Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

WODA

WODA

Minimum dla zdrowia

Zmarł współzałożyciel firmy Apple Steve Jobs. Zdarzenie to wywarło na wielu duże wrażenie. Jego dewizą były słowa „Miej odwagę podążać drogą serca i intuicji, bo cała reszta jest wtórna.” Mawiał też „Bądź głodny, bądź nierozsądny!” Można to sparafrazować: nie czuj przesytu, nie dorastaj, pozostawaj dzieckiem zdolnym do zdziwień i spoglądania na świat szeroko otwartymi oczyma, nikogo poza głosem własnego serca nie słuchaj, poszukuj celu w życiu, nigdy się nie zniechęcaj i nie zatrzymuj, ponieważ cel to droga, a nie punkt końcowy. W takich chwilach przypominamy sobie, że śmierć nie dzieli swych klientów na VIPów i zwykłych śmiertelników, nie robią na niej wrażenia szczególne zdolności, ani wielkie osiągnięcia. Nie ratują przed nią pieniądze, ani błyskotliwy umysł. Wydaje się, że przed śmiertelnymi chorobami nie ma ucieczki ani ratunku. Niezwykle aktualna staje się wobec tego kwestia dbałości o zdrowie. Nieraz słyszy się głosy, że propagowane przez specjalistów z zakresu zdrowego stylu życia zalecenia są podobne do fanatycznych i niepotrzebnych ceremonii. Nacisk kładziony na czystą wodę, żywy pokarm i zdrowe powietrze niektórym wydaje się przesadą. Czy słusznie?

Czytaj więcej: Minimum dla zdrowia

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kwasowość i zasadowość wody, ORP, jonizacja i optymalna filtracja wody

filtr_duzy.gifPonieważ w naszym sklepie od niedawna można kupić filtr z jonizatorem wody, pojawiają się pytania o cechy, jakimi powinna się odznaczać zdrowa woda. Wyjaśniamy przystępnie podstawowe pojęcia chemiczne, które się z tym wiążą,

Czytaj więcej: Kwasowość i zasadowość wody, ORP, jonizacja i optymalna filtracja wody

Napisz komentarz (6 Komentarzy)

Alkalark - sposób na alkaliczną wodę o właściwościach antyoksydacyjnych

alkalark.jpgW naszym sklepie pojawił się nowy produkt – Alkalark. Co to takiego? Jest to podręczne, przenośne urządzenie medyczne służące poprawie parametrów zdrowotnych wody. Posiada prestiżowe atesty, m.in. amerykańskiego FDA, czyli Food and Drug Administration (który z drugiej strony jest znany z torpedowania wielu preparatów naturalnych, niedopuszczania do zalegalizowania zapperów na rynku amerykańskim i tym podobnych działań – można więc wysnuć wniosek, że Alkalark przekonał osoby odpowiedzialne za wydawanie odpowiednich atestów).

Alkalark to naczynie z nietłukącego się poliwęglanu, które można bez obaw o zniszczenie przewozić w podróży (z tego samego materiału, który przy grubości 3 cm jest kuloodporny, robione są przezroczyste tarcze policyjne). Wsypuje się do niego zestaw specjalnie dobranych kamieni szlachetnych (wszystko znajduje sie w komplecie), które alkalizują wodę (czynią ją zasadową, najbardziej odpowiednią dla organizmu), zmieniają jej potencjał utleniająco-redukcyjny (ORP) i przetwarzają każdą zwykłą, czystą wodę w wodę strukturalną (zbliżoną do tej, jaką otrzymuje się z wody topionej lub poddanej działaniu magnetyzera).

Całość jest zapakowana w elegancką walizkę. Dołączono również specjalnie opracowany preparat o nieznanym składzie, służący do okresowego czyszczenia znajdujących się na dnie Alkalarka minerałów z osiadających zanieczyszczeń.

Czytaj więcej: Alkalark - sposób na alkaliczną wodę o właściwościach antyoksydacyjnych

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa