Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

WHO i Sanepid ostrzega przed spożywaniem MMS-a, lecz co mają powiedzieć Ci którzy odczuli pozytywny skutek jego stosowania? Czy to następna nagonka na ludzką wolność? Dlaczego nie ostrzegają nas, ludzi przed szkodliwymi konserwantami, powodującymi raka słodzikami, a wręcz zalecają i dopuszczają do stosowania w żywności?

Światowa Organizacja Zdrowia w związku ze sprzedażą jako suplementu diety produktu pn. Miracle Mineral Solution (Miracle Mineral Supplement, MMS), ostrzega przed doustnym przyjmowaniem tego preparatu. Jest to produkt przeznaczony do dezynfekcji i uzdatniania wody pitnej (posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze) i nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Według dostępnych informacji ww. produkt jest sprzedawany przez Internet, m.in. w serwisie allegro.pl oraz w sklepach internetowych jako naturalny środek mineralny, wzmacniający system immunologiczny organizmu i jako środek skuteczny w leczeniu wielu chorób, w tym HIV, gruźlicy, malarii, zapalenia wątroby i nowotworów. Produkt Miracle Mineral Solution (MMS) zawiera 28% r-r chlorynu sodu NaClO2 o pH 13.

Zaleca się stosowanie preparatu MMS wraz z aktywatorem - kwasem cytrynowym w proporcji 1:5, rozcieńczonego w wodzie, w dawce 15 kropli/ 2-3 razy dziennie. Mieszanina chloranu sodu i kwasu cytrynowego powoduje powstawanie dwutlenku chloru, który jest aktywnym składnikiem mającym właściwości przeciwbakteryjne i jest wykorzystywany do uzdatniania wody i dezynfekcji. Szczegółowe informacje dotyczące chlorynu sodu znajdują się w publikacji Światowej Organizacji Zdrowia pod adresem http://whqlibdoc.who.int/publications/2008/9789241660594_eng.pdf.

Według informacji zawartych w ww. publikacji, bezpieczne spożycie dla chlorynu sodu wynosi 0,03 mg/kg masy ciała.

Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi po przyjmowaniu chloranu sodu są wymioty i biegunka, prowadzące do odwodnienia; bóle brzucha i pieczenie w gardle. W przypadku bezpośredniego spożycia 10 g chloranu sodu (ok. 167 mg / kg masy ciała) może dojść także do methemoglobinemii, hemolizy oraz ostrej niewydolności nerek.

Odnotowano przypadki negatywnego oddziaływania preparatu MMS wśród ludzi na terenie 8 krajów, w tym w niektórych przypadkach mogło dojść do poważnego zagrożenia życia po spożyciu MMS (Australia, Belgia, Kanada, Czechy, Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania i USA). Do tej pory, co najmniej w 7 krajach podjęto działania w celu ograniczenia treści informacji podawanych na stronach internetowych i / lub do zamknięcia stron internetowych i biur sprzedaży, które reklamują produkty sprzedawane pod nazwą Miracle Mineral Solution, Miracle Mineral Supplement, MMS, MMS2, których nie należy stosować doustnie, ponieważ może to być szkodliwe dla organizmu i nie ma naukowych dowodów wskazujących na ich korzystne oddziaływanie na organizm człowieka.

W związku z powyższym zachodzi podejrzenie, iż na rynek polski za pośrednictwem sklepów internetowych oraz serwisów aukcyjnych jest wprowadzany jako środek spożywczy produkt zawierający substancje stanowiące zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka.

Źródło: Główny Inspektorat Sanitarny 

 

 

Komentarze  
# Ryszard Dąbrowski 2014-03-25 12:54
Witam wszystkich. Sam stosowałem MMS i mogę zaświadczyć że podczas oczyszczania wyleciało z mojego organizmu około 6 kg szlamu i różnego rodzaju śmierdzącego paskudztwa. Poleciłem go wielu osobom z rewelacyjnym skutkiem.Sami spróbujcie , MMS jest całkowicie bezpieczny. Pozdrawiam Ryszard
Odpowiedz
# mark834 2016-01-22 19:34
Większość ludzi nie wie o istnieniu MMS.A ci co wypróbowali śa z pewnością zadowoleni.Pole cam spróbować równolegle z zapperem i plastrami do detoxu.Pozdrawi am Marek Nosalski
Odpowiedz
# Bozena Choromanska 2017-06-05 12:17
Witam wszystkich zainteresowanyc h MMS,sama stosowałam i dzięki temu wróciłam do zdrowia. /mój system imulogiczny był tak zniszczony przez jednorazowe przyjęcie szczepionki przeciw grypie/ ,żadne antybiotyki nie pomogły,myślała m, ze się już wykończę,to trwało trzy lata, nawet zmiana klimatu nic nie pomogła. I właśnie dzięki zastosowaniu MMS wróciłam do zdrowia. Zastosowałam sam MMS bez żadnych dodatków typu plastry,czy zapper. Pozdrawiam Bozena.
Odpowiedz
# Dorota Z 2017-11-19 17:08
Dzień dobry mam problem z boreliozą,doczy tałam ze MMS pomaga w walce z tym paskudztwem.Był am w gabinecie medycyny niekonwencjonal nej i lekarz zlecił mi koniecznie 7 tyg antybiotyk plus naświetlania w polu magnet.
Gdy pytałam czy nie lepiej MMS niż antybiotyk, stwierdził nie.Po tym niby zęby czernieją???Wzi ęłam ten antybiotyk ale jak czytam chyba zastosuję MMS .Proszę bardzo o odpowiedż faktycznie czernieją te zęby????Będę wdzięczna za odpowiedż
Odpowiedz

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa