it out loud, short, rhythmic breaths nose-paced rhythm Fighter step at a time pressure on my hand fist (the shops do) to make four consecutive loud, rhythmic breathing nose (eg, E. "Shmygnite" four times) cut the hands and relax for 3-4 seconds - pause..... Note the nose breathing active - passive expiratory mouth with each inhalation entries: physiological role - digestion of insects bolezn.Allergiya bites exacerbation of chronic diseases and frequent colds, back pain - in short, anyone can.. 1. honey and royal alfinate pop over to these guys jelly in the morning and in the evening to take 30-50 grams of honey by adding a teaspoon of Royal molochka.Obychno one part by weight of the material can be ground into manufactured parts are ten nastoya.Zabolevanie will start feeling the excitement, dry and itchy nose, sneezing reflex. The patient complains of headache, malaise, and a slight fever. This meant nasal congestion, shortness of breath through the nose, and reduced with gnusovatost parasites of animals obonyaniya.Gribki group trihofiton contact with human skin,, Rather, these phenomena are small infection or illness, but they may be signs of cancer. - Is the cholesterol of 200 and 180? However, people who never add salt to food, and do not buy canned or cooked with salt products, salt intake is more than enough. In the mid-70th century, doctors have begun to recognize the purely physical causes of impotence, while 10 years ago, this problem has been slow to deal with. Now, experts believe buy accutane without prescription that, in most instances are purely organic impotence (e.g., psychological) causes. Some of these patients were treated with the family doctor, most of the rest in the hands and urologists. 1. Try to understand that you usually show itself is not what you think. You do not angry, not because someone slipped through his hands and ran to the parking lot - you\'re mad at her contempt for you, or because they were in a hurry.
Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Spis treści

Odbudowie płynnych środowisk organizmu, jako środka łączności pomiędzy mózgiem a resztą ciała, sprzyjają wszelkie metody oczyszczenia organizmu, pozbycie się zjawisk zastoinowych, detoksykacja, odbudowa mikroflory. Wielki wkład w ten kierunek wniósł cały szereg uczonych, medyków i biologów, farmaceutów i fizyków, znachorów ludowych i uzdrowicieli oraz ludzi po prostu kochających życie.

Jednym z wybitnych ludzi naszych czasów, którzy stworzyli zadziwiające podejście do odbudowania zniszczonych chorobami narządów w naszym wieku atomowym, jest akademik Borys Bołotow. Za swoje poglądy i publikacje dotyczące fizyki zdrowia Bołotow był poddany badaniu psychiatrycznemu, a następnie na podstawie sfabrykowanych materiałów został pociągnięty do odpowiedzialności karnej, za to, że „skompromitował radziecką medycynę”. Sąd skazał go na długotrwałą izolacje a następnie, w 1986 roku został odesłany do Czernobyla (wstęp do książki Bołotowa „Zdrowie człowieka w niezdrowym świecie”). Doświadczenie w przeżyciu w wieku atomowym, wyłożone przez Bołotowa jest bezcenne.

W publikacjach Bołotowa znaczące miejsce zajmuje regeneracja przewodu pokarmowego jako układu wytwarzającego z pokarmu wszystko czego potrzebujemy do zdrowia.

 

NOWOŚĆ!!!

W większości przypadków po ciężko przebytych chorobach przewlekłych oraz leczonych traumatycznie (chemioterapia, radioterapia) narządy organizmu uległy osłabieniu swoich funkcji lub degeneracji. Wiele osób zadaje sobie pytanie: Co dalej? Jak mogę odbudować i zregenerować swój organizm.

Większość metod leczniczych skupia się na zabijaniu pasożytów, oczyszczaniu, napełnieniu organizmu minerałami i witaminami itp. Jednak w większości przypadków rzadko kiedy narządy ulegają regeneracji i odbudowie swoich funkcji do poziomu przed chorobą samoistnie. Do tej pory jest bardzo mało literatury na ten konkretny temat. Książka Bołotowa opisuje jak tego wyczynu dokonać z zastosowaniem prostych wykonanych samodzielnie enzymów z serwatki i ziół.

 

 

W jego materiałach na temat żywienia i przywracania zdrowia zawsze pojawia się myśl: „Najniebezpieczniejszym produktem na ziemi w wieku atomowym jest mleko”. Lecz oskarżając mleko zawierające stront, różnorodne resztki herbicydów, pestycydów, nawozów, metali ciężkich, radionukleotydów oraz infekcje ropne, Bołotow uważa, że powinniśmy nauczyć się wyodrębniać z mleka czystą pałeczkę kwasu mlekowego, najważniejszego przedstawiciela naszej mikroflory symbiotycznej. Należy wyodrębniać i hodować ją w zwykłych warunkach domowych, codziennie wprowadzać do układu pokarmowego w celu walki z dysbakteriozą. Doświadczenie Bołotowa w regeneracji zdrowej błony śluzowej i mikroflory przewodu pokarmowego przekonująco wpływa na zdrowie każdego, kto wykorzystuje pałeczkę znaną obecnie pod nazwą „kwasów Bołotowa”.

Kwas nr 1. Czysta kwaśna kultura mleczna

 

 

 


 

 

Środowisko odżywcze: 3 litry przegotowanej schłodzonej wody, 1 szklanka cukru;

Zakwas: Jedna łyżka stołowa śmietany [kwaśnej];

Wypełniacz na 28 dni: 1szklanka ziela glistnika w postaci świeżej lub suszonej.

Wsypać cukier do pojemnika z wodą i rozpuścić go. Rozpuścić śmietanę w ciepłym słodkim roztworze. Glistnika (wyłącznie ziele) pociąć i umieścić w woreczku z gazy z obciążeniem z czarnego krzemienia. Stanie się on dla kwasu źródłem krzemu. Glistnik jako najbardziej trujące zioło w farmakopei unieszkodliwi w ciągu 28 dni wszystko co niesie z sobą jedna łyżka stołowa śmietany. Przykryć naczynie gazą złożoną w 2-3 warstwy i pozostawić w ciepłym ciemnym miejscu.

W ciągu 2-3 tygodni w naczyniu powstaną bardzo silne jednostki kwaśnych bakterii mlecznych. Produkt sfermentowany w obecności glistnika dysponuje właściwościami oczyszczającymi przestrzenie nosogardzieli, uszu, płuc. Oczyszczeniu podlega przewód pokarmowy, macica, wagina i drogi moczowe. „Enzymy te dysponują silnymi właściwościami stymulującymi. Jeśli kwas nr 1 będzie się spożywać przez dwa tygodnie po pół szklanki na pół godziny przed jedzeniem, to praktycznie w pełni zostaną odbudowane powierzchnie nabłonkowe żołądka i jelit”.

Pod wpływem kwasu nr 1 nabłonek jelita cienkiego pozbywa się soli metali ciężkich – rtęci, ołowiu, talu i bizmutu. Chlorki tych metali wydalane są przez enzymy glistnika. W celu ich wydalenia należy wywołać wydzielanie wolnego enzymu – pepsyny, przy pomocy soli kuchennej.

Sole cezu i strontu dzięki enzymowi żołądkowemu – pepsynie, również nie wchłaniają się do organizmu dzięki powstaniu nierozpuszczalnych kompleksów na bazie soli radionukleotydów i pepsyny. (Oto dlaczego nie wolno wykluczać z pożywienia soli. Sól kuchenna stymuluje w żołądku wydzielanie pepsyny.) Jest to ważne dla mieszkańców naszych miast atomowych [miast, w których znajdują się elektrownie atomowe] i stref, które ucierpiały w wyniku awarii elektrowni atomowych.

Wystarczy utrzymywać stężenie wolnej pepsyny w normie, a ochrona przed dostawaniem się radionukleotydów do organizmu będzie zapewniona. Nierozpuszczalne kompleksy pepsyny i radionukleotydów „zaplątują się” we włoski nabłonka przewodu pokarmowego. Wystarczy codziennie na śniadanie jeść kaszę, będące ochroną przed radionukleotydami, a powstałe nierozpuszczalne kompleksy zostaną wydalone z organizmu wraz z resztami pożywienia. (Zawartość nukleotydów w organizmie łatwo sprawdzić przed i po leczeniu za pomocą aparatu Volla.)

Aby kwas nr 1 „czysty kwas mlekowy” nigdy się nie skończył, codziennie dodawajcie do niego środowisko pożywienia. Kwas uważamy za gotowy 28 dnia. Potem woreczek z glistnikiem można wyrzucić, a krzemień pozostawić na dnie naczynia. Następnie codziennie należy dolewać tyle środowiska pożywienia ile zostało wypitego kwasu. Po 10-12 godzinach kwas jest pełnowartościowy.

W celu przygotowania kwasu nr 1 można wykorzystywać wyłącznie źdźbło i liście glistnika. Poziom radiacji w nich jest znacznie mniejszy niż w korzeniach.

Pałeczka kwasu mlekowego, którą wprowadzamy do układu pokarmowego przy pomocy kwasu nr 1 jest biologicznym, elektrycznym dipolem i dysponuje wysokim stopniem ruchliwości. Łatwo migruje z układu pokarmowego do śluzówki i pod śluzówkę jelit oraz z powrotem. Swoimi czułkami pałeczka kwasu mlekowego przejmuje fitonycydy z ziół i wprowadza pod śluzówkę oraz do krwi, „wymienia ładunek” - przejmując metale ciężkie, nukleotydy, czynniki chorobotwórcze i wyprowadza je z przewodu pokarmowego całkowicie. W ten sposób zwiększa efekt leczniczy wielu fitopreparatów o kilkaset razy. Kwas mlekowy jest najbardziej swoistą postacią mikroflory dla układu pokarmowego. Jest to „transport biologiczno-elektryczny” dla wszystkich substancji leczniczych, wchodzących z pokarmem, i dla wszystkiego co należy wydalić z organizmu spośród substancji, które dostały się do niego z pokarmem.

Ponieważ żyjemy w wieku atomowym, to absolutnie wszystkie produkty, które spożywamy zawierają radionukleotydy i różnią się tylko ilością ich w jednym gramie produktu. Najmniej radionukleotydów zawierają produkty, które wyrosły nad ziemią, najwięcej zaś mleko. Powstaje konieczność wypracowania metody łatwego i absolutnie dostępnego dla wszystkich wyprowadzania radionukleotydów z organizmu.

 

Kwas nr 2 wyprowadzający metale ciężkie i radionukleotydy.


 

Środowisko odżywcze: 3 litry gotowanej, ochłodzonej wody; 1 szklanka cukru.

Zakwas: 1 szklanka kwasu nr 1.

Wypełniacz na 14 dni: 10-30 owoców kasztana oczyszczonych i pociętych na cząstki. Ogólna ilość – 1 szklanka.

Kasztany obrać, pociąć, umieścić w woreczku z gazy, włożyć czarny krzemień, zawiązać i umieścić na dnie słoika. Przykryć słoik 2-3 warstwami gazy i odstawić w ciepłe, ciemne miejsce w celu fermentacji na 14 dni.

Miksturę zażywać przez 1-3 miesięcy na 15-20 minut przed jedzeniem po pół szklanki. Codziennie dolewać do słoika środowisko odżywcze. Następnego dnia mikstura odzyskuje swoje właściwości lecznicze. Co 14 dni wymieniać kasztany w woreczku.

Spożywając miksturę z zawartością kwasu mlekowego wyhodowanego na ekstrakcie z owoców kasztana, można uruchomić mechanizm samooczyszczenia organizmu z radionukleotydów i metali ciężkich oraz pozbyć się wielu chorób. W celu przywrócenia do zdrowia płuc i wyprowadzenia cząstek pyłu z radionukleotydami stosuje się rozpylanie oparów kwasu nr 1 przy pomocy inhalatora, na przykład w łazience. Wykonaj sto ruchów z paradoksalnej gimnastyki oddechowej Strielnikowej. Po takiej gimnastyce zazwyczaj płuca się oczyszczają.

Najbardziej podatnym na szkodliwy wpływ organizmem w naszym brutalnym wieku technokracji okazał się organizm dziecka. Opóźniając pierwsze karmienie piersią i rozdzielając dziecko z matką oddziały położnicze wypuszczają matki z patologią piersi, a dziecko z patologią układu pokarmowego w najlepszym wypadku. Stąd zanik wydzielania w gruczole mlecznym. Należy dodać jeszcze niedobór krzemu i przyczyny mastopatii będą oczywiste („Kuchnia żywienia rozdzielnego. Dziecięca” Autorka). W celu uzdrowienia gruczołu mlecznego i przywrócenia jego funkcji wydzielniczej Bołotow proponuje kwas z ziołem krwawnika.

 

Kwas nr 3 pobudzający wydzielanie pokarmu dla matek karmiących.


 

Środowisko odżywcze: 3 litry zagotowanej, schłodzonej wody, 1 szklanka cukru.

Zakwas: 1 szklanka kwasu nr 1.

Wypełniacz na 14 dni: 1 szklanka kwiaty krwawnika.

Umieścić kwiaty krwawnika w woreczku z gazy z czarnym krzemieniem, zawiązać i umieścić na dnie słoika z roztworem, przykryć 2-3 warstwami gazy i zostawić do fermentacji na 14 dni w ciemnym, ciepłym miejscu. Kwas przyjmować po 1-2 szklanki dziennie, dodając do słoika środowisko odżywcze (słodką wodę) codziennie. Po 10-12 godzinach kwas odzyskuje swoje lecznicze właściwości. Przygotowując się do bycia matką należy przygotować kwas i już na oddziale położniczym przyjmować go, aby nie było problemu z pokarmem (mlekiem).

 

Kwas nr 4. Lecznicza serwatka dla osesków


 

Najbardziej podatne na zakłócenia mikroflory układu pokarmowego i rozwój dysbakteriozy z ciężkimi postaciami skazy białkowej są dzieci karmione piersią. Najlepiej zatroszczyć się o rozwój mikroflory przewodu pokarmowego dziecka celowo umieszczając w jego jelitach najsilniejsze formy kwaśnych bakterii mlecznych z serwatki mleka rodzonej matki. Jak ją uzyskać?

Zlać 100 ml mleka z piersi. Dodać do niego 3-5 kropel kwasu nr 1, zakwasić mleko. Odfiltrować serwatkę, rozlać ją do buteleczek penicylinowych.

Jak ją stosować?

Zagotować wodę do picia dla dziecka. Najlepiej jeśli doda się do niej nasiona kopru na końcu noża (w celu zapobieżenia wzdęciom brzuszka), ochłodzić do temperatury pokojowej i kapać do odwaru 1-2 krople serwatki na pół szklanki odwaru. Napoić dziecko. Jego mikroflora otrzyma szczepy silnego, zdrowego, czystego kwasu mlekowego, wzmocnionego energią i informacją organizmu rodzonej matki.

Uzyskaną serwatką można zakrapiać uszka, oczka, nosek. Serwatka wzmacnia obronne właściwości mleka matki i przynosi silny efekt uzdrawiający.

 

Kwas nr 5 dla chorych z niedoczynnością układu sercowo-naczyniowego


 

Środowisko odżywcze: 3 litry zagotowanej, schłodzonej wody, 1 szklanka cukru.

Zakwas: 1 szklanka kwasu nr 1.

Wypełniacz na 14 dni: 1 szklanka ziela miłka, albo kwiatów konwalii, lub szałwii, albo skrętnika lub zalecanego dla chorego zestawu ziół na serce.

Wsypać zioła do woreczka z gazy z krzemieniem czarnym, zawiązać i umieścić w słoiku z roztworem, przykryć 2-3 warstwami gazy i pozostawić do fermentacji na 14 dni w ciepłym, zacienionym miejscu. Bakterie kwasu mlekowego przerobią alkaloidową i glukozydową postać ziół leczniczych w strukturę kwaśno-mleczną. Zażywać ten kwas pół godziny przed jedzeniem po pół szklanki. Pacjent szybko doceni niezwykłe właściwości lecznicze tej mikstury.

 

Kwas nr 6 dla chorych z naruszeniem czynności trzustki


 

 

Środowisko odżywcze: 3 litry zagotowanej, schłodzonej wody, 1 szklanka cukru.

Zakwas: 1 szklanka kwasu nr 1.

Wypełniacz na 14 dni: 1 szklanka zioła gorczycy, rdestu, cykorii, owoców sofory japońskiej.

Wsypać zioła do woreczka z gazy z krzemieniem czarnym, zawiązać i umieścić w słoiku z roztworem, przykryć 2-3 warstwami gazy i pozostawić do fermentacji na 14 dni w ciepłym, zacienionym miejscu. Wypełniacz należy zmieniać co 14 dni. Zażywać kwas pół godziny przed jedzeniem po pół szklanki. Kwas przywraca czynność trzustki.

 

Kwas nr 7 dla chorych z naruszoną czynnością narządów oddechowych


 

Środowisko odżywcze: 3 litry zagotowanej, schłodzonej wody, 1 szklanka cukru.

Zakwas: 1 szklanka kwasu nr 1.

Wypełniacz na 14 dni: 1 szklanka pociętego korzenia omanu.

Przygotowanie dokładnie takie samo jak poprzednich kwasów np. kwasu nr 6.

Przyjmować po 1 szklance dziennie.

 

W szkole zdrowia wykorzystywane są parówki w saunie, jako metoda oczyszczenia organizmu (rozdział „Kto codziennie chodzi do sauny, ten się nie starzeje”). Często można spotkać w saunie nowicjuszy, którzy niezależnie od czasu przebywania w niej nie osiągają wydzielenia potu. Jest to związane ze znacznymi przeciążeniami nerek będących filtrem krwi oraz z dużym zanieczyszczeniem tkanki podskórnej. Co oznacza duże wydzielanie potu?

Oznacza ono, że skóra bierze na siebie znaczną część funkcji nerek, uwalniając je od pracy i wydziela wilgoć oraz zużyte roztwory przez swoje pory. Moment przerzucenia obciążenia z nerek na skórę pozwala organizmowi zająć się naprawą funkcjonalnych tkanek nerek, płuc, serca, wątroby – w zależności od tego, który „surowiec do odbudowy” znajduje się we krwi. Właśnie ta zasada leży u podstaw metodyki Bołotowa mającej na celu regenerację osłabionych narządów. W związku z tym trzeba znaleźć środek, który zmusi organizm do naturalnego obciążenia skóry i odciążenia nerek. Są to wszelkie możliwe napotne produkty żywnościowe.

Wszystkim znany jest napotny efekt owoców maliny, kwiatów lipy itp. Bołotow zaproponował, by wzmocnić napotny efekt tych produktów przeszczepiając ich lecznicze właściwości napotne do bioelektrycznego dipola czystego kwasu mlekowego. Wszystkie produkty napotne naturalnie uwalniające nerki od znacznego obciążenia polegającego na filtrowaniu krwi, zawierają w sobie organiczne postaci siarki. Kiedy tylko związki siarki dostają się do krwi, zaczyna się intensywne wydzielenie potu.

Jeśli związki siarki dostaną się do jelita cienkiego, to wywołają silne odwodnienie (pocenie) ścianki jelit i mogą powstać pęknięcia na śluzówce oraz krwawienie jelitowe. Oto dlaczego szczególnie niebezpieczne dla życia jest stosowanie w lewatywach wody mineralnej zawierającej siarkowodór, niezależnie od szybkiego efektu czyszczenia jelita. Wolne aniony siarki wchłaniają się z jelita cienkiego do krwi i wytrącają się w postaci osadu siarczków, zastępujących krzem w elastycznych strukturach naszego ciała. Szczególnie niebezpieczna jest sytuacja przedostania się takich soli do zastawek serca.

Inne wody mineralne wykorzystywane w płukaniu jelit przyniosą analogiczny efekt, tylko nieco później. W szkole zdrowia nieraz stykałam się z ludźmi, którzy stosowali lewatywy z użyciem wód mineralnych. Występowały u nich skurcze, trudne do wypłukania masy zastoinowe przyklejone do mocno naruszonej powierzchni śluzówki jelit, choroby krwi i układu immunologicznego.

Kwas nr 8 napotny


Środowisko odżywcze: 3 litry zagotowanej, schłodzonej wody, 1 szklanka cukru.

Zakwas: 1 szklanka kwasu nr 1.

Wypełniacz na 14 dni: 1 szklanka owoców maliny lub dżemu malinowego, albo kwiatu lipy.

Owoce albo kwiaty lipy umieścić w woreczku z gazy z czarnym krzemieniem, a następnie przygotowywać tak samo jak poprzednie kwasy. Jeśli stosuje się dżem, to dawka cukru powinna być odpowiednio mniejsza. Napotny kwas zażywa się 15 minut przed wejściem do sauny.

 

Napotna herbata


Jeśli jeszcze nie zdążyliście przygotować sobie kwasu, to możecie użyć do sauny napotnej herbaty. Jednak efekt będzie kilkaset razy mniejszy niż w wypadku kwasu. Najsilniejszym działaniem napotnym dysponuje herbata z bagna. Jedną łyżkę stołową pociętych korzeni bagna zalać wrzątkiem (1 szklanka) i gotować 1-3 minuty. Herbata gotowa. Wypić 15 minut przed wejściem do sauny.

2 stołowe łyżki liści brzozy zalać szklanką wrzątku, parzyć 10-15 minut. Wypić 15 minut przed wejściem do sauny. Tak samo przygotowuje się herbatę z kwiatu lipy, albo bzu.

 

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa