the earth element and receives energy from the heat of the triple meridian, which is also a -meridianom Yang, but in connection with the element tree. Gallbladder Meridian transmits the energy of the liver meridian, which belongs to the yin and the system is connected to the wood element. It \'a race to run. From an outer corner, this meridian runs through the temple and the occipital region to the trapezes, then goes around the shoulder and upwards from below, and then along the base buy doxycycline online of the outer surface of the bed of the fourth finger nail, the Connection 44 points (for a total of - 88, counting both sides), but as people with healthy joints do a variety of movements, he did not hesitate, a man with joint pain every gesture causes discomfort and pain at times severe. bottom - pressing and shoulder belt rubbing and spinyTermin "psoriatic arthritis" is used, as a rule, in the presence of a patient with psoriasis joint pain without obvious signs of inflammation.
Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Można z nimi żyć

Mam w ręku wyniku USG: „W świetle pęcherzyka żółciowego znajdują się pojedyncze twory wielkości 7mm”. Jakby ktoś wylał mi kubeł zimnej wody na głowę! Skąd wzięły się kamienie? Jeszcze rok temu ich nie było.

 

kamni_v_zhelchnom

Idę do lekarza. „Oczyścić wątrobę? Przecież to niebezpieczne – kamień może utkwić w przewodzie żółciowym. Rozpuścić kamienie? Niech pani nie opowiada bzdur! One się nie rozpuszczają! - lekarka pokiwała głową. - Z takim kamieniem można żyć przy zachowaniu odpowiedniej diety. Proszę nie robić długich przerw pomiędzy posiłkami i nie spożywać produktów żółciopędnych. Od czasu do czasu trzeba będzie zrobić USG, a jeśli kamień się powiększy, to zrobimy operację. W takim wypadku lepiej nie zwlekać”.

Wróciłam do domu zmartwiona. Przypomniałam sobie przypadek mojej znajomej, która po oczyszczaniu wątroby przy pomocy oleju roślinnego i soku z cytryny ledwo przeżyła i znalazła się w szpitalu. Kamyk przesunął się i zatkał przewód żółciowy. Taka metoda mi nie odpowiada. Z drugiej strony nie mogę żyć z tą „bombą zegarową”. Inną moją znajomą namówiono na operację. Zwlekała do ostatniej chwili, ale poddała się po kolejnym ataku kolki wątrobowej. Na pamiątkę po operacji została jej garść różnokolorowych kamieni, które z jakichś powodów po roku rozsypały się na kawałki. „Czyli można było je jednak rozpuścić” - twierdzi znajoma. Za późno na gorzkie żale skoro jest już po wszystkim. Tylko, że po operacji zdrowie nie uległo poprawie. Po roku potrzebna była kolejna operacja, tym razem na przepuklinę. Lekarz powiedział jej, że przepuklina pojawia się często po usunięciu pęcherzyka żółciowego u ludzi otyłych. Z pewnością nie należę do chudzielców.

Co robić?

Męczyły mnie wątpliwości: operacja stanowi poważne ryzyko. Serce ostatnimi czasy daje o sobie znać. Może jednak zaryzykować i spróbować oleju z sokiem cytrynowym? Wypytałam wszystkich, którzy oczyszczali wątrobę. Ze zdziwieniem dowiedziałam się, że „kamienie” wydalane podczas oczyszczania w rzeczywistości nie są kamieniami. Wychodzą stwardniałe pod wpływem kwaśnego soku nadmiary żółci. Zieloną barwę nadaje im bilirubina (barwnik żółci).

Przypominają one raczej gęstą marmoladę. Kiedy mowa o kamieniach w pęcherzyku żółciowym, dotyczy to twardych tworów. Ze względu na ich skład dzieli się je na cholesterolowe lub barwnikowe, albo cholesterolowo-barwnikowe. Tak zwane „czarne kamienie”, które znajdują się wśród kamieni „zielonych” - to grudki naszej własnej strawionej krwi. Koszmar! Teraz na pewno nie będę w ten sposób oczyszczać wątroby!

kamienie

Nie spotkałam ani jednego szczęśliwca, który rozstałby się z kamieniami drogą naturalną, wydalając je przez jelita. Owszem, słyszałam, że znachorzy mają duże doświadczenie w uwalnianiu ludzi od minerałów.

"Czarodzieje" z Kijowa.

Miałam szczęście spotkać się z członkiem Akademii Nauk Borysem Bołotowem na forum festiwalu zdrowia pod hasłem „Bez tabletek” w moskiewskiej bibliotece państwowej imienia Lenina. Sala była pełna po brzegi. Obecni byli nie tylko Moskwianie, lecz również ludzie z północy i południa, nawet z Kazachstanu. Przyjechali oni, by wysłuchać specjalisty w dziedzinie medycyny ludowej pochodzącego z Kijowa. Przez 20 lat tylko dwa razy był w Rosji. Bołotow jest wielkim uczonym, człowiekiem o szerokich horyzontach, autorem ponad 600 wynalazków, które w praktyce dowiodły swej niemal nieprawdopodobnej skuteczności. Nie ma dla niego chorób nieuleczalnych. Do leczenia praktycznie każdej dolegliwości opracował niestandardowe podejście. Jego zalecenia są łatwe i przystępne. Każdy człowiek po zapoznaniu się z jego metodami może zastosować je do własnego uzdrowienia. Wiedziałam o tym już przed spotkaniem.

Można je rozpuścić!

Bołotow wyszedł na podium. Szczupły siwowłosy mężczyzna o zadziwiająco młodych błękitnych oczach. Nawet nie chce się wierzyć, że zbliża się do osiemdziesiątki. Wyraziste jasne przemówienie, zrozumiały sposób przedstawienia materiału, mnóstwo przykładów z praktyki – wszystko to natychmiast zjednało mu publiczność. Słuchacze mieli przygotowane pytania. Na każde z nich Bołotow udzielał solidnej odpowiedzi. Moja sąsiadka poprosiła Borysa Bołotowa o zalecenie jakiejś metody pozbycia się kamienia z pęcherzyka żółciowego bez uciekania się do interwencji chirurgicznej. Mnie również to ciekawiło! Zmieniłam się w słuch. Przesiadłam się nawet bliżej sceny, by nie uronić ani jednego zdania. Pan Bołotow potwierdził, że kamieni można pozbyć się bez operacji. Trzeba je w tym celu rozpuścić. Dobrze radzi sobie z tym sok z czarnej rzodkwi. On nie tylko rozpuszcza minerały w pęcherzyku żółciowym, kanałach żółciowych, lecz również sole mineralne odkładające się w naczyniach, nerkach i pęcherzu moczowym. Podyktował receptę.

Wziąć 10kg czarnej rzodkwi, odciąć drobne korzonki. Przemyć i nie obierając ze skóry wycisnąć sok. Będzie go około 3-5 litrów. Sok przechowywać w lodówce. Wytłoki zmieszać z miodem w proporcjach – na 1kg wytłoków na 300g miodu. Przechowywać w słoikach, uciskając czymś ciężkim od góry, by nie spleśniały.

Sok zacząć pić po jednej łyżeczce od herbaty godzinę przed posiłkiem. Jeśli ból w okolicy wątroby nie będzie o sobie dawał znać, dawkę można zwiększyć najpierw do łyżki stołowej, a następnie do pół szklanki. Należy uwzględnić, że sok z czarnej rzodkwi jest produktem o silnym działaniu żółciopędnym.

Jeśli w kanałach żółciowych znajduje się dużo soli (minerałów), to przepływ żółci jest utrudniony i może występować ból w prawym boku. W takim wypadku należy na okolicę wątroby umieścić termofor z gorącą wodą (w żadnym wypadku nie koc elektryczny). Jeśli ból jest do wytrzymania, to zabiegi należy kontynuować. Bołotow uprzedził, że ból występuje tylko z początku. Potem wszystko wraca do normy. Sól jest wydalana niezauważalnie. Prowadząc takie leczenie należy przestrzegać łagodnej diety, unikać ostrych i słonych produktów. Dotyczy to tylko okresu, w którym pije się sok. Kiedy sok się skończy należy zacząć jeść wytłoki, które do tego czasu ukiszą się. Spożywać je w czasie posiłku od 1 łyżki stołowej do 3 łyżek stołowych, aż się wyczerpią.

Lekarz z talentem od Boga.

Można zastosować inny sposób rozpuszczania kamieni. Okazuje się, że w mieście, w którym mieszka Bołotow jest jego naśladowca – doktor Naumow. Skutecznie stosuje w praktyce metody Bołotowa. W ciągu całej swej praktyki znachora ani razu nie odsyłał pacjenta z kamicą żółciową na operację z wyjątkiem przypadków zagrażających pęknięciem pęcherzyka żółciowego. Bołotow opowiedział zadziwiającą historię z praktyki doktora Naumowa.

Wezwano go pewnego razu jako lekarza rodzinnego na wizytę domową. Pacjentka miała atak kolki żółciowej. Polecił, by zlikwidować skurcz przy pomocy Corvalolum. Kobieta opowiadała później, że wątpiła w skuteczność zaleceń lekarza. Lecz kiedy przeczytała ulotkę do lekarstwa i zażyła je, przekonała się, że faktycznie skurcz minął. Dodatkowo lekarz przepisał jej Urolesan (lek ziołowy). Zażywała 10 kropel z kostką cukru 2 razy dziennie 40 minut po posiłku w celu zlikwidowania stanu ostrego. W ciągu 2 tygodni pozbyła się w ten sposób ataków kolki żółciowej. Następnie wykonała badanie USG pęcherzyka żółciowego i zalecono jej operację, gdyż było w nim mnóstwo kamieni. Wówczas doktor Naumow dał pacjentce do przeczytania broszurę Bołotowa zatytułowaną: „Ratuj się sam”, w której była mowa o rozpuszczaniu kamieni w pęcherzyku żółciowym przy pomocy świeżej kurzej żółci.

 

Operacja nie jest potrzebna!

Borys Bołotow tak wytłumaczył ten fenomen: „Dawno zauważono, że kury dziobią kamienie. Czynią to żeby wytwarzać skorupki jajek. Z kolei żółć rozpuszcza kamienie, które gromadzą się u ptaków w wątrobie. Okazało się, że kurza żółć wspaniale rozpuszcza minerały nie tylko w drogach żółciowych, lecz praktycznie wszędzie. Analogicznymi właściwościami dysponuje żółć gęsia, kacza i indycza. Ideę moją w praktyce sprawdził Naumow”. Doktor polecił wykonywanie kulek z chleba wielkości ziarna fasoli, nasycać je dwoma kroplami żółci i łykać po 10 sztuk 2 godziny po obiedzie. Kobieta zażywała żółć raz dziennie przez tydzień. Codziennie kupowała na targu świeżą kurę. Ostrożnie wycinała pęcherzyk żółciowy. U chudej kury pęcherzyk był duży i jego zawartość starczała na dwa dni. Kura tłusta miała mały pęcherzyk i żółci starczało tylko na jeden raz. Niewykorzystaną żółć pacjentka przechowywała w lodówce w szklanym naczyniu bezpośrednio w pęcherzyku. W ten sposób nie psuje się ona. Po miesiącu zażywania kurzej żółci kobieta wykonała USG. okazało się, że wcale nie ma kamieni, a przecież wcześniej cały pęcherzyk był przez nie wypełniony. Po tym przypadku Naumow opracował szczegółową metodę leczenia kamicy żółciowej za pomocą kurzej żółci.

 

Metoda Bołotowa – Naumowa.

Długość leczenia u każdego człowieka może być inna. Jednemu wystarczy 7 dni, podczas gdy komuś innemu potrzeba 2 tygodni.

Dobowa dawka zażywanej żółci też może wahać się od 20 kropel do 40, lecz w żadnym wypadku nie więcej.

Żółć sama w sobie jest żrąca i gorzka. Trzeba ją ukrywać w kulkach z chleba. Można wykorzystać do tego celu kapsułki od lekarstw. Pewna kobieta podzieliła się swym doświadczeniem: kupiła w aptece tanie lekarstwo w kapsułkach. Proszek wyrzucała, a kapsułki wypełniała kurzą żółcią.

W okresie leczenia oraz 2 tygodnie potem należy żywić się przede wszystkim produktami zasadowymi, aby pobudzać wytwarzanie żółci. Do produktów zasadowych należą zupy warzywne, barszcz bez mięsa, kasza, warzywa świeże i duszone. Wieczorem dobrze jest zjeść sałatkę ze świeżych warzyw przyprawionych niewielką ilością nierafinowanego oleju słonecznikowego. Najlepiej zrezygnować w tym czasie z ryb, mięsa i grzybów lub spożywać je przed południem. Można wówczas w pierwszej połowie dnia pić produkty z kwaśnego mleka – kefir, maślankę i zsiadłe mleko.

Jedynym problemem takiej metody leczenia jest utrudniony dostęp do świeżej kurzej żółci.

Komentarze  
# guti 2013-05-19 18:47
Polecam płukanie wątroby wg. Mortiza, tam właśnie przed płukaniem wątroby przez 6 dni pije się codziennie sok jabłkowy celem rozpuszczenia tych kamieni
Odpowiedz
# oczyszczanie wątroby 2013-08-26 08:00
Bardzo ciekawy artykuł. Na pewno spróbuję metodę na rzodkiew. Sam oczyszczam wątrobę. Kamienie wychodzą i za każdym ich zejściem czuję się lepiej, odzyskuję witalność.

Zastanawiałem się czy operacja cokolwiek rozwiązuje, bo gdy wątroba zaczyna się oczyszczać to schodzi wiele kamieni. Wytną jedne a za jakiś czas wątroba wydali kolejne. Idąc na operację idziemy trochę na łatwiznę bo dalej pozostaniemy bezradni, bez wiedzy i bez umiejętności nt. oczyszczania wątroby.

Wg mnie każdy powinien nauczyć się oczyszczać wątrobę. Dla osób nowych w temacie zalecam spokój i nie działać pochopnie. Jeżeli będziecie działać z głową i konsekwentnie to kamienie rozpuścicie i wydalicie. Nieoceniony będzie przyjaciel czy uzdrowiciel z doświadczeniem, bo samemu czasami ciężko zacząć :)
Odpowiedz
# ANNDZU 2014-10-10 08:34
Mamy w rodzinie osobę z kamieniami, temat nowy, niedawno wykryty. Nie wiemy do kogo z tym pójść - wiadomo że lakrze od razu wysyłają na operację. Gdzie można szukać pomocy, czy w Wielkopolsce, głównie chodzi o Poznań, jest ktoś kto umiałby to rozkruszyć, pomóc w przejściu prezez proces bezoperacyjnego leczenia ? Bardzo proszę o kontakt jeśli możecie kogoś zaufanego polecić. Anna
Odpowiedz
# niki 2015-02-05 20:49
Proszę o kontakt w sprawie usunięcia kamieni w sposób bezoperacyjny. Jestem z okolic Poznania.
Odpowiedz
# Olawa 2015-03-19 20:43
Ja tez prosze o kontakt
biala@op.pl
Odpowiedz
# Max 2016-11-23 09:17
Jestem zainteresowany metodami rozpuszczania kamieni w pęcherzyku Będę wdzięczny za sugestie . Tez jestem z okolic Poznania
Odpowiedz
# oczyszczanie wątroby 2013-08-26 09:22
Atena7777
To są autentyczne kamienie żółciowe, których nie widać na USG bo nie są jeszcze zwapnione, dr Clark pisze w swojej książce “Kuracja życia”, że powinno się wydalić takich kamieni od 2000 do 3000, na początku też byłam zszokowana jak to przeczytałam. Lekarze niestety nie mają zielonego pojęcia o takich rzeczach, bo myślą że kamienie tworzą się w woreczku, a nie w wątrobie. Wycięcie woreczka ne kończy problemu z kamieniami bo wątroba tworzy je nadal co w konsekwencji zapycha kanały żółciowe. Osoby bez woreczka wydalają takie same ilości kamieni jak ja. Zapchane kanały żółciowe takimi złogami prowadzą do szeregu chorób i różnych dolegliwości takich jak nadciśnienie, problemy z choresterolem, otyłość brzuszna, różne bóle mięśni, zła przemiana materii itp. itd.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3616486&start=30
Odpowiedz
# Zeus 2014-12-11 16:24
Bzdury wypisujesz, zacznij od jakiejs ksiazki dotyczacej fizjologii ukladu pokarmowego a nie opisow jakiegos szarlatana.
Odpowiedz
# MrlL 2015-09-23 19:47
@Zeus -nie wiadomo do kogo piszesz i po którym poglądzie lub osobie jedziesz, również nie wskazujesz podstawy na której opierasz własną "krytykę". Moja żona miała usunięty pęcherzyk żółciowy/nie woreczek/ i właśnie dokładnie tak jest jak tu opisane, że kamica dróg żółciowych ma miejsce dalej, i problem jest dalej aktualny.
Odpowiedz
# Iwo. 2017-09-14 09:45
Słyszałam że taka liczba kamieni jest poprostu niemożliwa i to co przypomina te kamienie to wcale nie są kamienie tylko podczas picia tej oliwy i reszty dodatków robi się z tego mydło. Są to grudki mydła i podgrzewając je do temp 50 st.się rozpuszczają. Prawdziwe kamienie się w ciepłej wodzie nie rozpuszczą.
Odpowiedz
# radio_head 2014-05-11 19:24
Zdjęcie pęcherzyka ma się nijak do rzeczywistości, albo świat na głowie staje...
Odpowiedz
# Danuta123 2014-05-24 18:00
Robiłam płukanie wątroby 6 razy , a kamienie jak były tak są. Muszę spróbować z tą czarną rzodkwią. Jak długo się ją pije?
Odpowiedz
# dorkag 2014-07-15 11:53
Jestem po oczyszczaniu wątroby metoda oliwa + sok z cytryny. Robiłam w ciągu jednego roku 6 razy (zalecenia do 7) wątroba ma cztery płaty itd. a w następnym roku 1 raz. Wszystko poszło ok. Oliwa nie jest miłym napojem, ale da się przeżyć. Czuje się jak schodzą kamienie. Kamieni i innych nieproszonych było mnóstwo przez 6 razy, a najwięcej od drugiego do szóstego. W kolejnym roku niewiele. Po kuracji na USG wyszło, że mam jednego drobnego kamyka. Polecam oczyszczanie wątroby, człowiek naprawdę czuje się lepiej, może utrzymać wagę i lepiej trawi jedzenie – widać na co dzień. :lol:
Odpowiedz
# Daniela 2014-07-20 14:08
Ja też stosuję tę metodę i dziwię się, że za każdym razem ta terapia przebiega inaczej > kolor złogów też mi się tym razem zmienił z zielonych na brązowe.
Odpowiedz
# Maximale 2014-07-23 10:47
Proszę napisz mi na maila jak dokładnie przebiega ta kuracja bo męczę się niezmiernie. Będę dozgonnie wdzięczna
Mail: cangu@wp.pl
IWona
Odpowiedz
# Wioletta1976 2014-09-20 16:51
Mam pytanie w jakich proporcjach oliwa z sokiem z cytryny.Proszę o pomoc mam problem z kamieniami.Pozdrawiam

Wioletta
Odpowiedz
# kasia32* 2014-10-02 01:40
prosze na maila jakies dokladniejsze inf jak przebiega ta metoda oczyszczania ze zlogow. z gory dzieki
Odpowiedz
# Renata Jakubowska 2015-01-19 20:54
Proszę o dokładny przepis oczyszczania.Ma m małe kamienie w woreczku żółciowym.Jakie są proporcje i jak dokładnie przebiega kuracja.Dziękuj ę bardzo i pozdrawiam
Odpowiedz
# oli 2015-01-25 13:47
Napisz proszę jak w praktyce zrobiłaś to oczyszczaniem?
Oli.
Odpowiedz
# Bogna jadwiga 2015-11-04 08:45
prosze o szczegolowe informacja odnosnie oczyszczenia , mam kamienie okolo 2cm
moze sie uda bez operacji

Pozdrawiam

Bogna
Odpowiedz
# Beba 2014-08-10 07:17
U mnie przez przypadek wlasnie wyszlo w usg ze mam kamien w pecherzyku zolciowym wielkosci 12 mm. Jestem lekko przestraszona dlatego szukam informacji jak sie go pozbyc poki co bezoperacyjnie. Zainteresowala mnie ta metoda oczyszczania watroby olejem z cytryna. Prosze o szczegóły.
Odpowiedz
# moniss 2014-08-10 15:44
A co z ryzykiem raka woreczka? Duzo czytalam na ten temat. Podobno ryzyko jeat wieksze, kiedy nie usunie sie woreczka z kamieniami.... To mnie najbardziej przeraza. Osobiscie uwazam, ze to nieporozumienie pozbywac sie narzadu, bo nagromadzil brudow. Posprzatac i juz :) W zadnym wypadku nie chce operacji. Z drugiej strony boje sie, ze jak tego nie zrobie, to zaprosze jeszcze wiekszego wroga...
Odpowiedz
# monika kiki 2014-10-26 13:17
Jestem po usunieciu woreczka,jakis czas po zabiegu odczuwalam ucisk watroby i od niedawna trzustke zastosowalam metode oczyszczenia watroby gorzka sola,oliwa i sok z cytryny za pierwszym razem 42kamienie watroba po 9 latach juz nie boli czuje sie dobrze ten zabieg trzeba powturzyc 4-5 razy co 3-4 tygodnie polecam
Odpowiedz
# Kaśka242424 2014-10-31 20:41
A mnie udało się pozbyć kamieni żółciowych w naturalnych sposób bez operacji http://kamienie-zolciowe.dozdrowia.com/naturalne-sposoby-usuwania-kamieni-zolciowych.php
Odpowiedz
# Klaraj 2014-11-15 11:16
Ja stosuję metodę dr Clark........za każdym razem wychodzi masa kamieni a co w moim przypadku jest ważne...reguluj e się ciśnienie, Do momentu oczyszczania brałam wysokie dawki leku na nadciśnienie... gdy zaczęłam oczyszczać wątrobę, mogłam je spokojnie odtawić

http://forum.gazeta.pl/forum/w,30155,35296775,35296775,czyszczenie_watroby_wg_dr_Clark_PRZEPIS_.html
Odpowiedz
# nata60 2014-11-22 14:02
też mam kamień 12mm i prawie cały czas ćmi ból w prawym boku, a wcześniej też ciągle wzdęcia, bóle brzucha, mdłości - no nie fajnie; trzymam dietę i łykam Sylimarol to jest lżej, rodzinny wypisał skierowanie na usunięcie i tyle; niedawno miałam operację tarczycy i nie chcę znowu iść pod nóż; Interesuje mnie metoda naturalna rozpuszczenia kamieni i oczyszczania wątroby. Proszę o szczegóły tej kuracji (boje się aby ten kamień nie zatkał mi przewodów żółciowych) Mail: renata216@op.pl
Odpowiedz
# Lechu 2015-07-27 18:40
Kamień 12 mm nie zatka przewodu, najwyżej przytka :) (mam takie 2) Co do Sylimarolu: Po co stosujesz przetworzony ostropest plamisty, skoro taniej i zdrowiej jeść naturalny? Polecam, odkąd zacząłem zażywać ostropest codziennie, dolegliwości bardzo zmalały. Wcześniej nie mogłem jeść więcej, niż 1 bułka z chudą wędliną, teraz nawet czasem pozwalam sobie na coś smażonego :)
Odpowiedz
# Andrew234 2014-12-13 18:38
Czy ktoś może potwierdzić skuteczność tych metod pokazując wyniki badania usg pęcherzyka? Najlepiej przed i po kuracji.
Odpowiedz
# gallstonesSufferer 2015-01-17 23:54
Radzę uważać z wszelkimi metodami rozpuszczania kamieni. Sam miałem kilka złogów wielkości około 12mm. Dieta, suplementy i wszelkie znalezione i przynajmniej częściowo potwierdzone składniki faktycznie dały efekt w postaci zmniejszania się złogów. Ale miało to konsekwencje. Kiedy kamienie osiągnęły rozmiar
Odpowiedz
# piraniamorska 2015-02-14 18:08
Witam, polecam stosować dietę do końca życia (bez tłuszczu, bez cukru). Nic smażonego (mięso i ryby gotwać bądź na parze), owoce i warzywa ( dusić 30 minut na małym ogniu), nie jeść surowych. Nic pikantnego.Raz na rok oczyścić sobie wszystko u pani Ratajczak z Leszna (zielarka której dziadek był lekarzem i tworzył leki). Po oczyszczeniu się za mniejszych kamieni, ten duży nie stanowi problemu przy stosowaniu diety. A o diecie kamicy żółciowej znajdziecie wskazówki w internecie, sporo jest ich. Ja tak robię i uniknełam operacji. Mój znajomy to stosuje od kilkunastu lat, ma kamień ok 4 cm. I żyje. Nie boli JAK TRZYMA SIĘ DIETĘ.
Odpowiedz
# abcdefgh 2015-04-04 15:01
Witajcie, u mnie niedawno wyszło na USG - kamień w pęcherzyku - ponad 2cm. Obawiam się, że metoda oczyszczania wątroby w tej chwili może zrobić mi kuku, bo taki kamień zablokuje kanał. Pasuje spróbować rozpuszczania, ale kurzej żółci raczej nie uświadczę. Czytałam książkę Dr.Clark, szczegółowo opisuje jak oczyszczać wątrobę i zrobię to jak tylko pozbędę się tego pasażera. Maciej jakieś inne doświadczenia?
Odpowiedz
# Pelargonia 2015-04-17 11:55
Mialam najpierw kamyk 3,5 mm.Za rok 7 mm.Dzis zrobilam 2 usg bo w pierwsze nie uwierzylam Dolegliwosci mialam typowe dla kamienia.Dzis kamienia nie mam ,woreczek czysty.Co stosowalam-ostr opest,cytryna na czczo,oleje zimnotloczone,g otowany korzen glogu.Uzywam tez kwasu ascorbinowegi pol lyz dziennie i czasem wiecej.
Odpowiedz
# pasia50 2016-03-20 11:27
Bardzo proszę o odpowiedz jak brac ostropest i oleje.
Odpowiedz
# ludek 2016-04-04 21:30
Witam
Pozbylam sie kamieni zolciowych, a wlasciwie jestem w trakcie, stosujac Li Dan Pian , chinskie ziola (znajoma Chinka potwierdzila ich skutecznosc, inaczej bym nie brala). Po 6 tygodniach stosowania (w mniejszych dawkach niz zalecane - powod - troche sie balam, wiec na poczatek dzielilam tabletke na 4 czesci, pod koniec bralam juz 5 tabletek 2 razy dziennie)bez obaw. Zanim zaczelam zazywac te ziola, bylam na USG jamy brzusznej. Lekarz stwierdzil kamien w woreczku zolciowym 8 mm oraz cyste na nerce i zlogi w nerkach. Po 6 tygodniach w nerkach nie bylo nic , a kamien zolciowy mial 4 mm. Kupilam te tabletki najpierw przez internet, a pozniej w sklepie ziolowym.
Odpowiedz
# Donia12 2016-08-06 20:09
Bardzo proszę napisać jak Pani stosowała ostropest cytrynę itd.Pozdrawiam
Odpowiedz
# PoOczyszczaniach 2015-07-27 22:44
Przy problemach z kamieniami żółciowymi polecam metodę Andreasa Moritza(jest to bliźniaczo podobny sposób do metody o której pisze dr Clark). To oczyszczanie opiera się na 6 dniach diety i piciu soku jabłkowego, a 7 dnia lekkiej głodówce i piciu oliwy z oliwek, soku grejfrutowego(l ub cytrynowo-pomar ańczowego) i soli gorzkiej. Ludzie często pomijają właśnie sól gorzką, która jest bardzo ważna, gdyż poszerza przewody żółciowe, co niemalże całkowicie eliminuje ryzyko blokady(w moim usg nie widać było żadnych kamieni, a po oczyszczaniu największy miał 2,5cm, wyszedł bezboleśnie), zwiększa przepływ żółci i wywołuje rozwolnienie, które zmniejsza ryzyko zablokowania się kamieni żółciowych w jelicie, które niewydalone stają się toksyczne. 2-3 dni po oczyszczaniu należy też zrobić serię lewatyw lub pójść na hydrokolonotera pię, w celu upewnienia się, że żaden kamień nie zablokował się w jelicie grubym.
Ważne też jest, by co kilka oczyszczań wątroby, oczyścić też nerki odpowiednimi ziołami.
Odpowiedz
# irenka1910 2015-12-09 10:41
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć tą kurzą żółć?
Odpowiedz
# Toboły111 2016-03-05 14:21
Stwierdzono u mnie dwa złogi duże w woreczku żółciowym, proszę o doradzenie jak się ich pozbyć nie metodą operacyjną bo to jest ostateczność .
Odpowiedz
# Ewlina 2016-04-11 07:56
Mam 2 badanie USG i kamienie nadal są co prawda stosowałam picie wody odgotowania łupin ktoś mi tak doradził.Nic nie dało poproszę o kurację z czarną rzepą.Dziękuję
Odpowiedz
# efdexim 2016-04-14 20:35
Metoda Jerzego Zięby na kamienie żółciowe https://www.youtube.com/watch?v=vO8filXEk-E nie wiem czy działa nie próbowałem, szczegóły w filmie
Odpowiedz
# Donia12 2016-08-06 20:16
Do Pani Pelargonii mam pytanie.Jak Pani stosowała ostropest,cytry nę,itd.Pozdrawi am
Odpowiedz
# Aniaa 2016-09-23 19:22
DZIĘKOWAĆ BOGU kamieni na woreczku pozbylam się pijąc herbatę z wąsów kukurydzy przez dwa miesiące CHWAŁA BOGU
Odpowiedz
# Edison 2017-02-23 22:59
Kurczę naprawdę super napisane ! Dzięki za wpis i czekam na więcej !
Odpowiedz

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa