Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Suplementacja

Ostrzeżenie czy nagonka na MMS-a ?

WHO i Sanepid ostrzega przed spożywaniem MMS-a, lecz co mają powiedzieć Ci którzy odczuli pozytywny skutek jego stosowania? Czy to następna nagonka na ludzką wolność? Dlaczego nie ostrzegają nas, ludzi przed szkodliwymi konserwantami, powodującymi raka słodzikami, a wręcz zalecają i dopuszczają do stosowania w żywności?

Profesor Luc Montagnier – światowej sławy francuski wirusolog, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny w 2008 roku za współodkrycie wirusa HIV oraz założyciel i prezes światowej fundacji na rzecz badań i prewencji AIDS – przeprowadził serię doświadczeń dotyczących właściwości elektromagnetycznych wysoko-rozcieńczonych materiałów biologicznych.

Nowe podejście do andropauzy

Profesor dr hab. n. med. Andrzej GOMUŁA kończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1972 r., posiada specjalizację z chirurgii ogólnej (1975) i z urologii (1979), habilitowany (1999) na podstawie pracy: Laser neodymowy w chirurgii kamicy odlewowej nerek. Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Urologicznego, International Urological Association, European Association of Urology, The Andropause Society International. Pracował w pogotowiu ratunkowym, szpitalach i klinikach, jest Kierownikiem ds. lecznictwa w Poliklinice „Mag” w Warszawie, Dyrektorem Instytutu Andropauzy powołanego przez Fundację „Medan”, którą założył (jednostka prowadzi badania naukowe nad procesem starzenia się mężczyzn), profesorem nadzwyczajnym Wydziału Pielęgniarstwa WSA w Łomży. Uczestnik licznych szkoleń i kursów gomulazawodowych, zdobywca trzech nagród: Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej za „Upór, odwagę i entuzjazm” (1997), za najlepszą pracę naukową prezentowaną w czasie XXVIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Urologicznego (1998) oraz za pracę zaprezentowaną na XXXII Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego (2002). W swoim dorobku naukowym ma 150 publikacji. Jest również autorem programów komputerowych, zarządzających zarówno częścią medyczną, jak i administracyjną szpitala lub przychodni.

Profesor Gomuła wysunął śmiałą tezę, że suplementacja testosteronu u pacjentów z jego niedoborem jest szkodliwa, ponieważ uniemożliwia organizmowi wytwarzanie własnego testosteronu. Co więcej, twierdzi on, że z wiekiem nie maleje i nie zanika naturalna zdolność do produkcji własnego testosteronu.

Koenzym Q1O - sekret zdrowia i młodości

Koenzym Q10 jest iskierką, która pozwala dobrze odżywionej komórce optymalnie wykorzystać składniki pożywienia.

Jak Roztwór DELBET pokonał mój ból?

„Mam teraz 61 lat. Przed 10 latami pojawiły się pierwsze silne bóle lędźwiowe. Diagnoza le-karska-zwapnione wyrostki kręgowe- popularnie nazywane „dziobami papugi”. Niestety brak skutecznych metod leczenia tego schorzenia można jedynie ulżyć w bólu poprzez zażywanie silnego środka przeciw bólowego – Ketonal.

Ksylitol (xylitol) - zdrowy zamiennik cukru z kory brzozowej

Wykazano, że ksylitol jest skuteczny w przeciwdziałaniu Candida albicans (bielnik biały), poważnej drożdżakowej dolegliwości układu trawiennego oraz innym szkodliwym drobnoustrojom w jelitach, w tym bakterii Helicobacter pylori, wiązanej z zapaleniami jamy ustnej, cuchnącym oddechem, owrzodzeniami żołądka, a nawet rakiem żołądka.

Zdrowotne własności chlorku magnezu (DELBET)

 

Magnez, biorąc pod uwagę jego uzdrawiające działanie w szerokim wachlarzu chorób oraz zdolność do odmładzania starzejącego się organizmu, w pełni zasługuje na miano cudownego minerału. Wiemy, że odgrywa zasadniczą rolę w reakcjach wielu enzymów - szczególnie związanych z wytwarzaniem energii komórkowej - w utrzymaniu w dobrym stanie mózgu i układu nerwowego oraz w utrzymaniu w zdrowiu zębów i kości. I co może być zaskoczeniem, magnez w formie chlorku magnezu jest również bardzo dobrym środkiem zwalczającym infekcje.

MMS - nie zabija wszystkich szkodliwych mikroorganizmów !

 
 
 
 
Chloryn sodu jest obecnie promowany jako Cudowny Suplement Mineralny (Miracle Minerał Supplement; w skrócie MMS) posiadający potężne własności przeciwbakteryjne. O jego sile może świadczyć oświadczenie odkrywcy jego zdolności Jima Humble'a, który poinformował, że 75 000 osób chorych na malarię, których poddano terapii z wykorzystaniem MMS, wyleczonych zostało w ciągu jednego dnia.1
Są jednak pewne problemy związane z wykorzystywaniem MMS. W niniejszym artykule wyjaśniam, jak je zminimalizować, integrując MMS z innymi naturalnymi terapiami i unikając traktowania go jako cudownego leku na wszystko.

Domowe zastosowania wody utlenionej

Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Cybulskiej, która wykonała tłumaczenie, zamieszczamy opis różnych zastosowań wody utlenionej w gospodarstwie domowym. Tłumaczenie pochodzi z angielskojęzycznej strony internetowej www.drinkh2o2.com (od 10 do 22 strony).

Bardzo pożyteczny jest przepis na robienie sobie „pasty do zębów” z sody oczyszczonej i wody utlenionej (dezynfekuje dziąsła, rozpuszcza kamień nazębny, wybiela zęby, niszczy bakterie próchnicy). O metodzie tej wspomina również Iwan Nieumywakin w książce „Woda utleniona na straży zdrowia”.

Nowe produkty z aloesu w naszym sklepie

plantacja2.jpgInformujemy, że wprowadzamy do naszego sklepu nowe produkty z aloesu amerykańskiej firmy „Lily of the desert”. Są to soki i miąższe (99,5% miąższu rośliny) z aloesu organicznego (poj. 0,946 oraz 3,78 litra) oraz galaretki kosmetyczne (120 i 360 ml). Produkty te mają jeden z najlepszych współczynników ceny do objętości na rynku, lecz ich jakość również jest bardzo dobra. Większość produktów z aloesu na rynku (ok. 94%) to produkty rozcienczane wodą lub niewłaściwie czy niepotrzebnie przetwarzane, przez co tracone są lecznicze właściwości rośliny.

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa