Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
Ostatnią nowością w zakresie oczyszczania organizmu i wspomagania dochodzenia do zdrowia jest urządzenie terapeutyczne wykorzystujące fale milimetrowe. Terapia została opracowana przez rosyjskich naukowców już dawno temu, jednak dopiero niedawno stworzono przenośny aparat do domowego i powszechnego użytku. Czy CEM TECH wyprze z rynku dostępne zappery? Czas pokaże. Narazie efekty są bardzo ciekawe, a w niektórych wypadkach wręcz imponujące, o czym świadczą rezultaty uzyskiwane przez wielu rosyjskich  lekarzy. Na przykład u pewnej starszej kobiety, która miała ogromne problemy z kolanami, już po pierwszej terapii przeszły bóle. Kobieta szybko zaczęła bez problemów chodzić, choć wcześniej ból jej to uniemożliwiał. By np: oczyścić krew z pasożytów, wystarczy pobrać informację z krwi, moczu i nanieść ją na wodę, miód itp. Taka metoda do tej pory była niedostępna dla zwykłych ludzi.
W przypadku zappera, na efekt zwykle trzeba czekać dłuższy czas.. W przypadku urządzenia Cem Tech, ten efekt następuje zdecydowanie prędzej, czego nie da się nie zauważyć.

Możliwejest również prawie natychmiastowe przyniesienie ulgi w bóluJest sprawą znaną, że ból wywołuje zmiany częstotliwości magnetycznychw uszkodzonych komórkach. Kryształ z urządzenia Cem Tech odczytuje tę zmianę i przywracakomórkom ich  prawidłowe, zdrowe promieniowanie. W ten sposób patologicznainformacja kierowana do receptorów nerwowych zatrzymuje się i nie występuje ból.Jest to skuteczne w 90 do 95% wszystkich zabiegów, o czym świadczy mnóstwo relacji użytkowników, którzy od razu po zabiegu przestają odczuwać ból lub czują, że się zmniejszył.

Na czym polega przewaga Cem Techa nad zapperem?

W zapperze są ustawione (zaprogramowane) na sztywno częstotliowości patogenów chorobotwórczych. Zależnie od modelu, możemy wybrać program ogólny, w którym „przeskakuje” w ustalonych odstępach czasu kilka lub kilkanaście częstotliwości, lub też zdefiniowaną konkretnie na dany rodzaj patogenu częstotliwość. Trzeba pamiętać, iż zapper to niedoskonała „imitacja” urządzenia Rife`a (które działało na cały organizm, ponieważ Rife używał fal radiowych o określonych częstotliwościach, a nie prądu elektrycznego, który nie dociera we wszystkie zakamarki ciała). Działa on efektywne głównie na niepłynne tkanki człowieka. Z tego powodu dr Beck stworzył swój model zappera, który z kolei działa na płyny ustrojowe (krew, limfa). Cem Tech działa zarówno na płyny ustrojowe, jak  i na tkanki. Istnieją wersje zappera dr Becka, dzięki którym możemy produkować sami srebro koloidalne, które jest znane jako wspaniały „antybiotyki”.  I co dalej? Na tym możliwości tych urządzeń się kończą.

Pierwsze zappery powstały już dość dawno. Jednak technika posuwa się cały czas do przodu i następnym urządzeniem godnym uwagi jest Cem Tech. Czym jeszcze różni się ono od zapperów?

FRI (Fonowy Zapis Rezonansu) jest oddzielną gałęzią terapii milimetrowej, umożliwiającej „zapis” nowych częstotliwości i zwracanie tej informacji do organizmu. Dzięki temu rezulaty są o wiele lepsze. Obecnie przy użyciu zappera wielu ludzi jedynie na „ślepo” zabija pasożyty (choć oczywiście pozbywanie się pasożytów również daje pozytywne efekty).

Cem Tech sczytuje konkretne informacje od indywidualnej osoby, jej schorzenia, parametry chorego miejsca. Później ta informacja jest wykorzystywana do terapii.

Przewagą Cem Techa nad zapperem, oprócz metody wykorzystywania fal mikrofalowych, jest:

1. Możliwość przenoszenia informacji leczniczych, np. z drogich lekarstw, na wodę, miód itd.
W sumie możesz zaoszczędzić dość dużo pieniędzy na leki. Przeciętny człowiek do tej pory nie miał dostępu do takich urządzeń.

2. Możliwość zeskanowania informacji z chorego miejsca (zebranie informacji o patogenach, nieprawidłowych częstotliwościach pracy komórek), a następnie wykorzystanie tej informacji do terapii.  (By wykorzystywać efektywnie zapper , powinniśmy dokładnie wiedzieć, z czym walczymy. Niestety dla większości osób nie jest to łatwe, lub wręcz możliwe, do ustalenia).

3. Możliwość produkcji
wody strukturyzowanej i leczniczej, dobranej konkretnie do występujących u danej osoby dolegliwości.

4. Możliwość intensywnego wspomożenia oczyszczania całego organizmu
za pomocą wbudowanych programów lub informacji zebranych przez samo urządzenie (dzięki doprowadzeniu do normy biorezonansu komórek, poprawia się ich praca, a błony komórkowe szybciej wydalają zanieczyszczenia).

Jak działa terapia falami milimetrowymi?

Jest sprawą dobrze znaną, żeciało składa się z komórek, a każda z tych komórek działa jak fabryka,która otrzymuje pożywienie i tlen oraz wydala odpady. Odbywa się topoprzez błony komórkowe.

Napięcie elektryczne na błonie komórkowej wynosi od 60-90 mV. Jeśliwartość ta jest niższa lub wyższa, to komórka działa z mniejsząwydajnością. Przyrząd do wytwarzania fal milimetrowych generuje te sameczęstotliwości, jakie generowane są przez zdrowe błony komórkowe.Jeżeli częstotliwości te zrównują się, to nastepuje ich rezonans, którywzmacnia drgania komórki. Napięcie błonowe utrzymywane jest na stałympoziomie, dzięki działaniu tych fal milimetrowych. Jeżeli następujezmiana tych częstotliwości, to zmienia się także napięcie błonowe i, odpowiednio, funkcje komórkowe.

Jest to pierwszy efekt wpływu falmilimetrowych.

Drugi efekt dotyczy receptorów. Błona komórkowa każdejkomórki posiada receptory, które odbierają informacje z zewnątrz.Jeżeli receptory te mają zmniejszoną czułość na hormony i bodźcesygnałowe, komórki są mniej wydajne. Receptor może być bardziej lubmniej aktywny. Fale milimetrowe aktywują receptory i tym sposobem stająsię one bardziej czułe i odbierają informacje w sposób bardziejskuteczny.

Trzecim efektem działania fal milimetrowych jest poprawakomunikacji między komórkami. Ciało ludzkie składa się z 1016 komórek.Dla utrzymania działania  tak skomplikowanego systemu bez zakłóceń,potrzebny jest pewien mechanizm synchronizacji funkcji organizmu.

Aparat Cem Tech moduluje częstotliwości organizmu w obrębie obszaru,który poddawany jest zabiegowi i działa jak mechanizm synchronizacji.Rekonstruuje on „rytm zdrowia” organizmu, który został utracony wczasie choroby. W ten sposób chroniony jest właściwy i wrodzony systemprzekazywania informacji organizmu. Jednym z silnych efektów działaniafal milimetrowych jest zmniejszenie lepkości krwi. Ma to olbrzymieznaczenie, zwłaszcza dla ludzi starszych czy zagrożonych zawałemserca. Fale milimetrowe rozprzestrzeniają się w organizmie poprzezpłyny wewnątrzkomórkowe, międzykomórkowe, receptory skóry oraz linieenergetyczne, które to dzięki rezonansowi rekonstruują i odbudowujądrgania błon komórkowych. Poprawia to funkcje komórek i ich komunikacjęmiędzy sobą.

Co robią fale milimetrowe?

Normalizują parametry układuodpornościowego, zwiększają mikrokrążenie, równoważą metabolizm organizmu,opóźniają starzenie, wydłużają długość życia, zmniejszają ryzykozapadania na choroby onkologiczne, wzmacniają działanie lekarstw i minimalizują ich szkodliwy wpływ, skracają okres leczenia, poprawiająstan zdrowia pacjentów po zawale i porażeniach, przyspieszajątrzykrotnie leczenie złamań, zmniejszają ból.

Jednąz większych i bardzo istotnych zalet terapii FRI jest zdolnośćuruchomienia w organizmie szybkich, naturalnych procesów likwidacji pasożytów,bakterii oraz wirusów, nawet tych, które są trudne do zwalczeniainnymi metodami.
 
Naturopaci zajmujący się pasożytami dobrze wiedzą, jakim problemem jest usunięcie u chorych osób opistorchozy (przywr kocich, zasiedlających drogi żółciowe, wątrobę lub woreczek żółciowy, które mogą powodować ciężkie powikłania, z przypadkami nowotworów włącznie). Bardzo ciężko wytępić te pasożyty zarówno ziołami, jak i lekami syntetycznymi, takimi jak prazykwantel. Terapia Cem Techem jest w tym przypadku bardzo skuteczna, co potwierdza wiele źródeł z Rosji Między innymi dlatego urządzenie szybko zyskało uznanie naturopatów.

Kryształi układy elektroniczne urządzenia Cem Tech dostrajają się automatycznie do każdego czynnika chorobotwórczego,np. wirusa, stanu zapalnego lub innej dysfunkcji organizmu i dokonujązapisu „fotografii choroby”. Teoria i podstawy naukowe działania fal milimetrowych (są tak nazywane od długości fali) narodziły się w Rosji, a korzeniami sięgają przełomu XIX i XX wieku (zgodnie z tym, co podają producenci urządzenia).

Badania (a później wdrożenie terapii i aparatu) podjął w latach 60.ubiegłego stulecia Członek Akademii Nauk Rosji  N. Devatkov. Udowodniłon, że fale milimetrowe posiadają te same częstotliwości, co fale, naktórych komunikują się między sobą komórki w obrębie naszego ciała. Brak równowagi w zakresie tych ww. komunikacji jest podstawową przyczyną problemów zdrowotnych. Badania te były prowadzone w ramach prac związanych z rosyjskim Programem Podboju Kosmosu.

W latach 1993-2000 skuteczność fal milimetrowych w samej tylko Rosji przebadano klinicznie na 20 680 pacjentach.

Rozkład temperatury na powierzchni skóry, uzyskany metodą tomografikomputerowej przed i po stosowaniu aparatu Cem Tech.

cem-termografia.jpg

Zmiana objętości krwi w krążeniu włośniczkowym.
Zmiana nasycenia tlenem krwi tętniczej

Płuca myszy zainfekowane bakterią tuberkulozy.

      A – po miesiącu.
      B – po 3 miesiącach, leczenie kliniczne standardowe
      C – po 3 miesiącach, leczenie przy zastosowaniu CEM Tech

cem-mysza.jpgcem-mysza2.jpgcem-mysza3.jpg

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa