bandażem elastycznym wystarczająco ciasno, aby opatrunek nie zsunął się podczas chodzenia. Następnego dnia po 24 godzinach odsłoń ranę, wyciągnij nasiąknięte ziarno ciecierzycy, oczyść skórę wokół rany za pomocą alkoholu, włóż nowe suche ziarno do rany. Przykryj je świeżą „kanapką” z kapusty i chusteczki, a następnie owiń bandażem wokół. Powtarzaj tę procedurę co 24 godziny przez 3 dni.

Czwartego dnia i dalej powtarzaj procedurę co 12 godzin przynajmniej przez 6 miesięcy lub dłużej , jeśli potrzeba – dopóki choroba nie zostanie kompletnie wyleczona. Czasami całkowite wyleczenie trwa 12–18 miesięcy.

Pamiętaj! Nigdy nie dotykaj wnętrza rany. Nie stosuj także wody utlenionej. Zawsze myj ręce przed wymianą ziarna ciecierzycy. Nie musisz myć ziaren ciecierzycy ani kapusty.

Podczas trwania leczenia musisz zaakceptować następujące rzeczy:

Z rany będzie wydobywać się płyn, ropa i zainfekowana krew. To wszystko jest wewnętrzną infekcją wydostającą się z ciała. Nie myl jej z zewnętrzną infekcją, która nigdy nie nastąpi, dopóki ziarno ciecierzycy jest wewnątrz rany.

Zmiana koloru i opuchlizna wokół rany, silny ból oraz nieprzyjemny zapach – to wszystko jest normalne. Nie panikuj. To przejdzie w miarę posuwania się reperkusji.

To zajmie trochę czasu. Bądź cierpliwy. Jeśli ziarno ciecierzycy nie nasiąknie, trudno je będzie wyciągnąć. W tym przypadku jeśli ziarno utknie w ranie, nigdy nie próbuj go wyciągać na siłę. Zostaw ziarno jeszcze na 1 dzień, aby nasiąkło. Wtedy wyskoczy samo, jeśli naciśniesz palcami na skórę wokół rany. Przed zabiegiem możesz wziąć prysznic. Kontynuuj leczenie aż do wyleczenia. Ostatnie ziarno ciecierzycy powinno zostać wyjęte, zaś rana powinna pozostać pusta przez wiele dni, aż się zagoi.

Jeśli infekcja wokół rany jest za duża, leczenie rany zajmie nieco dłużej czasu, aż cała infekcja wyjdzie na zewnątrz. Ewentualnie możesz leczyć ranę w sposób typowy za pomocą środków przeciwbakteryjnych.

Maszynkę do golenia zarostu
Pierścień (tulejka) który ograniczy wielkość rany o średnicy 2,5 cm
Taśma klejąca
Świeży i soczysty czosnek, który wytworzy pęcherz na skórze
Użyjesz wyciskacza, aby wycisnąć czosnek i napełnić tulejkę.
Kawałek twardej plastikowej folii do przykrycia czosnku
Ręcznik papierowy na wierzch
Bandaż do owinięcia
Pęseta
Po upływie 6-8 godzin pojawi się pęcherz. Gdy pęcherz będzie gotowy, będziesz potrzebował:

nożyczek do paznokci do przecięcia pęcherza i usunięcia skóry (skalpel?)

Jest to bardzo proste i bezbolesne, ponieważ skóra na pęcherzu jest martwa. Rana jest gotowa.

Do codziennego użytku będziesz potrzebował:
Alkohol do czyszczenia skóry wokół rany
Waciki, które nasączysz alkoholem
Ciecierzycy (zwyczajnej z supermarketu) do umieszczenia w ranie.
Kapustę, aby utrzymywać ranę wilgotną i zapobiegać jej wysychaniu.
W przeciwnym przypadku wymienianie ziaren ciecierzycy byłoby bardzo bolesne. Dzięki kapuście wymiana ziarna jest bardzo prosta. Po czym znowu przykrywasz kapustą, aby utrzymać wilgoć wewnątrz.
Ręcznik papierowy, taśma klejąca, bandaż elastyczny

Pierwszy krokiem jest przygotowanie tulejki. Przyklej do niej taśmę klejącą. Dzięki temu tulejka będzie dobrze przylegała do łydki. Następnie wypełnij tulejkę świeżo wyciśniętym czosnkiem.

Do codziennego użytku będziesz potrzebował:

Zwyczajnej chusteczki. Składasz ją na pół, następnie przytrzymujesz ją w połowie i zaginasz tę stronę ponownie na pół. Po czym odcinasz róg. Uzyskasz taki kształt. Złóż ją ponownie w ten sposób. Weź kawałek liścia kapusty i zakryj go chusteczką. Przez ten otwór można zobaczyć kapustę. Kapusta musi przykrywać ranę z ziarnem ciecierzycy. Następnie owiń wszystko elastycznym bandażem. Aby metoda działała lepiej, opatrunek powinien być bardzo ciasny. To wszystko na początek. Kontynuuj leczenie.

 

INICJATOR

Mechanizm powstawania raka jest bardzo jasny, precyzyjny i wyjątkowo interesujący. Aby w ludzkim ciele powstał rak, potrzebny jest karcynogen, czyli substancja chemiczna powodująca raka. Karcynogenem może być dowolna substancja chemiczna występująca w żywności, jak chemikalia używane podczas przetwarzania żywności, konserwanty, nawozy itp. Różne chemikalia powodują nie-wirusowe i niebakteryjne choroby, jak rak, białaczka, zapalenie stawów, astma, toczeń rumieniowaty, rozedma płuc itd.

 

Aby nastąpił rozwój choroby, muszą wystąpić ściśle określone warunki – odpowiednia, krytyczna ilość inicjatorów w organizmie. Jeśli ilość inicjatorów będzie niższa, to inicjacja nie nastąpi. Aby komórka i propagator mogły się połączyć, karcynogen musi utworzyć aktywne centrum na powierzchni komórki, wyciągając 1 elektron. Kiedy inicjator atakuje komórkę i przenosi 1 elektron z jego orbity na wyższą, potrzebny jest jeszcze 1 atak, aby wybić elektron poza atom i utworzyć aktywne centrum. Odpowiednia wysoka koncentracja karcynogenów gwarantuje że drugi atak nastąpi, zanim elektron wróci na oryginalną orbitę. Jeśli koncentracja kancyrogenów jest mniejsza niż wartość progowa, elektron powróci na swoją oryginalną orbitę, zanim nastąpi 2. atak. Aktywne centrum nie zostanie utworzone, zaś reakcja chemiczna pomiędzy komórką i propagatorem nie nastąpi. Jeśli elektron jest poza atomem, reakcja chemiczna rozpocznie się, powodując, że komórka i propagator połączą się, tworząc komórkę rakową.

 

Karcynogeny, odkładane głównie w limfie, gromadzą się przez lata, aż osiągną pewną krytyczną wartość/koncentrację. Proces akumulacji może trwać latami – od zera aż do koncentracji krytycznej. Zobacz, jak stopnie akumulacji zmieniały się przez ostatnie pół wieku.


Liczba lat potrzebna do osiągnięcia koncentracji krytycznej:

W latach 50. – pomiędzy 40–50 lat

W latach 60. – pomiędzy 30–40 lat

W latach 70. –  pomiędzy 20–30 lat

W latach 80. – pomiędzy 15–20 lat

W latach 90. – pomiędzy 10–15 lat i nadal się zmniejsza.

Te typy chorób, które wynikają z nagromadzenia karcynogenów w plaźmie, wg lekarzy mogą przenosić się z rodziców na dzieci jako choroba genetyczna. W mojej opinii, najczęściej :choroba” przenosi się z matki na dziecko przez łożysko podczas ciąży.

Genetyka nie ma nic do rzeczy z żadną chorobą z wyjątkiem fizycznej struktury ludzkiego ciała. Przejście części inicjatorów z matki na dziecko redukuje koncentrację poniżej wartości krytycznej. Matka zyska, ponieważ rozwój jej choroby odsunie się w czasie. Jednak rozpocznie się na nowo, kiedy usunięte inicjatory zgromadzą się ponownie, co może zająć całe lata, zależnie od ilości przekazanej płodowi. Choroba rozwinie się dopiero, gdy koncentracja inicjatorów osiągnie wartość krytyczną. Jeśli matka zdecyduje się na wiele dzieci i za każdym razem będzie przekazywać im inicjatory, może nigdy nie osiągnąć krytycznej koncentracji inicjatorów i nie dopuścić do rozwoju choroby. Niestety, dziecko tej matki zachoruje wcześniej niż gdyby miało to nastąpić przy normalnym tempie gromadzenia się inicjatorów i osiągania ilości krytycznej. Dzieje się tak dlatego, ponieważ dziecko posiada już pewną ilość inicjatorów w momencie porodu. I z tego powodu dziecko potrzebuje mniej czasu na osiągnięcie ilości krytycznej i rozwinięcie się choroby.

To jest główna przyczyna występowania raka u dzieci i młodzieży. Jest wiele przypadków, które zdają się to potwierdzać, kiedy matka, a nie ojciec, miała raka, toczeń rumieniowaty lub zapalenie stawów. Dziecko takiej matki będzie miało duże szanse na zapadnięcie na te choroby, które będą najpierw obecne w ukrytej formie, a następnie ujawnią się, kiedy krytyczna koncentracja zostanie osiągnięta.

Same inicjatory nie mogą spowodować choroby. One jedynie mogą przygotować ciało do stanu gotowości na drugi czynnik, którym jest propagator, który rozpocznie rozwój choroby. W przeciwnym wypadku inicjatory pozostałyby w stanie uśpionym na zawsze. Każdy rodzaj inicjatora odpowiada za rozwój jednego typu choroby, jak rak, toczeń rumieniowaty, zapalenie stawów, astma itd. Natomiast propagator w każdej chorobie pozostaje taki sam, bez względu na na typ inicjatora.

Fragmenty zniszczonych komórek, wolne rodniki to propagatory chorób komórek ciała. Propagatory, fragmenty zniszczonych komórek są produkowane w organizmie w naturalny sposób podczas sytuacji emocjonalnych, jak stres, strach, poczucie beznadziei, zamartwianie się itd.

Kolejną sztuczną przyczyną wytwarzania propagatorów może być niszczenie komórek ciała przez promienie rentgenowskie, substancje radioaktywne lub chemikalia, jak np. używane te w chemioterapii do niszczenia komórek rakowych, co może zniszczyć także zdrowe komórki. Innymi słowy, każda sytuacja lub rzecz, włączając w to mikroorganizmy i wirusy, zdolna rozbijać komórki ciała na fragmenty, może być zaklasyfikowana jako producent propagatorów choroby, które mogą pobudzić inicjatory do rozpoczęcia rozwoju choroby. Na początku inicjatory znajdują się w krwiobiegu i krążą po całym ciele. Nowotwór powstanie w miejscu, w którym produkowane są propagatory. Papierosy nie mogą powodować raka. One mogą jedynie spowodować produkcję propagatorów w płucach, czego następstwem będzie powstanie raka w tym miejscu. Jeśli propagatory będą produkowane w okolicy nerek, to tam powstanie nowotwór. Każda próba wyhodowania raka w ciele człowieka lub zwierzęcia jest skazana na porażkę, ponieważ nikt nie jest w stanie odtworzyć takich samych warunków, w jakich rak się wytwarza.

Hodowanie raka na zwierzęciu i leczenie go jest oszustwem, ponieważ nikt nie był w stanie wyhodować raka na zwierzętach, a wyniki leczenia zastosować do wyleczenia raka u człowieka.

Musimy wyeliminować przyczynę. Rak jest powodowany przez karcynogeny, które zgromadziły się w ciele przez lata i pochodzą z żywności, którą jemy. Ponieważ karcynogeny nie są żyjącymi mikroorganizmami, nie możemy ich usunąć, zabijając je za pomocą leków. Zatem aby wyeliminować przyczynę choroby, musimy fizycznie usunąć je z ciała. Jedyna metoda leczenia, która może usunąć karcynogeny z ciała, to metoda Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA).

W tej metodzie musimy utworzyć ranę, aby uzyskać dostęp do wnętrza ciała, używamy ziaren ciecierzycy w celu wywołania wypływu płynu z rany na zewnątrz i przykrywamy całość liściem kapusty, aby utrzymać wilgoć wokół rany, co zapewni, że wymiana nasączonego ziarna ciecierzycy na suche będzie prosta i bezbolesna. Obecność w ranie ziarna ciecierzycy powoduje, iż system odpornościowy zaczyna działać, wypychając wszystkie karcynogeny i inne cząstki, włącznie z komórkami rakowymi, które nie przynależą do ciała lub nawet szkodzą w kierunku rany i na zewnątrz ciała. W ciągu 2 miesięcy krew oczyszcza się z karcynogenów oraz komórek rakowych, ale aby oczyścić całe ciało potrzebne jest przynajmniej 6 miesięcy – choroba zostanie wyleczona w 100%. W niektórych przypadkach to może zająć trochę dłużej, jeśli choroba trwa od wielu lat, ale definitywnie zostanie wyleczona.

 

Z rany będzie wydobywać się płyn, ropa, zainfekowana krew, a także nieprzyjemny zapach. Jeśli infekcja wokół rany zbytnio się powiększy, skóra może zmienić kolor i pojawi się opuchlizna, ale to przejdzie, gdy tylko infekcja wyjdzie na zewnątrz. To następuje, ponieważ infekcja wokół rany jest zbyt duża i jest wydalana przez ranę zbyt powoli. Wcześniej czy później infekcja zostanie wydalona i opuchlizna przejdzie. Sama rana nie zostanie zainfekowana, ponieważ płyn wypływa z niej na zewnątrz. Kiedy w trakcie leczenia ropa lub zainfekowana krew wydobywa się z rany, może pojawić się silny ból, który można uśmierzyć środkami przeciwbólowymi, ale nie używaj leków na raka, ponieważ chemio- i radioterapia mogą jedynie powodować raka lub przyśpieszać postęp istniejącego nowotworu, natomiast w żadnym wypadku go nie leczą.

Inicjator pomaga w chemicznym połączeniu propagatora ze zdrową komórką, przekształcając ją w komórkę rakową, która sama staje się inicjatorem, tym samym zwiększając ich liczbę i powodując, że reakcja chemiczna napędza się sama. To właśnie autokataliza jest przyczyną szybkiego gromadzenia się komórek rakowych w organizmie, a nie ich niekontrolowany podział. Podział komórek rakowych jest niemożliwy, ponieważ to nie są normalne komórki. Natomiast w wyniku autokatalizy duże ilości zdrowych komórek przekształcają się w komórki nowotworowe, co upośledza funkcję ważnych i niezbędnych do życia organów i w konsekwencji prowadzi do śmierci.


Rezonans magnetyczny:

Komórki rakowe nie są zbilansowane ani spolaryzowane.

Moje własne doświadczenie z rakiem trzustki

Leczyłem wiele chorób, zaczynając od reumatoidalnego zapalenia stawów przez reumatyzm, raka piersi itd. Sam jednak nigdy nie doświadczyłem nieuleczalnej choroby. Marzyłem o tym, ponieważ chciałem mieć doświadczenie z pierwszej ręki. Wcześniejsze doświadczenia pochodziły od innych ludzi, którzy mówili mi, że lekarz powiedział iż: Ona ma raka piersi, który rozprzestrzenił się na całe ciało. Po leczeniu metodą NIA lekarz mówi: W jej organizmie nie ma raka.

Za każdym razem na początku lekarz mówił: „masz” a następnie mówił „nie masz”. Nie mogłem udowodnić tego sam. W końcu września 2003 roku poczułem ból w brzuchu. Następnego dnia zacząłem wymiotować. Pojawiła się biegunka, zrobiłem się żółty, a moja uryna była czarna jak kawa. Mój lekarz skierował mnie do szpitala. Żadne środki na zatrzymanie wymiotów i biegunki nie pomogły. Nie mogłem nic jeść i biegałem do toalety 6–7 razy dziennie. Straciłem na wadze 53 funty w ciągu 7 dni (ze 195 do 142 funtów). Nikt nie mógł znaleźć przyczyny problemów. Wreszcie 29 września 2003 zdecydowano się wykonać zabieg chirurgiczny, aby rozwiązać problem. Podczas operacji lekarze zauważyli, iż mam raka trzustki. Po 5 i pół godzinnej operacji wycięto mi 2 fragmenty trzustki, usunęli guz blokujący kanał pomiędzy trzustką i żołądkiem. Wycięli zmienioną nowotworowo trzecią część żołądka i usunęli pęcherzyk żółciowy wraz z kamieniami. Na koniec 5 uczestniczących w operacji lekarzy poradziło mojej żonie, aby na wszelki wypadek przygotowała pogrzeb. Żona powiedziała mi, że nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy w banku na pogrzeb. Powiedziałem: To bardzo proste. Nie mamy pieniędzy na pogrzeb, więc nie umrę, żeby nie było trzeba go wyprawiać. Lekarz – specjalista w chirurgii trzustki powiedział mi, iż mam raka trzustki Byłem szczęśliwy. Powiedziałem mu: Świetnie. On odpowiedział mi bardzo poważnie: Chemioterapia jest jedynym sposobem na ocalenie Twojego życia. Natychmiast odmówiłem i poprosiłem, aby wypisał mnie ze szpitala, bym mógł wrócić do domu. Bez zwłoki rozpocząłem leczenie moją metodą NIA. Po dwóch miesiącach testy krwi na raka były negatywne i są nadal negatywne. Mój przypadek raka przeżywa tylko 4% chorych w USA oraz 5% w Wielkiej Brytanii.

 

Mechanizm reumatoidalnego zapalenia stawów jest podobny do mechanizmu raka. Jedyną różnicą jest inicjator. W tym przypadku inicjator atakuje chrząstkę stawach, przekształcając komórki chrząstki w komórki złośliwe, które uwalniają się i rozsiewają po całym ciele, zaś chrząstka staje się cienka lub zanika całkowicie. Jeśli zdrowa komórka chrząstki przekształci się w komórkę złośliwą, ale nie może się uwolnić lub uwalnia się, ale nie może dołączyć do krwiobiegu, to takie komórki utworzą złośliwy guz wokół stawów, zaś białe krwinki będą go atakować, powodując opuchliznę i zaczerwienienie okolic stawów, co jest częstym objawem w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Zmienione komórki chrząstki nie dławią narządów i nie powodują śmierci, ponieważ prawdopodobnie są zbyt małe, aby zdusić organy i spowodować, że przestaną pełnić funkcje podtrzymujące życie lub też atakują chrząstkę, która nie pełni funkcji podtrzymujących życie. 100% wyleczenia jest dostępne, jeśli użyjesz metody NIA.

 

PODSUMOWANIE

 

W 1973 roku prezydent Nixon przekazał na rzecz Narodowego Instytutu do walki z rakiem 35 miliardów dolarów. I zarządał wynalezienia leku na raka oraz zmiecenia go z powierzchni ziemi w ciągu 25 lat. W 1998 roku po 25 latach i wykorzystaniu 35 miliardów $ rezultat badań był następujący:

Przyczyna choroby nieznana, brak leku.

W 1943 roku potrzebowałem 1 tygodnia i 1 $ na opracowanie metody NIA (WNI – Wchłaniania Neutralnej Infekcji), która pozwala wyleczyć raka w 100%.

 

Prosiłem o wyjaśnienie, czym jest rak i jak go leczyć w prawie wszystkich wiodących centrach badawczych na świecie. Nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie – od Narodowego Instytutu Raka, przez klinikę Johna Hopkinsa – Niemiecki Ośrodek Raka, Ośrodek Raka w Tokio, Instytut Pasteura, Szwedzki Instytut Karolinska do Królewskiego Instytutu Badań nad Rakiem w Wielkiej Brytanii

Wszyscy przez ostatnie pół wieku koncentrowali się na eliminacji komórek rakowych, które nie są przyczyną. Natomiast nikt nie zajmował się usuwaniem prawdziwej przyczyny, czyli karcynogenów . Doszedłem do wniosku, że w badania nad rakiem zaangażowano najbardziej ciemnych i niedouczonych ludzi, i to jest powód że nie ma na niego leku.


Dr George Eliash Ashkar

Na koniec powiem Ci to: Praktyka medyczna stała się biznesem. Radio- i chemioterapia mogą jedynie powodować i przyśpieszać już istniejącego raka. Nie mogą go wyleczyć. Moją metodą możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj raka. Możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj choroby stawów, wliczając w to reumatoidalne zapalenie stawów, możesz prawie w 100% wyleczyć również zakażenie wirusem HIV (AIDS), jeśli będziesz jej używał.


Terapia genetyczna jest największym oszustwem XX wieku, a terapia z wykorzystaniem komórek macierzystych będzie największym oszustwem XXI wieku.
Komentarze  
+13 # Bernadette 2010-08-10 02:33
Fascinating method. I would definitely try it for my rheumatoid arthritis. Thank you.
Odpowiedz
+5 # Konrad 2010-09-02 19:31
I was reading your book and this text and i think that this very good method if this is true you should have a Nobel good luck in future and thanks for your method and experiance
Odpowiedz
+5 # 12irena 2011-05-19 21:56
victory :-)
Odpowiedz
+2 # janszki 2011-08-25 01:06
Although I don't have cancer (not that I'm aware of), I recently learned about your procedure as a few family members in Poland have sworn by it. I started this treatment nearly a week ago to detox my system from any chemicals that I may have accumulated...a nd after day 5, the things that are coming out of the wound are simply disgusting. I will continue this treatment for a minimum of 6 months.
Odpowiedz
+16 # Bogusław Zyrek 2011-11-18 21:51
witam serdecznie mam pytanie odnosnie tej metody.
mój znajomy ma wykrytego raka żołądka z przerzutami na wątrobe i reszte układu pokarmowego czy ma szanse na wyleczenie stosując tę metodę ponieważ lekaże dają mu 6 mies, życia prosze o szybką odpowiedz.
Odpowiedz
+11 # evela 2011-12-29 21:46
mam 29 lat. od paru lat mam problem z reumatyzmem. postanowilam spróbować . od tygodnia stosuje zabieg. codziennie opisuje jak sie czuje, jak wszystko przebiega. nic nie trace, za 2 miesiace napisze, czy koszmar z reumatyzmem sie skonczyl,bo ponoc krew sie oczyszcza przez jakies 2 mies tą metodą. narazie jest ok! :-)
Odpowiedz
+2 # kam 2012-01-02 21:02
daj znać! trzymam kciuki!
Odpowiedz
+2 # bozenap 2012-02-14 20:30
używam tej metody. jest super.czuje się o wiele lepiej :-) :-)
Odpowiedz
# wwwwwwww 2012-07-11 13:01
fajne
Odpowiedz
-2 # Jerzy1 2012-02-14 22:19
dla oczyszczenia organizmu zaczalem to stosowac i cos zrobileem zle moze nie hignicznie niedbale no niewiem ale wyszlo fatalnie.Po dwuch dniach zaczlo bolec i wokol rany robilo sie czerwone a po 4 dniach przerwalem bo w promieniu 5 cm rana byla fioletowa i bardzo bolalo.Ropa schodzi juz dwa tygodnie(ale bez Ciecierzycy) i wszystko sie uspokoilo Rana sie zamyka.Moze spruboje jeszcze raz ale jak sie wszysto uspokoi no i troche pocztam
Odpowiedz
# ilona-ll 2014-07-12 03:51
słuchaj to co opisales ja to Twoje zanieczyszczeni a tak to wlasnie dziala. Gdy ma sie duzo toksyn i zanieczysczen w organizmie wokol rany moze byc skora koloru od fioletowej do nawet czarnej.
Odpowiedz
+7 # evela 2012-02-21 19:50
minely 2 mies. przez ten czas duzo sie dzialo..... moje leczenie jednak nadal trwa. na poczatku noga bolala. w zwiazku z moja niezbyt zdrowa dieta wyciek z nogi byl rozny. gdy jadlam ciezkie rzeczy-smarzone to krew wyciekala ciemna, i bylo jej sporo.gdy jadlam lekkie rzeczy-warzywa lub zupki krew byla jasna i nieco mniej.ciekawe bylo to,ze gdy sprzatalam uzywajac chloru- bleach(domestos ), sporo sie tego nawdychalam to rana byla lekko bolesna i zapach ciecierzycy byl z chlorem. gdy bylam przeziebiona rana zaczela sie babrac lekko, pojawila sie opuchlizna, ale po kazdej wymianie ciecierzycy czulam ulge.obeszlo sie bez antybiotykow,i goraczki. jesli chodzi o moje reumatyczne problemy to naprawde odczulam ulge! nareszcie moge spac bez bolu plecow, moge pracowac i siedziec na krzesle bez krecenia sie. kolana mnie juz tez nie lamia!!! nie bralam ani razu zadnych tabletek, jedynie witaminy! jestem naprawde zadowolona!!! bede robic to jeszcze przez kolejne 2 mies. pozdrawiam!!!
Odpowiedz
-1 # alexa_11 2012-02-25 09:57
Obejrzalam program ,jest bardzo interesujacy .Chetnie bede czytala nowe komentarze.
pozdrawiam
Odpowiedz
-8 # Andrzej987 2012-03-15 22:49
Facet który twierdzi: "W 1943 roku potrzebowałem 1 tygodnia i 1 $ na opracowanie metody NIA (WNI – Wchłaniania Neutralnej Infekcji), która pozwala wyleczyć raka w 100%".
i który w roku 1947 miał 16 lat powinien leczyć się w psychiatryku a nie robić ludziom wodę z mózgu. Przypomnijcie sobie preparat prof.Tołpy i jego ekekty w leczeniu raka.
Odpowiedz
# Edyta2014 2014-02-24 21:17
w sumie nie chcialam odpowiadac na zaden wpis, ale ta wpowiedz mnie sprowokowala.
Podobny tekst slyszalam od lekarza w szpitalu, moze ok 40-letniego, ktory powiedzial o swoim koledze po fachu, ze ten juz nie powinie leczyc , tylko wziac rozaniec i modlitewnik do reki, tylko tamten bez CT postawil wlasciwa diagnoze, a ten mlody chcial mnie do domu odeslac bo nie mialam zadnych wynikow. I ktory mial racje? Oczywiscie ten starszy i dzieki temu jeszcze zyje...a mielo juz 25 lat od diagnozy i operacji....
Odpowiedz
# Andrzej987 2012-03-15 22:49
Facet który twierdzi: "W 1943 roku potrzebowałem 1 tygodnia i 1 $ na opracowanie metody NIA (WNI – Wchłaniania Neutralnej Infekcji), która pozwala wyleczyć raka w 100%".
i który w roku 1947 miał 16 lat powinien leczyć się w psychiatryku a nie robić ludziom wodę z mózgu. Przypomnijcie sobie preparat prof.Tołpy i jego ekekty w leczeniu raka.
Odpowiedz
+3 # Jadzia z Austrii 2012-04-07 20:45
Ja stosuje ta metode od Sylwestra ubr. na bolace nogi i musze powiedziec, ze juz po dwoch tygodniach stosowania moge spac w nocy i nie mam opuchnietych i bolacych nog. U mnie nie ma wyciekow ropnych i zapach tez jest neutralny, nieraz troszke krwi jest przy zmianie cieciorki ale ostatnio to juz prawie sama przezroczysta ciecz . Aha , jeszcze pomoglo mi na silne migreny.Bede jeszcze trzymala dotad dopoki mi sie nie znudzi zmienianie opatrunkow. Pozdrawiam
Odpowiedz
# duchy 2014-11-01 07:30
Witam, nazywam się Dusan poszukuje kontaktów z ludźmi,którzy mają doświadczenie z tą metodą.Nie jestem Polak. Jestem cech, ale mówi po polsku.
Czy mogę prosić o kontakt?Z góry dziękuję i życzę miłego dnia.
Odpowiedz
# HONORKA 2014-12-02 13:29
stosowałam cieciorkę od 02-02-2014 do 30-10-2014 pomagała mi na bóle nogi (mam żylaki)Mam 48 lat i czułam się dużo lepiej mając cieciorkę.Zlikw idowałam ją bo spadły mi białe krwinki( leukocyty)i pomyślałam że nadwyrężam układ odpornościowy i zamknęłam ranę ale chętnie bym ją odnowiła.
Odpowiedz
# Jola32 2015-05-27 21:54
pisze pani że pomagało na bóle a co z żylakami czy zmniejszyły się czy wyleczyły?
Odpowiedz
+7 # jola73 2012-04-10 18:24
Witam,bardzo mnie interesuje ta metoda.Dużo czytałam przez ostatnie dwa dni na ten temat,wszystkie za i przeciw i bardzo bym chciała to zrobić.Boję się tylko,że będzie bolała mnie noga a ja muszę dużo chodzić,proszę powiedzcie mi jak to jest z bólem :-)
Odpowiedz
+3 # misterhydro 2013-02-13 00:08
Wspaniała metoda. Tylko trochę szczypie ale nie boli. Polecam
Odpowiedz
# angelika 2012-08-30 17:55
moja mama rozważa tą metodę leczenia. ma raka płuc przeszła 4 chemioterapie i radioterapię.
Odpowiedz
# Nicram 2012-09-16 22:28
No cóż, kiedyś ludzie leczyli się spuszczając krew, więc to też może paru ludzi wyleczyć... A potem przylecą ufoludki i nas wszystkich zatłuką. Buahahahhaa jeśli ktoś w to wierzy, to albo jest masochistą, albo idiotą :P Jak wygląda układ odpornościowy osoby chorej na raka? Nie wygląda, bo go prawie nie ma, a tu jeszcze stale otwarta rana zanieczyszczona czosnkiem i jakimś innym badziewiem. Ciekawe ile ludzi dostanie prędzej sepsy niż się wyleczy. Pozdrawiam zdrowo myślących. A tych mniej odsyłam do lekarza, bo szamani już dawno wymarli.
Odpowiedz
+7 # Ewelina z Wielkopols 2012-12-05 08:20
Witam,
Proszę o informację czy w bardzo zaawansowanym stadium choroby ( z przerzutami na prawie całą wątrobę) można stosować tę metodę? Lekarze nie chcą już podawać chemii, ponieważ uważają, że tylko może zaszkodzić, krwi też już nie przetaczają. Chora przyjmuje środki przeciwbólowe na receptę i zalecana dawka nie likwiduje bólu.
Odpowiedz
+1 # inusia 2013-04-18 20:13
Pani Ewelino proszę o kontakt mailowy w sprawie kuracji: inez.antoniewicz@wp.pl.
Odpowiedz
# mariag247 2015-10-21 20:18
czy można stosować tę metodę i czy pomoźe osobie 85 lat przeżuty są w płucach na wątrobie i w tarczycy
Odpowiedz
# Agata1114 2014-03-14 16:57
Witam Czytalam forum i znalazlam Pani wpis dotyczacy metody z cieciorka na raka . Czy probowala Pani tej metody lub czy ktos sie odezwal czy w tak zaawanswanym stadium to cos pomoze bardzo prosze o kontakt Pozdrawiam Agata
Odpowiedz
+5 # ApacheHunter 2013-01-25 12:33
Metoda bardzo interesująca. Gdybym zachorował postawiłbym na tą metode. Nie na jakąś chorą chemie... Jeżeli to co powiedział profesor, jest prawdą to wiecie jakie jest moje zdanie na temat Polskiego i ogólnokrajowego leczenia Raka...
Odpowiedz
# Florian14 2013-02-24 18:03
ja mam cieciorke zalozona od wrzesnia 2012 do chwili obecnej z poczatku troche szczypie ale idzie wytrzymac bardzo dobrze sie czuje nie mam zadnych bolow reumatycznych jak mialam przed zastosowaniem metody nia niewiem kiedy jeszcze zakoncze bo jeszcze wyplywa mi limfa z krwia polecam wszystkim . NIA -narozne dolegliwosci ola 24.02.2013.r
Odpowiedz
+1 # Hipek 2013-03-15 12:01
Chciałbym zastosować ciecierzycę profilaktycznie , w celu oczyszczenie organizmu. Uprawiam jednak sport - piłkę nożną i mam pytanie, czy są przy tym jakieś przeciwwskazani a ? Np. że nie mogę trenować, albo coś w tym stylu ?

Pozdriawima
Odpowiedz
# mariusz 33 2013-04-01 13:21
witam.Pani Ewelino,proszę o kontakt mailowy,w sprawie kuracji. marllo31@wp.pl
Odpowiedz
-2 # jola7778 2013-04-14 21:45
Witam mam pytanie mój tata jest chory na raka płuca z przerzutami na mózg czy w takim wypadku stosować taką metodę czy lepiej chemię, może ktoś miał podobny problem. Proszę pomóżcie
Odpowiedz
+1 # Jaro76 2013-06-03 10:46
Jeśli nie dostała Pani odpowiedzi prosze o kontakt e-mail
jaroslawski@ymail.com
Odpowiedz
+1 # dodkaGDA 2013-04-17 19:31
witam potrzebuje pomocy 4 lata temu zmarl moj tata na nowotwor pluc z przezutami na watrobe moja mama od miesiaca tez ma raka pluc z przeyutem na watrobe i kosci czy jest szansa na jakie kolwiek wyleczenie?
Odpowiedz
+3 # lodzia7777 2013-05-01 10:44
Stosuję tą metodę u cioci i efekty są znakomite. :lol: Miała raka jelita
grubego 3G . Po 3 miesiącach wyniki są super. Czuje się bardzo dobrze normalnie funkcjonuje pracuje i cieszy się życiem bez bólu.
Ma zamiar jeszcze stosować to co najmniej 3 miesiące.
Odpowiedz
# agagaga 2013-06-26 13:56
Lodzia, czy twoja mama zechciałaby porozmawiać z moją mamą o procesie leczenie tą metodą. Moja mama właśnie jest świeżo po operacji 3G na jelicie i ma plamy na wątrobie. Stoi przed decyzją czy stosować chemię czy zaufać innym, naturalnym metodom.
Odpowiedz
# Robert1234 2014-04-18 17:05
Lodzia prosze bardzo o kontakt. Mam w bliskiej rodzinie bardzo podobny przypadek i szukam pilnie pomocy. Bardzo prsze o kontakt nie mozemy czekac !!! robert@wluton.net
Odpowiedz
+2 # Janusz Ślęzak 2013-06-10 10:29
Totalne kłamstwo, fałsz i ogromne oszustwo. NIE ISTNIEJE ANI JEDEN PRZYPADEK CHOREGO NA RAKA \UDOKUMENTOWANY MEDYCZNIE\, który został wyleczony metodą dr Ashkara. Ludzie opamiętajcie się . Przed zastosowaniem tej metody zażądajcie przedstawienia dowodów \przypadków wyleczenia powyższą metodą\. Powtarzam nie ma ani jednego dowodu chorego na raka, wyleczonego metodą tegoż ,wprawdzie fizyka, ale i szarlatana, który zarabia na sprzedaży książek i prelekcji ogromne pieniądze, nie podając dowodów w postaci dokumentacji medycznej jakiegokolwiek pacjenta z USA, lub Europy. Polacy trochę analizy logicznej i dociekliwości, a nie bajek dr. Ashkara.
Odpowiedz
# aga222 2014-05-10 02:40
Jest, w osobie mojej znajomej, która została wypisana ze szpitala jako przypadek nieuleczalny po wielu operacjach z diagnoza raka złośliwego. Było to 6 lat temu. Po zastosowaniu tej metody leczenia żyje do dzis i zapewniam że wigoru jej nie brakuje. Co do dr,Aszkara zapewniam że żyje zupełnie skromnie a książki wydane własnymi kosztami oddaje za symboliczną kwotę.
Odpowiedz
# pb 2015-07-26 14:38
wieśniak !!!
Odpowiedz
# Andrew Ostrowki 2018-12-18 21:54
Szanowny kolego , tak się sklada ,ze wyprobowalem te metode na pacjencie raka krtani i byłem sam zdziwiony rezultatem kuracji.po trzech miesiącach guz się zmniejszyl o polowe a po sześciu nie było go ani sladu,leczenie wspomagane było dodatkowo bogata dieta warzywna wynik jak najbardziej zaskakujący ,sam nie wierzyłem.Obecn ie uplynelo 3 lat od kuracji nie ma nawrotu a pacjent przytyl o 10 kg.Zaczalem wierzyc w inny rodzaj leczenia zapoznałem się tez zmetoda dr Burzynskiego z Hiustonpolecam film pt, tytulem rak to poważny biznes
Odpowiedz
+2 # Jagoda 12 2013-06-10 22:03
mam pytanie czy tą kuracjię na raka może podjąc chory po poważnej operacji serca i czy może ona być stosowana równocześnie z ziołami takimi jak wilka kora , kora kaliny koralowej, huba, noni, łopian i mamajupa i rejszy proszę o szybka odpowiedz sprawa bardzo pilna z góry dziękuję
Odpowiedz
# Viola43 2013-07-04 11:00
Witam,
moja mama ma raka uroterialnego z przerzutami na węzły chłonne w pachwinie nóg. Jeden z przerzutów to guz na skórze. Lekarze od stycznia 2013 leja w mamę chemie, teraz już trzecią inna. Ale efektów nie ma. Guz rośnie i teraz pękł , leje się z niego krew i ropa. Nikt nie chce tego zoperować.
Właściwie nie chcą jej nawet leczyć. Po ostatnim pobycie w szpitalu, podaniu krwi i wzmocnieniu wypisali do domu ze stwierdzeniem że może jeszcze kilka tygodniu pożyje.
Czy na tą otwartą już ranę /guza można bezpośrednio zastosować cieciorkę ? Czy ktoś w ten sposób stosował metodę dr Ashkara ?
Odpowiedz
# aga222 2014-05-10 02:44
nie sądżę. Cieciorkę stosuje się na mięśniu np. na łydce ale nie pod skórą w otwartej ranie tylko pod naskórkiem. Co do zastosowania twoja mama widzę ze nie ma nic do stracenia. Warto spróbować. Moja znajoma zaryzykowała i żyje do dziś.
Odpowiedz
# Robert Sz. 2014-09-17 19:46
Witam.
Jestem prawie przekonany że na miejsce wcześniej chore nie można założyć cieciorki, ponieważ mój ojciec chciał zastosować na nodze która jest chora tzn. sparaliżowana po udarze i na dodatek cała w żylakach. Niestety ranka nie powstała nawet po podwójnej próbie.Skóra zareagowała tylko pomarszczeniem, a na drugiej zdrowej nodze ranka powstała zgodnie z opisem Pr. Ashkara. Jesteśmy na etapie drugiego tyg. leczenia raka krtani więc także jesteśmy bardzo ciekawi co się stanie. Ojciec nie jest chętny na wycięcie krtani ani na naświetlanie lecz podejrzewamy że choroba postępuje już na pewno ponad pół roku i po tomografii dwa miesiące temu stwierdzono guza wielkości 2,5cm/1.2cm. Boję się a za razem mam nadzieję że ta terapia pomoże.
Odpowiedz
# Władek 2014-03-05 08:06
Od trzech tygodni stosuję metodę NIA na prostatę i już zacząłem się lepiej czuć.Chcę to stosować ok 6 miesięcy i wtedy zobaczymy jakie będą wyniki.Czuję że wszystko będzie ok.Jeszcze dodam że dziurka w nodze coraz mniej boli,tylko przy wymianie opatrunku jest trochę niemiły zapach.
Odpowiedz
# Wiga 2014-03-07 08:05
Wladek! to dobrze, ze jest niemily zapach rany tzn. ze organizm sie czysci. Stosuj tak dlugo az wyciek bedzie czysciutki
Odpowiedz
# duchy 2014-11-01 07:37
Witam, nazywam się Dusan poszukuje kontaktów z ludźmi,którzy mają doświadczenie z tą metodą.Nie jestem Polak. Jestem cech, ale mówi po polsku.
Czy mogę prosić o kontakt?Z góry dziękuję i życzę miłego dnia.
Odpowiedz
# Władysław 2018-01-09 20:36
Witam.Mam raka prostaty,z tego powodu jestem zainteresowany jak przebiegało oraz z jakim skutkiem się zakończyło leczenie prostaty metodą NIA u Pana,czy markery PSA obniżyły się ???, do jakiej wartości,i czy sama prostata zmalała objętościowo??? ,ile czasu stosował Pan tą metodę. Z poważaniem-Wład ysław K.z Łodzi.Uprzejmie proszę o odpowiedż. Pozdrawiam. Ewentualnie kontakt telefoniczny 692-871-177
Odpowiedz
# kKzysztof 2014-03-21 15:54
Stosuję metodę od 25 stycznia 2014 roku, mam raka jelita grubego z przerzutem do wątroby , jestem po operacji mam wyłonioną stomię .chemia nic mi nie dała były krótkie remisje a potem progresja .zrezygnowałam z chemii po 33 wlewach .po nie waż jeszcze mnie nie wyniszczyła zastosowałem NIA czuję się lepiej wróciły mi siły markery zaczęły się cofać już po miesiącu stosowania .Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że NIA działa.
Odpowiedz
# Natka 2014-05-30 22:46
Jeżeli moge Pana prosić o bardziej szczegółowy opis Pana przypadku to bylabym wdzieczna. Mam znajoma ktora ma raka jelita grubego i miala operacje ale teraz proponuja jej chemie. Nie wiem jak ja od tego odsunac i przekonac do NIA. Jest osoba starsza. Ja jestem osoba mloda ale stosowalam ta metode profilaktycznie przez 2 miesiace bo uwazam ze gram profilaktyki jest wart wiecej niz tona leczenia. Ale nie umiem przekonac do tego najblizszych. Z góry dziękuję za informacje.
Pozdrawiam
Odpowiedz
# tymosemi 2015-01-31 21:10
Jak pan mysli czy na przerosnieta candide pomoze?- bo juz atakuje mi caly organizm. no i zasadnicze pytanie jaka cieciorka ,nigdzie nie moge znalezc, czy ususzone ziarno w plastikowej torebce ze sklepu?.z gory dziekuje za pomoc
A jak Pan sie czuje, czy jest poprawa?
Odpowiedz
# wika 2014-03-21 20:06
Witam!od ponad 2 miesięcy stosuję leczenie raka coiecierzycą, wycieki z ranki były początkowo większe, ale od pewnego miesiąca minimalne, cieciorka zasycha,jakby miała zamiar zarastać trudno ją wyjąć, nie wiem co robić, tym bardziej, że od 2 tygodni rozpoczęłam leczenie chemią molekularną (celowaną)w tabletkach Czuję się fatalnie, boję się, że to towarzystwo może mi jeszcze bardziej zaszkodzić, może ktoś kompetentny mi doradzi, co robić
Odpowiedz
# kKzysztof 2014-03-22 11:22
DO VIKA .Dr.Ashkar nie poleca stosowania chemii i cieciorki albo jedno albo drugie , musisz wybrać .Ja zrezygnowałem z chemii molekularnej gdyż lekarz powiedział mi że będzie mi się łuszczyć skóra na dłoniach i stopach a jak spytałem czy komuś ta chemia pomogła nie odpowiedział nic .Sama musisz podjąć decyzję .
Odpowiedz
# Ałła 2016-03-01 13:23
Nie wolno stosować chemii i cieciorki!!!
Natychmiast ma Pani odstawić chemie
Odpowiedz
# Andrew Ostrowki 2018-12-18 22:04
polecam kontynuacje ciecierzyca na pewno nie zaszkodzi panua może jedynie tylko pomoc ,leki chemiczne antynowotworowe sa już bardzo stare i niszcza ogolnie caly organizm sa skuteczne jedynie w 8% a leczenie dr Burzynskiego czy dr Ashkara skuteczne jest w około 89% wiec niech nie slucha pan onkologow ze chemia jest najlepsza ,co maja mowic z tego zyja sznowny panie.Prosze dodatkowo stosować dużo warzyw najlepiej soki ,unikac cukru i trymac organizm w kwasowości 6.4 -7.0 ph.
Odpowiedz
# kKzysztof 2014-03-22 11:39
DO WIKA.Z tego co wiem to albo chemia albo cieciorka musisz wybrać decyzja należy do Ciebie .Dr .Ashkar nie zaleca stosowania NIA przy chemii.ja wybrałem NIA zamiast chemii molekularnej i nie żałuję .Cieciorki mam założone na dwóch nogach bo jednak choroba jest poważna, zmieniam 3 razy dziennie . Lekarz po prostu nie umiał mi powiedzieć czy ta chemia komuś pomogła a mówił o jej skutkach ubocznych jak łuszczenie się skóry na dłoniach , z ,,oranie'' żołądka itp.
Odpowiedz
# Paweł Kośmider 2014-03-25 20:30
Czy ta metoda leczy również stwardnienie rozsiane ? Moja żona na to choruje. Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
# kKzysztof 2014-04-02 18:05
LISTA CHORÓB KTÓRE, MOGĄ BYĆ WYLECZONE W 100% PRZY UŻYCIU METODY NIA

Rak: piersi, wątroby, śledziony, płuc, trzustki, żołądka, jelit, okrężnicy, nerek, sromu, pochwy, szyjki macicy, macicy, jajników, skóry, kości, mózgu, prostaty, jąder, pęcherza, węzłów chłonnych, jamy ustnej, białaczki. Innymi słowy każdy rodzaj raka.
Reumatoidalne zapalenie stawów, reumatyzm, rozedma płuc, zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, toczeń układowy, zapalenie okrężnicy i wszystkie choroby związane z artretyzmem. a także HIV/AIDS.Tyle znalazłem.
Odpowiedz
# Andres 2014-04-04 19:43
Witam ;a czy można wyleczyć miażdzycę,mam 40 lat i strasznie bolą mnie nogi od kilku lat,lekarz powiedzial że mam zabetonowane żyły
Odpowiedz
# ludmila oleksiak 2016-10-31 12:41
Zrob badanie na homocysteina i natychmiast przyjmuj duze dawki vitB12 ok 2000uq i vitaminy B complex.Zamow biologicznie aktywne do tego 6000uq vitD plus 250uq vitK2
PO OKOLO 2 TYG ZACZNIE SIE WSZYSTKO COFAC...POWODZE NIA
Odpowiedz
# Przemas 2014-04-06 18:00
Witam. Moja mama ma już parę lat reumatoidalne zapalnie stawów brała przez ten czas sterydy które tylko pomogły w chodzeniu bo maja tez skutki uboczne. No i się zaczęło stwierdzili chorobę zapalenie wielomieśniowe jest to choroba nieuleczalna i ludzie żyją jeszcze z nią około 10 lat, po kroplówkach wyniki krwi aktualnie są dobre ale takie osoby maja duża zachorowalność na raka . Proszę o odpowiedz czy stosować ta metodę?
Odpowiedz
# kKzysztof 2014-04-11 19:10
Witam .Nie macie nic do stracenia myślę że można zastosować przez 6 miesięcy aby oczyścić organizm z toksyn na pewno nie zaszkodzi.Trzeb a też zastosować dietę bo nie które potrawy szkodzą .poszukaj w google czego nie może jeść .Mam na 2 nogach założoną cieciorkę i nie mam z tym problemu opis choroby wyżej .Zona ma założoną profilaktycznie , bóle reumatyczne minęły ,łydki i kolana przestały boleć po 2 m-cach stosowania ale dalej stosuje bo wypływają brudy .Napisz co zrobiliście. Pozdrawiam.
Odpowiedz
# kKzysztof 2014-04-17 17:14
ZASTOSOWAĆ JAK NAJSZYBCIEJ , ŻONA ZASTOSOWAŁA I NIE MUSI BRAĆ LEKÓW .BÓLE MINEŁY PO 2 MIESIACACH .CHEMII PRZECIEŻ MAMA NIE BIERZE .POZDRAWIAM .
Odpowiedz
# lotiriel 2014-04-12 09:11
Witam!
Chciałabym zapytać, czy mozna korzystać z solarium w czasie trwania tej metody. Pytam poniewaz za 3 miesiace mam slub i chciałabym kilka razy iść, jestem w 10 tygodniu tej metody i nie wiem czy mi to nie zaszkodzi. Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
# Władek 2014-04-16 08:07
Wkrótce mija dwa miesiące jak stosuję metodę NIA i muszę przyznać z całą odpowiedzialnoś cią że to działa!Stosuję to na prostatę,począt kowo chodziłem dwa razy w nocy żeby się załatwić i czułem pieczenie w dole brzucha,a teraz śpię spokojnie prawie całą noc i nic nie odczuwam.Mam zamiar to stosować jeszcze przez dwa miesiące,tym bardziej że ta ranka w nodze już nie boli i przez cały czas czuję się wspaniale.Wycie k z ranki jest coraz czyściejszy i już tak nie śmierdzi.Poleca m wszystkim którzy chcą wyzdrowieć stosować tę metodę.
Odpowiedz
# Ewelina177 2014-04-17 21:03
Witam, moja teściowa ma raka pęcherzyka żółciowego z przerzutami na wątrobę i węzły chłonne, była operowana a teraz lekarz zalecił chemioterapię i daje jej kilka miesięcy życia. Czy w/w metodę można stosować wraz z chemią? Czy rzeczywiście ta metoda pomogła komuś kto ma/miał raka ? Czy nie powoduje żadnych skutków ubocznych ? Proszę o odpowiedź osoby które miały styczność z tą metodą, z góry dziękuję
Odpowiedz
# Małgo 2014-05-11 18:21
Witam, cieciorkę stosuję od 2 m-cy, rak piersi potem węzeł wartowniczy wycięty, odmówiłam przyjęcia chemii. Czuję się świetnie, markery b. dobre, wyniki krwi świetne, robię wkrótce kolejne badania. Zmieniłam dietę unikam mięsa, detoksykacja, najważniejsze wiara. Raka można pokonać, zdrówka i odwagi
Odpowiedz
# Inka74 2014-05-23 10:58
To tak jak ja ,napisz do mnie
mail rybka887@wp.pl
Odpowiedz
# Kamila1984 2014-07-03 20:18
Witam,moja mama ma wykrytego raka piersi. Lekarze od razu skierowali ją na chemie, ale odmówiła. Postanowilismy zastosować inne metody leczenia. Teraz mama jest w trakcie kuracji wit. B 17, ale zatanawiamy się nad zastosowaniem dodatkowo cieciorki. Tylko nie wiem czy można te 2 terapie łączyć ze sobą. Jeśli ktoś ma informacje na ten tema prosze o kontakt. kama_1984@o2.pl
Odpowiedz
# joanna1 2014-05-13 19:59
informujcie na bieżąco o postępach. bo kiedy przestajecie pisać ludzie boją się że was nie ma
Odpowiedz
# kKrzysztof 2014-05-22 17:47
odezwę się po USG przy końcu czerwca.Czekam na nie z ciekawością co się zmieniło.Myślę że na dobre, Dam znać .Pozdrawiam cieciorkowiczów .
Odpowiedz
# Inka74 2014-05-23 10:56
Witam ,mam wykrytego raka piersi z przerzutem do węzłów.Metodę stosuję od 1,5 m-ca.Jestem po operacji usunięcia piersi.Odmówiła m zastosowania chemioterapii.C zuję się obecnie bardzo dobrze,przestał am zażywać tabletki nasenne ,które stosowałam od 4 lat,organizm odrzucił kawę ,którą piłam 5 razy dziennie.Żałuję ,że poddałam się biopsji i to za własne pieniądze.
Odpowiedz
# Natka 2014-05-30 22:51
Panie kKrzysztof czy moze Pan cos więcej powiedziec o Panskim przypadku??? Moglibyśmy się skontaktować mailowo?
Odpowiedz
# Natalia1011 2014-06-07 11:18
kKzysztof proszę o kontakt mailowy
tala1011.vip@interia.eu
Mojego znajomego matka ma raka i potrzebuję więcej informacji.
Pozdrawiam
Odpowiedz
# Zofia Kochet 2014-06-24 00:01
Tak moze pisac osoba ktora nie rozumie co to znaczy byc chorym na raka i probuje odebrac innym nadzieje. Od 1,5 roku wlcze z rakiem pecherza i probuje wszystkieg I wierze ze ta metoda jest dobra, dziekuje doktorze.
Odpowiedz
# kKrzysztof 2014-06-24 11:47
Kochani zrobiłem USG guz na wątrobie zmniejszył się o 1 cm , cieciorkę mam na dwóch nogach od końca stycznia , jednak to działa .Odwagi.Pozdraw iam .
Odpowiedz
# Matylda 2014-06-25 18:24
Mam pytanie dotyczące leczenia raka piersi z przerzutami do kości. Chora zażywa tabletki hormonalne Tamoksifen na raka piersi, a na kości bierze radioterapię. Doczytałam, że radioterapia odpada ale co z tymi tabletkami? Czy je również należy odstawić. Obawiam się, że nie będzie chciała.
Odpowiedz
# Daniel02 2014-07-03 16:37
Moi drodzy, ja czegoś nie rozumiem. Są znane
TERAPIE KOMPLEKSOWE leczenia raka np. Metoda Gersona, Metoda Lebiediewa,
a cieciorka, wit, B17 to są TERAPIE UZUPEŁNIAJĄCE,
które można stosować do którejś z terapii kompleksowej
Odpowiedz
# grazyna m 2014-07-10 02:48
Ziarenko działa. Pomogło mojemu tacie na Parkinsona. Mnie wyleczyło z nawracających zapaleń pęcherza.
Odpowiedz
# grazyna m 2014-07-09 03:50
Cieciorka działa. Mojemu tacie pomogła na Parkinsona i na prostatę. A mnie na uporczywe zapalenia pęcherza.
Odpowiedz
# kKrzysztof 2014-07-09 14:28
Jestem po wizycie u onkologa , doktor zdziwiony i zadowolony że guz się zmniejszył jeden o 1 cm a drugi z 5,4 cm na 3,4 cm .stwierdził że to pewnie ,,chemia '' jeszcze działa , (której nie biorę od listopada 2013 roku).Jednak ,,cieciorkowani e'' działa .żałuję tylko że nie podjąłem tej decyzji przed chemią .bo guzek przy chemii urósł z 4 cm na 13 cm .To działa tylko trzeba być cierpliwym.jak bym zgodził się na dalszą chemię to już by mnie nie było.Lekarzowi nic nie mówiłem że mam cieciorkę powiem jak guzek zniknie .Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
# kasiapik 2014-10-14 13:06
Panie Krzysztofie witam.
Proszę napisać jak z pana zdrowiem.Jak wyszły badania i czy cieciorka nadal działa. Mam ciocie chorą na raka, jest beznadziejnie z przerzutami i wczoraj trafiłam na tą metodę w necie.Nadzieja umiera ostatnia.
Pozdrawiam
Odpowiedz
# Liduszka 2015-03-19 17:15
Szanowny panie Krzysztofie, mam chorego syna na raka olbrzymio komórkowego umiejscowił się na ścięgnie od palca nogi.Proszę o pana pomoc syn bardzo się boi, opowiadam mu o panu jak u pana ta metoda świetnie przebiegała, czytał pana wpisy a teraz mówi widzisz ten pan już od sierpnia 2014 r się nie odezwał , kto wie czy to działa. Proszę o odpowiedz , co z pana leczeniem , czy udało się panu pokonać guza. My jesteśmy przed decyzja lekarzy czy usuną palec , jednak wiem , że to nie załatwi sprawy , czy korzysta pan z jakieś diety lub homeopatii. Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedz. Lidka
Odpowiedz
# agatakujpom 2015-05-11 11:28
czy mógł by mnie pan poinformować jaka duża ma być ta rana na nodze nie znalazłam na ten temat żadnych informacji ani co to ma być za cieciorka (sucha?) i jeszcze jedno czy najpierw przykryć kapustą a potem chusteczką czy odwrotnie? Nie wiem czy mam jakiegoś raka bo tutaj w UK taka medycyna ze pewnie patolog by się dopiero dowiedział ale profilaktycznie chciała bym zastosować agatakujpom@gmail.com proszę o odpowiedz
Odpowiedz
# Sławomir 2016-04-16 20:16
Panie Krzysztofie mój syn lat 24 ma raka odbytu z przerzutami do węzłów i płuc. Proszę niech Pan mi napisze na maila jak zrobić tulejkę (wymiary ) i ja przymocować.
Sławek Starosta kom. 508 030 410 mail sstarosta@wp.pl
Odpowiedz
# ewelina t 2014-07-19 20:58
witam, moj tata ma raka wątroby, lekarze daja mu 6 mies życia, wypisali ze szpitala ze skierowaniem do hospicjum, czy mozna z koms prywatnie porozmawiać o tej metodzie?
Odpowiedz
# kKrzysztof 2014-08-01 17:09
napisz do mnie manka3211@tlen.pl do Eweliny
Odpowiedz
# radek87 2014-07-28 12:24
do kKrzysztof
Witam,
Zaskakujące rezultaty Pan osiągnął i gratuluje. Jednak jak każdy polak tak i ja jestem mega dociekliwy. Czy ma Pan jakieś pismo, które udokumentuje ten niezwykły wyczyn? Serdecznie pozdrawiam i czekam na wiadomość radosław. r.turek1@gmail.com
Odpowiedz
# Marzewna 2014-07-30 15:43
Ja stosowałam metodę dra Ashkara przez półtora roku. Choruję na RZS od ponad 30-stu lat, więc mój przypadek jest ciężki. Pomogło do tego stopnia, że przestałam brać leki, ale teraz, kiedy rana już się prawie zagoiła czuję się znacznie gorzej i na dodatek wyczułam w jednej piersi guza. Jeszcze tego nie zbadałam. Sądzę, że to się stało dlatego, że za wcześnie zrezygnowałam z tej metody, a kancerogeny nie mając ujścia zaatakowały pierś. To tylko moja dywagacja, nie wiem czy mam rację. Może trzeba znowu zastosować NIA, ale w dwóch lub nawet trzech miejscach? I jeszcze mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć, czy do rany można włożyć dwie lub więcej ciecierzycy? czy musi to być osobne miejsce, aby nie obciążać rany?
Odpowiedz
# Robert Sz. 2014-09-17 20:10
Myślę że nie chodzi o to żeby wkładać więcej ciecierzyc w jedno miejsce tylko zrobić miejsce dla wrednych kancerogenów żeby miały gdzie się ulotnić, sądzę że ciecierzyca spełnia rolę obcego ciała i nie dopuszcza do zagojenia ranki, a po nadto wchłania w siebie i puchnie. Więc nie wylewa się aż tyle za opatrunek. Tak to zrozumiałem.
Odpowiedz
# kKrzysztof 2014-08-29 19:15
do radek87
Mam wynik tomografu i obecny wynik z usg.pisalem do pana ale nie odezwał się pan.Cieciorka działa na pewno .piszę to z czystym sumieniem .pozdrawiam cieciorkowiczów .
Odpowiedz
# Katarzyna1111 2014-08-31 19:22
Witam, jeżeli to możliwe bardzo proszę o jakiś dowód (opis) tego, że ta metoda działa. Bardzo się boję, gdyż mojej mamie zaczęli podawać chemię (za którą nie jestem bo niestety ale ona nie wyleczy a co gorsze boję się, że jeszcze bardziej zaszkodzi).Mama jest poważnie chora -rak trzustki z przerzutami na dwunastnicę.Chc iałabym zrobić wszystko żeby ją wyleczyć. Przy chemii podobno nie można stosować tej metody więc to będzie bardzo poważna decyzja. Nie darowałabym sobie jakbym odwiodła ją od stosowania chemii i przeszła na cieciorkę a to by nie przyniosło rezultatu. Bardzo proszę o pomoc i poradę. Niech ktoś rozwieje moje obawy.
Odpowiedz
# Damian89 2015-01-11 12:31
Witam, moj ciocia ma raka trzustki z przerzutami na watrobe. Lekarze praktycznie ni daja jej szans. Czy w jej przypadku mozna zastosowac ta metode, bądź może ktoś poleci jakies alternatywne rozwiązania?
Odpowiedz
# Katarzyna1111 2014-09-09 19:35
Proszę o pomoc. Czy w bardzo rozległych zatorach (skrzeplinach) można stosować powyższą metodę. Chora ma dodatkowo nowotwór trzustki i dwunastnicy:(
Odpowiedz
# Asia624 2014-12-23 22:01
Witam,bardzo bym chciała prywatnie z kimś porozmawiać o leczeniu tą metodą,moja mama ma raka macicy i pęcherza i jak się okazało z przerzutami na płuca.Trzeba szybko działać ,chce zastosować tą metode ale się boi ,bardzo by chciała z kims porozmawiać żeby pomógł się jej zdecydować,bard zo wazny czas i bardzo proszę
Odpowiedz
# leszek974 2014-12-27 02:13
Witam wszystkich. Od trzech miesięcy nikt nie pisze . Czy coś się stało?
Odpowiedz
# Asia624 2014-12-29 11:32
WITAM ,MOJA MAMA JEST CHORA NA RAKA ,JEST PO CHEMIOTERAPI ALE ZACZEŁAM ZAKŁADAĆ JEJ CIĘCIORKE, CHCIAŁABYM SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ NA TEN TEMET PONIEWAŻ NIEWIEM CZY DOBRZE POSTĘPUJE, BARDZO PROSZĘ O KONTAKT OSOBĘ KTÓRA CHODZ Z CIĘCIORKĄ asiawas2@interia.pl
Odpowiedz
# beata 555 2015-01-07 20:48
Tak bardzo chcę wierzyć , że ta metoda pomaga, ale jak można chorego , któremu dają 3 miesiące życia odwieść od radioterapii, o której lekarze mówią, że jest jedyną nadzieją na przedłużenie życia? Czy przy radioterapii można stosować tę metodę? Czy można ją zastosować dopiero po promieniowaniu? Jestem bezradna..
Odpowiedz
# tymosemi 2015-01-31 21:02
Napiszcie prosze jaka to ma byc cieciorka? taka ze sklepu - suche ziarno z torebki? bo nie wiem gdzie znalezc swieze ziarno.I co takie suche wkladamy w ranke?
Odpowiedz
# Ata May 2015-02-09 01:30
Witam, nazywam sie Natalia. Widzę, ze sporo osób zastosowało NIA. Swoją przygodę zaczelam 11.01.15. W marcu 2014r miałam przeprowadzana operacje usunięcia wyrostka i torbieli. Niestety 5 cm od ciecia, pojawiła sie buła, która z miesiąca na miesiąc rosła. Dotykając skore wokół rany, nic nie czułam. Tak jakby ta cześć ciała nie należała do mnie. Po operacji cały czas miałam biegunki, co przyczyniło sie do spadku wagi. Znalazłam metodę NIA, oglądając film Kod Mojżesza. Co zaobserwowałam. Buła zniknęła, wróciło czucie w okolicy rany, przestały bolec stawy, ktore uległy skreceniom etc. Czasem czuje ból pod kolanem, czasem swędzi mnie skóra wokół ranki. Wycieki są rożne od blado różowych po ciemne. Chciałam sie dowiedzieć jedna rzecz. Kiedy będę wiedzieć, ze juz moge zakończyć leczenie. Czytałam, ze w momencie czystego wycieku. Pytanie, co oznacza czysty wyciek? Osocze? Czysta jasnoróżowy krew? Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam i blessing for all
Odpowiedz
# Sławomir 2016-04-16 20:22
Ata May. Mój syn ma raka odbytu z przerzutami do płuc. Ma 24 lata. Jest po 8 chemiach i więcej nie chce. proszę napisz jak ta tulejka ma wygladać i z czego i jak mocować. Sławek kom 508 030 410
Odpowiedz
# pomocy 2015-02-22 22:44
witam! czy ta metoda może wyleczyć atopowe zapalenie skóry??
Odpowiedz
# #EwelinaGd 2015-03-09 22:32
Cieciorkę można kupić w formie ziarenek na stoisku z ekologiczną żywnością w Piotrze i Pawle np. Osobiście stosuję już prawie 1,5 roku i efekty są spore, tzn. nie mam tak silnych alergii jak wcześniej, oddycham normalnie (astma), tarczyca nie szwankuje (choroba Hashimoto), nie mam bóli (anomalia rozwojowa 2 kręgów, uszkodzenie więzadła kolanowego, torebki stawowej w ręce i zmiany reumatyczne), ani nawracających stanów zapalnych pęcherza. Organizm jest zdecydowanie silniejszy i mogę normalnie funkcjonować bez leków na astmę, alergię, tarczyca (mam już mniejszą dawkę) i przeciwbólowych .
Odpowiedz
# Panda 8 2015-03-18 10:56
Czy ta metoda jest skuteczna na BORELIOZE???
Odpowiedz
# Waldemarxxx 2015-04-05 09:09
witam mam taki pomysł jeżeli to leczenie działa trzeba to rozpowszechnić co wy na to ??
Odpowiedz
# nusiek 2015-04-07 21:08
A czy na łuszczycę ktoś to stosował?
Odpowiedz
# j&j 2015-06-01 15:34
coś na pewno musi w tym być !!!!!cierpię na łuszczyce od ok.20 lat.i bardzo dobrze pamiętam jak po 2 latach od zachorowania zrobił mi się taki kanalik naturalny (też na łydce )i sączył się jakiś płyn przez ok.tygodnia . zmiany ustępowały błyskawicznie.! !!!!!!potem kanalik się zakleił i może jak bym nie dopuścił do zaklejenia byłoby inaczej????tera z tak myślę czy ten kanalik nie powiązać tą metodą bo napewno ma dużo wspólnego!!!!!! !!
Odpowiedz
# lch 2015-05-02 11:41
Czuje sie dosłownie jak wychodzą przez tą ranę toxsyny, coś jak wulkan.
Odpowiedz
# jurekmarek@gmail 2015-06-09 05:44
Dziekuje za informacje pomagajmy sobie.czeka ktos na ciebie .NIE Zawiedz.Dziekuj e Juro z Chicago. :-)
Odpowiedz
# aleksandrra 2015-06-30 06:58
witam, czy ta metoda mozna wyleczyc infekcje chlamydia? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
# Jack Pocoke 2015-07-28 11:51
Moje imię jest Jack Pocoke, moja matka była z rozpoznaniem raka piersi i była śmierci na raka piersi w jej końcowym etapie jest teraz wrócić żywy i ona jest tak zdrowe teraz. Dzięki Rick Simpson oleju konopnego, które kupiliśmy w: drricksimpsoncannabisoil@hotmail.com, konopi olej został pomyślnie stosowany w leczeniu raka piersi mojej matki w ciągu 3 miesięcy, jak stwierdzono w phoenix łza. Po raz kolejny chciałbym podziękować Rick za jego cudowny olej z konopi, teraz jesteśmy szczęśliwe rodziny mojej matki z powrotem żyje, silne i zdrowe. Możesz skontaktować się lek na: drricksimpsoncannabisoil@hotmail.com
Odpowiedz
# gosc 111 2015-09-04 05:21
Witam,
Mam pytanie czy ktos wie co jesli cieciorka jest w zlym miejscu?
Nie.chcialam cieciorki na lydce I umiescilam ja na udzie z boku. Nie bardzo sie orientuje czy to blisko kosci czy nie I czy ma to znaczenie?
Odpowiedz
# lech.leszek 2015-09-04 17:48
szukam kontaktu z osobą która stosowałą cieciorkę, bo sam stosuje i mnie bardzo boli, nie wiem czy nie przerwac
Odpowiedz
# Help 2015-09-22 15:24
Mam bardzo podobne pytanie do tego, które zadała Pani Ewelina. Mój tata ma bardzo zaawansowanego i agresywnego raka trzustki, przerzuty na wątrobę są ogromne a cały narząd przestaje być sprawny. Lekarze nie chcą podawać chemii.

Czy można stosować powyższa metodę w takim stanie? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź i wszelkie wskazówki odnośnie metody. Mój mail to cichacki@gmail.com
Odpowiedz
# Help 2015-09-22 15:25
Mam bardzo podobne pytanie do tego, które zadała Pani Ewelina. Mój tata ma bardzo zaawansowanego i agresywnego raka trzustki, przerzuty na wątrobę są ogromne a cały narząd przestaje być sprawny. Lekarze nie chcą podawać chemii.

Czy można stosować powyższa metodę w takim stanie. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź i wszelkie wskazówki odnośnie metody. Mój mail to cichacki @gmail.com
Odpowiedz
# PiotrWys 2015-11-05 13:18
Witam, ja w sprawie metody dr askara, zastanawiam się czy warto.

Zastanawia mnie jak z ta cieciorka można spać, czy się nie budzicie w nocy?, a jak się kąpać?, czy można chodzić na saunę? Jak wygląda wasze normalne życie codziennie, jak sex lub bieganie, czy sa jakieś zastrzeżenia?

Dopiero zaczynam przygode, tzn zamierzam, mam wysokie PSA - rak prostaty mi się kłania.

Poprosze o pisanie na maila piotr.wysocki.elblag@wp.pl

Pozdrawiam
Odpowiedz
# Szogun 2015-12-05 23:23
Witam, chciałem dodać od siebie że w przypadku podrażnienia skóry wokół rany ja stosuje oliwkę z drzewkiem herbacianym a jak całkiem daje do pieca i strasznie swędzi smaruje aloesem (taka roślina którą warto mieć w domu )i bardzo dobrze działa polewanie nóg (od kolan w dół) zimną wodą to powoduje lepszy przepływ limfy - pozdrawiam i zdrówka
Odpowiedz
# Aanna 2015-12-30 20:41
Czy ktoś stosował tę metodę na reumatyzm postępujący? Metodę NIĄ stosuję od 2 miesięcy, wspomagam się czasami sterydami,ale tylko wtedy,kiedy ból nie pozwala mi chodzić. Czy komuś ta metoda pomogła w tej chorobie?Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
# R_o_m 2016-02-29 19:27
Stosowałem metodę George Ashkara przez około siedem miesięcy, a na pewno przez pełne pół roku. Ciecierzycę umieściłem w lewej łydce, w rance, która wywołałem w ciągu pięciu dni. Posłużył mi do tego świeży, drobno siekany czosnek. Ziarno ciecierzycy wymieniałem raz na 24 godziny. Podczas terapii ustąpiły bóle lewych stawów: kolanowego, stopy, dłoni. Ustąpiło przewlekłe zmęczenie i przygnębienie. Bóle w stawach z prawej strony lekko zmalały.
Odpowiedz
# paulinaaaa 2016-03-13 21:47
Witam, mam guzki tarczycy ktore maja byc usuniete gdyz w kazdej chwili moga sie przeksztalcic w raka, mialam biopsje. Chcialabym zastosowac metode NIA aby oczyscic organism. Okazalo sie ze jestem w ciazy I moje pytanie jest takie czy mozna Te metode stosowac w ciazy czy lepiej zaczekac po rozwiazaniu?
Odpowiedz
# Joannn 2016-09-28 21:53
Też chciałabym się dowiedzieć czy w ciąży można stosować tę metodę.
Odpowiedz
# Andrzejuk 2016-04-13 14:50
Witam wszystkich. Mam chorego Tate ktory stoi przed wyborem kolejnej chemio i radio terapi (poprzednia przyspieszyla chorobe gdyz nie usunela przyczyny przerzut ) czy jest ktos w stanie choc jedna osoba potwierdzic ze pomogla mu ta metoda w podobnym przypadku i zyje do dzis ? Bardzo prosze o kontakt !!!!
Odpowiedz
# Andrzej 2 2016-06-25 02:55
Metodę NIA Dr.Aschkara stosuję na obu nogach.Byłem umierający a żyję. :-)
Odpowiedz
# Anita 13 2016-08-16 13:59
Proszę o kontakt Pana Andrzeja 2. Jakąś możliwość rozmowy.Pozdraw iam Anita.
Odpowiedz
# Anita 13 2016-08-16 14:34
Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chcę poznać więcej szczegółów i przekonać kogoś chorego do zastosowania tej metody.
Odpowiedz
# irena schmidt 2017-04-20 17:26
witam dopiero co dowiedziałam się o tej metodzie i chciałabym więcej informacji z pierwszej ręki jeśli to możliwe będę wdzięczna,pozdr awiam
Odpowiedz
# kasia2222 2016-07-11 20:45
Witam wszystkich! Moja mama 3 miesiące temu dowiedziała się, ze ma raka trzustki... Lekarze powiedzieli tylko operacja z wycięciem wielu narządów... Nie zgodziła się. Od dwóch tygodni stosuje cieciorkę na obu nogach. Bardzo ją te rany bolą i ciężko jej się wyciąga ziarenka bo zasychają w ranach... Czy ktoś wie co powinna jeść żeby ta cieciorka pęczniała i łatwo wychodziła? Proszę o odpowiedź, mama bardzo cierpi przez tą cieciorkę, ale to dla nas jedyna nadzieja i nie chcemy przerywać terapii. Mogę korespondować z kimś kto to stosował lub jest w trakcie stosowania aby dzielić się własnymi uwagami. Podaję prywatnego maila
katerina-2211@tlen.pl. Proszę niech ktoś się odezwie.
Odpowiedz
# Irena F 2017-07-16 09:30
chcę tę metodę zastosować bratu choremu na nowotwór płuc proszę bardzo napisać czy mama żyje
gorące pozdrowienia
Odpowiedz
# qba66666 2016-09-01 10:32
Witam. Proszę o kontakt jakąś osobę która stosuje bądź stosowała metode dr ashara. Qba_samolot@wp.pl
Odpowiedz
# ilona331 2016-09-28 05:40
Rozpoczęłam właśnie. Długo się przygotowywałam psychicznie. No i nie chce mi się zrobić ranka. Czosnek najpierw trzymałam 8 godz. Nic, zaczerwienienie . Wycisnęłam świeży, następne 8 godz- i znowu nic. czosnek jest świeży, polski. Czy może ktoś mi doradzić jak długo trzeba trzymać?
Odpowiedz
# Ilona331 2016-09-28 11:46
Witam serdecznie. Z ciekawością czytam wszystkie dostępne informacje na temat tej metody. Dwa tygodnie temu, u mojego męża zdiagnozowano guza wnękowego prawej wnęki 55x55x50mm, naciekającego śródpiersie, przylegającego do tchawicy, prawej tętnicy płucnej, żyły górnej itd. Nogi się pod nami ugięły. Jutro ma bronchoskopię.N ie zdecydujemy się, na żadne leczenie typu chemia, naświetlanie.Od razu przejdziemy do cieciorki. Postanowiłam, że będę przechodzić to razem z nim. Wczoraj założyłam pierścień z czosnkiem, bo chcę wypróbować na sobie, przy okazji oczyścić limfę. Niestety zmieniam trzeci raz czosnek, a pęcherz jeszcze się nie utworzył. Na razie mam zaczerwienienie . Przeczytałam w poprzednich postach, że u kogoś rana tworzyła się przez 5 dni.
Oprócz tego włączyłam już mężowi sodę z syropem klonowym, nie wiem czy te metody będą mogły być stosowane jednocześnie. Jeśli ktoś ma doświadczenie w ty temacie to proszę o kontakt ilona331@poczta.onet.pl
Odpowiedz
# Ilona331 2016-10-06 13:27
Co się dzieje, cisza, od dawna nie ma wpisów. Nie wiem co myśleć. Rozpoczęłam robienie ranki na dwóch nogach u mojego męża. Jest z nim źle, nie wiem, czy nie za późno ale się nie poddajemy.
Gdyby odezwał się ktoś, kto jest już jakiś czas wyleczony, było by łatwiej. Proszę niech się ktoś odezwie.
Odpowiedz
# IrenaF 2017-07-15 15:57
Bardzo proszę napisać czy mąż żyje, u mojego brata właśnie tydzień temu wykryto raka płuc
serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz
# Aneta Lukasiak 2016-11-02 12:28
Witam. .dis pierwszy raz przeczytalam o tej metodzie,cztam kometarze,zakup iam wzytko Co potrzeba. ..nie mam nix do stracenia. ...mam thymus kanzionen msaoka 4,oder 11 miesiecy walcze z rakiem iprzezutami.... .w pazdzierniku lek are oswiadczyli koniec,nix nie mozemy zrobic....jem 4 ziarna gorzkiej moreli czosnek,pine pig we. ..juz nie wie czym sie ratwac..zotalo m nie weile czasu,nie chce umierac.....dis sprobuje me today Dr. Ashkar.....moze my I mi pomoze...pozdaw iam ewa
Odpowiedz
# Agnieszka75 2017-05-31 19:12
Jestem W trakcie cieciorkowania. Jesli ktos chce wymienic sie doswiadczeniem, porozmawiac, zadac pytania to jestem chetna :).
Odpowiedz