Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Makrobiotyka

Lecznicza dieta Nishi

Pod adresem http://www.igya.pl/terapie-naturalne/oczyszczanie/576-uzdrawiajce-kpiele-powietrzne-wg-profesora-nishi.html przedstawiliśmy już sylwetkę profesora Katsuzo Nishi, oraz jego program zabiegów powietrznych. W niniejszym artykule przedstawiamy jego uzdrawiającą dietę.

Uzdrawianie naturalnym pokarmemnishi

Kuchnia Wschodu jest rozsądniejsza i bliższa przyrody niż kuchnia zachodnia. Duża ilość ryżu, zielona herbata, ryby i owoce morza przynoszą o wiele więcej pożytku niż wieprzowina i wołowina lub produkty mączne. Lecz wpływ zachodu coraz szerzej rozprzestrzenia się na wschodzie i oprócz tradycyjnych japońskich potraw, rodacy profesora Nishi w dużych ilościach spożywają wieprzowinę i wołowinę, które przybyły z zachodu. Nawet w tradycyjnej kuchni japońskiej oprócz ryżu i ryby używa się dużą ilość produktów mącznych, produktów pochodzenia zwierzęcego, które nie zawsze są pożyteczne.

Czytaj więcej: Lecznicza dieta Nishi

Napisz komentarz (8 Komentarzy)

My chcemy masła a nie margaryny

Zamieszczamy artykuł z czasopisma Duży Format (Gazeta Wyborcza) poświęcony szkodliwości margaryn, które są często zalecane przez lekarzy m.in. na obniżenie poziomu cholesterolu. Link z oryginalnym artykułem, zawierającym rozmowę z prof. Grażyną Cichosz, znajduje się tutaj .

Czytaj więcej: My chcemy masła a nie margaryny

Napisz komentarz (5 Komentarzy)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa