the same occurs if the peroxide in the bloodstream. Once lost an excess of oxygen and transfer of blood flow to the cells to leave a residue of ordinary water. for all other chemicals after the fall of the reaction of the slag in the form of salts and oxides and peroxide - just ordinary vodu.Esli frozen somewhere in the body (arm or leg), sauna, and this is the best cure. Usually a flow of blood to the extremities, alcohol or vodka, but this process takes time and i antidesp today where i can buy normal medication about usiliy.Razdel 1Pyataya physical reason to create. I say to my friend and partner healers and people with joint expedition - a former submariner, a former commander of a nuclear submarine. During our joint expedition in search of non-traditional healing methods talked about my struggle with the pressure and the friend said the following: - antibacterial show, antiviral and antifungal activity in competition with chemical preservatives (antibiotics, sulfa drugs) es.Auch now where most women (regardless of age and social status) are trying to heal, legs, which, as usual, most
Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

OSTROŻNIE! PASOŻYT...

Tych wrogów trudno wykryć ponieważ umiejętnie ukrywają się wewnątrz nas... By się od nich uwolnić trzeba przyjmować trucizny syntetyczne lub pochodzenia roślinnego – ponieważ jedynie „zatruwszy” swój własny organizm zmusimy je do opuszczenia schroniska – naszego ciała.
Każdy z nas tworzy idealne warunki zamieszkania dla każdego pasożyta: stałą temperaturę 36,6 stopnia, stałą wilgotność (około 80%), obfitość pokarmu, dzięki temu, że – dbając o samego siebie – regularnie się odżywiamy, starając się wzbogacić pokarm witaminami, suplementami diety, minerałami i mikroelementami.
Możesz być pewien, że Twoim PASOŻYTOM całkiem nieźle się powodzi!

Efektem życia pasożytów w naszych organizmach jest praktycznie 80%  wszystkich chorób i dolegliwości, które nas dotykają. Czy to przesadzone twierdzenie?

Pojęcie PASOŻYT obejmuje bardzo obszerną listę organizmów, począwszy od wirusów, bakterii i pierwotniaków jednokomórkowych, a kończąc na komarach wysysających naszą krew. Przecież wszystkie one – glisty ludzkie, psie i kocie, lamblie, tęgoryjce, toksoplazmy, bakterie i kleszcze – wszystkie bez wyjątku pasożytują na obcych organizmach, żyjąc i kwitnąc kosztem ich zdrowia.

Jak wynika ze statystyk badania metodą BRT  (biorezonansu) w praktyce nie ma ANI JEDNEGO człowieka wolnego od ich ataku!
Pomyślcie tylko: KAŻDY Z NAS jest nosicielem tego lub innego rodzaju pasożyta. W naszym organizmie bytują różne ich formy – bądź dorosłe osobniki, larwy.

W celach doświadczalnych dosłownie „z ulicy” wybrano 10 przypadkowych osób, które wyraziły zgodę na wzięcie udział w badaniu. Po przeprowadzeniu diagnostyki lekarze ustalili, że tylko połowa z nich (5 ludzi) zarażona była mniej niż 5 rodzajami pasożytów, a każdy z pozostałych nosił w swoim organizmie od 8 do 15 GATUNKÓW ROBAKÓW ! Należy pamiętać, że osobników niektórych gatunków mogo być kilka (a nawet kilkadziesiąt).

Niestety, większość pasożytów żyje w organizmie człowieka przez długi czas nie powodując żadnych dotkiwych objawów. Ich inwazje mogą się również skrywać za zwykle z nimi nie kojarzonymi chorobami i dolegliwościami: męczącymi przez długie lata bólami w stawach i kręgosłupie, bólem w oczach, chorobami skóry (egzemy, znamiona na skórze, pokrzywka itp.), bezpłodnością, endometriozą, objawami przypominającymi chorobę Alzheimera, starczym upośledzeniem umysłowym, migreną, męczliwością, płaczliwością u dzieci, depresją, guzami itd.

Bardzo ciekawe są dane podawane przez osoby diagnozujące na urządzeniach BRT:
* astma jest w 100% wypadków związana z małymi larwami askaryd (glist)
* cukrzyca to następstwo porażenia trzustki trematodami (nie jest to przyczyna wszystkich wypadków choroby, lecz znacznej ich części)
* liszaj (egzema) i łuszczyca – to choroba, wywołana przez glisty.
* żelazodeficytowa anemia – związana jest z zarażeniem tęgoryjcem i glistami.
* pierwotniakowe organizmy jednokomórkowe (chlamydie, rzęsistki, stafilokokki) porażają dzieci już w łonie matki. Łożysko zakażonej kobiety nie jest w stanie przefiltrować toksoplazm i innych pierwotniaków.
* utajone choroby pasożytnicze są przyczyną zatrzymania rozwoju psychicznego i fizycznego dzieci i obniżenia zdolności do pracy u dorosłych ludzi

Może się to wydawać niewiarygodne, jednak osoby które odnotowują efekty w leczeniu chorób najpierw pozbywają się pasożytów. Dzięki rozwojowi fizyki i współpracy z elektronikami są już dostępne nowoczesne metody diagnostyczne, które pozwalają zbadać organizm człowieka pod kątem zarobaczenia bez pobierania krwi, badania kału – bez żadnej ingerencji w organizm.
Zastosowanie tej diagnostyki wywołało wstrząs i mętlik w środowisku lekarskim. Na razie obóz lekarzy jest podzielony na 2 fronty. Pierwszy – większy, ignoruje tego typu doniesienia uważając je za objawy histerii niepoparte w pełnie naukowymi, sprawdzonymi danymi. Drugi, mniejszy obóz – zaczyna o tym coraz głośniej mówić. W każdej tej grupie znajdują się lekarze, profesorowie i naukowcy.

Liczba chorób, których przyczyny nie są znane przewyższa liczbę tych, których przyczyny medycyna potrafi sprecyzować ...
Paracelsus (1493-1541)Gdy widzisz na zdjeciach i filmieumieszczonym na naszej stronie pasożyty
z pewnością myślisz w duchu – „Tfu, ale paskudztwo, ja tego na pewno nie mam! Myję ręce, nie mam w domu zwierząt... Jak niby te potwory mogłyby się znaleźć w moim organizmie?


Według danych Światowej Organizacji Ochrony Zdrowia (WHO) z 50 milionów ludzi, corocznie umierających na świecie, u więcej niż 16 mln przyczyną śmierci są choroby pasożytnicze i zakaźne. Choroby pasożytnicze zajmują obecnie, w XXI wieku, czołową pozycję wśród przyczyn śmierci ludzi. Pod względem liczby chorych na świecie zarażenia jelitowymi helmintozami zajmują trzecie miejsce".

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) 80% wszystkich istniejących chorób jest wywołane przez pasożyty, albo są skutkiem życia pasożytów w naszym organizmie!

Pasożyty – glisty, tasiemce, tęgoryjsce, owsiki, lamblie i wiele innych – żyją niezauważone.

W zasadzie ludzie będą uważać, że wszystko jest z nimi w porządku, nawet jeśli pojawią się u nich takie takie symptomy jak bóle (w tym bóle głowy), problemy ze skórą, ciągłe przeziębienia, anginy, zaparcia, zmęczenie bez widocznych przyczyn, chore stawy, cukrzyca, alergia, astma, nadciśnienie, nadwaga... objawy te można by mnożyć i mnożyć.


Nowe metody diagnostyki, jak na przykład VEGA-TEST, pozwoliły dostrzec, że zarażenie glistami faktycznie występuje znacznie częściej, niż można to stwierdzić przy pomocy badań laboratoryjnych .
Wykrywalność pasożytów za pomocą poszczególnych badań


Efektywnośc badania kału na pasożyty to tylko 12-20%
Metoda serologiczna (tylko w póżnym stadium zarażenia) 55-60 %
Diagnostyka za pomocą VOLLA 95%
Diagnostyka za pomocą VEGATEST 95%

Wg oceny Światowego Banku, ekonomiczne straty z powodu jelitowych helmintoz zajmują czwarte miejsce wśród chorób i traum. Biorąc pod uwagę ważność walki z chorobami pasożytniczymi w wielu krajach, pięćdziesiąta czwarta sesja Światowego zgromadzenia Ochrony Zdrowia w 2001 roku zaaprobowała strategię walki z geohelmintami do 2010 roku.

Pasożyty, to temat, który był i nadal jest zakazany. Epidemiolodzy dobrze wiedzą, że większość populacji na świecie jest nosicielami tych, lub innych rodzajów pasożytów - od tasiemców o długości 10 i więcej metrów do mniejszych organizmów, widocznych tylko pod mikroskopem.
Autorzy najnowszych opracowań ustalili, że w organizmach 95% dorosłych ludzi zamieszkuje od jednego do 5 gatunków pasożytów.Praktycznie wszystkie pasożyty lubią witaminy, mikroelementy, szczególnie żelazo i hormony, białkowo-węglowodanowe pożywienie i cukier. Pożerają one to wszystko i wydzielają toksyny pochłaniając erytrocyty i osłabiając odporność. A to jeszcze nie wszystko. Osiągając określone stadium rozwoju, po prostu blokują układ immunologiczny, upośledzając tym samym tkanki narządów.


Najgorsze jest to, że pasożyty mogą zamieszkiwać Was przez lata a nawet dziesiątki lat w żaden sposób nie dając o sobie znać. Obecność tych stworzeń w swoim organizmie poczujecie dopiero wówczas, gdy będzie ich już bardzo dużo.


Biorąc pod uwagę te fakty można stwierdzić jedno: W zasadzie ludzie twierdzą, że są zdrowi, nie zwracając uwagi na objawy obecności pasożytów w ich organizmach.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, różnymi pasożytami w ciągu ostatnich 10 lat zaraziło się ponad 4 i pół miliarda ludzi. Jest to co trzeci mieszkaniec Europy. W USA 85-95% populacji. Na początku XXI wieku uczeni ustalili, że do 95% ludzi na Ziemi jest zarażone pasożytami.  99,9 % ludzi posiadających zwierzęta domowe, włącznie z gryzoniami i ptakami, okazuje się nosicielami pasożytów. Choroby pasożytnicze są przyczyną 14 milionów śmierci rocznie. Daje to 25% całkowitej liczby śmierci na świecie. Co czwarta śmierć.

Niedawno uczeni dokonali odkrycia, że w wyniku infekcji może być zachwiana psychika w trzecim pokoleniu. Pokolenie następujące po zainfekowanych rodzicach umiera o 10-15 lat wcześniej.

Podsumowując  dotychczasowe wywody, można powiedzieć, że objawy obecności pasożytów w naszym organizmie pokrywają się z objawami najpowszechniej występujących dolegliwości.
Dlatego też osoby obserwujące u siebie podobne symptomy powinny obowiązkowo wykonywać okresowe oczyszczenie organizmu z pasożytów. 

Ludzie od dawna wykorzystają zioła nie podejrzewając, że zabijają w swoim organizmie pasożyty i dostarczają mu aktywnych biologicznie form krzemu. Najgorsze jest to, że pasożyty to żywe istoty. Szybko zagnieżdżają się w rodzinach, w ludzkiej społeczności, opanowują grupy, kraje, kontynenty. A ludzie w swej niewiedzy będą liczyć na to że chory jest tylko ten, kto „zachorował”. Nadieżda Siemionowa


Niepełnoletnim i ludziom ze słabą psychiką
oglądania tego filmu nie polecamy


{google}-5383532827703250596{/google}

Powyższy film dokumentalny otwiera oczy i uzmysławia  nam, co nas otacza i jakimi drogami potrafią łatwo przedostawać się nieproszeni "goście" do organizmu człowieka, jaka ilość może znajdować się ich w organizmie oraz do jakich skutków może to doprowadzać. Naocznie pokazano usuwanie kolonii pasożytów z różnych części ciała.

Oto pewne dane:

95% ludności na Ziemi - zarażeni przez pasożyty.
99,9% posiadaczy zwierząt jest nosicielami pasożytów.

Najbardziej rozpowszechnione objawy obecności pasożytów w ludzkim organizmie


Do charakterystycznych objawów u kobiet należą:- zapalenie jajników
- bolesne miesiączki z obfitymi upławami
- spadek sił
- zakłócenie cyklu miesiączkowania

w rezultacie rozwijają się:

- torbiele i kaszaki macicy
- mastopatia
- zapalenie nadnerczy, pęcherza moczowego i nerek .

Objawy zarażenia pasożytami u mężczyzn to:- łysienie, wypadanie włosów
- zapalenie prostaty (zapalenie stercza)
- impotencja
- przerost gruczołu krokowego
- torbiele
- piasek i kamienie w nerkach i pęcherzu moczowym.


Do ogólnych objawów można zaliczyć takie czynniki jak:


- Problemy ze skóra, (wrażliwa skóra)
- podwyższona ilość piegów
- różne znamiona na skórze
- bóle głowy
- wypadanie włosów
- wczesne pojawienie się zmarszczek na twarzy
- pęknięcia na piętach
- rozwarstwiające się i łamliwe paznokcie
- zgrzytanie zębami w nocy
- zakłócenia snu
- nieprawidłowości układu immunologicznego
- częste przeziębienia
- astma oskrzelowa
- zaparcia
- biegunka, (luźny stolec)
- gazy i wzdęcie
- bóle stawów i mięśni
- alergia
- anemia
- utrata apetytu
- niska hemoglobina
- chroniczne zmęczenie
- nerwowość
- nadwaga


Przejawy obecności pasożytów w naszym organizmie przejawiają się objawami samych szeroko rozpowszechnionych chorób i dlatego ludziom, mającym podobne objawy, trzeba obowiązkowo okresowo (wskazane 4 razy rocznie) wykonywać oczyszczenie od tych pasożytów.


Statystyka roli, jaką pełnią pasożyty w przypadkach raka
Dane WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) – 1996 r., Genewa

Lokalizacja raka w organach
Ilość przypadków rocznie
Przypadki spowodowane przez pasożyty
Żołądek
996 000
55 %
Organy kobiece, szyjka macicy
529 390 000
80,83 %
Wątroba
527 000
82 %
Płuca
1 020 000
90 %
Chłoniaki limfatyczne
303 000
100 %
Leukemia
275 000
1 %
Rak macicy
500 000
100 % (schistosomatoza)
Pęcherz moczowy
200 000
100 % (schistosomatoza)
Pęcherz żółciowy
10 053
90 %

Według danych statystycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1992 roku 2 miliardy ludzi było zagrożonych infekcją. To znaczna część ludności ziemi. Zarażonych było 270 milionów.

Co roku po pomoc lekarzy zwracało się 110 milionów ludzi zarażonych pasożytami. Milion ludzi rocznie umiera na skutek infekcji pasożytniczych. Nauka uważa, że 90% dzieci do 5 roku życia umiera z powodu pasożytów.

Ciekawą statystykę ról, jakie pełnią w powstaniu chorób przedstawiciele infekcji i schorzeń pasożytniczych, podaje WHO – Światowa Organizacja Zdrowia (patrz tabela).

Jak widzimy z danych WHO rak macicy jest spowodowany w 100 % pasożytami. Aż szkoda kobiet które poddały sie wielu zabiegom i szkodliwym terapiom chemio- i radioterapii.

„Medycyna tradycyjna nadal udaje, że nie widzi tej statystyki…” (dr med. O. I. Jelisiejewa).

* Tabelka pochodzi z książki "Szkoła Zdrowia" Nadieżdy Siemionowej

Osoby czytające ten artykuł przeczytały również te artykuły:
Szkoła Zdrowia - Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich!
Więcej informacji na temat naturalnego pozbycia się pasożytów możesz przeczytac w książce

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa