Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

 

W całej Kanadzie szczepionka przeciwko świńskiej grypie jest wycofywana z powodu niebezpiecznych efektów ubocznych po jej zaaplikowaniu. 170 tysięcy szczepionek przeciwko wirusowi A H1N1, zostało wstrzymanych w dystrybucji ze względu na zbyt dużą liczbę reakcji alergicznych jakie powodowały.

Okazało się, że szczepionka jest przyczyną silnych wstrząsów anafilaktycznych, które mogą zagrażać życiu człowieka. Objawiają się one problemami z oddychaniem, przyśpieszonym biciem serca oraz wysypką. Koncern farmaceutyczny GlaxoSmithKline, który jest właścicielem szczepionek, sam zalecił jej wycofanie z rynku.

Według najnowszych raportów u jednej na 20 tysięcy osób odnotowano wstrząs anafilaktyczny. To pięć razy częściej niż się początkowo spodziewano, jednak u żadnego z pacjentów nie zaobserwowano długotrwałych skutków ubocznych. W środowym oświadczeniu koncern stwierdził, że w porozumieniu z autorytetami w dziedzinie medycyny, wycofuje on szczepionkę o numerze A80CA007A z rynku, jako potencjalnie niebezpieczną dla zdrowia.

Decyzja ta została podjęta w wyniku zbyt dużej liczby osób, u których zaobserwowano niekorzystne skutki uboczne. Do tej pory aż 15 milionów szczepionek zostało rozprowadzonych po całej Kanadzie. Kolejne badania muszą być przeprowadzone, aby zbadać przyczyny zbyt częstych reakcji alergicznych na podawaną szczepionkę.

Źródło: BBC.news.co.uk

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa