Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Zdrowie kobiety

Co trzeci kosmetyk zawiera substancje hormonopodobne

KOSMETYKI

Co trzeci dostępny na rynku kosmetyk zawiera co najmniej jedną substancję hormonopodobną – alarmuje raport Stowarzyszenia na Rzecz Ochrony Środowiska i Przyrody Niemiec (BUND). Najwięcej jest ich w kremach do opalania.

Czytaj więcej: Co trzeci kosmetyk zawiera substancje hormonopodobne

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Podpaski czy kubeczki menstruacyjne


Przeciętna kobieta przez całe życie zużywa około 130 kilogramów produktów przeznaczonych do higieny intymnej – przeciętnie od 8.000 do 17.000 tamponów i podpasek. Miesięcznie w Polsce 10 milionów kobiet zużywa 150 milionów podpasek higienicznych.podpaska
Tradycyjne tampony i podpaski, stosowane przez większość kobiet są niesterylne, pełne toksycznych chemikaliów i przez to potencjalnie groźne dla zdrowia kobiet.

 

Czytaj więcej: Podpaski czy kubeczki menstruacyjne

Napisz komentarz (1 Komentarz)

mooncup_box.jpgRaz kupiwszy miseczkę menstruacyjną wielokrotnego użytku, kobieta przestaje być nabywcą tradycyjnych podpasek i tamponów. Okres przydatności lateksu wynosi 10 lat, a silikonu nie jest jeszcze nawet określony, ponieważ silikonowe miseczki (kubeczki) menstruacyjne produkowane są od niedawna. Tak oto okazuje się, że to, co jest korzystne dla nabywcy, nie opłaca się sprzedawcy!

Czytaj więcej: Kap kap w kubeczek czyli bezpieczna alternatywa dla tamponów - Mooncup

Napisz komentarz (7 Komentarzy)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa