Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Suplementacja

Ostrzeżenie czy nagonka na MMS-a ?

WHO i Sanepid ostrzega przed spożywaniem MMS-a, lecz co mają powiedzieć Ci którzy odczuli pozytywny skutek jego stosowania? Czy to następna nagonka na ludzką wolność? Dlaczego nie ostrzegają nas, ludzi przed szkodliwymi konserwantami, powodującymi raka słodzikami, a wręcz zalecają i dopuszczają do stosowania w żywności?

Czytaj więcej: Ostrzeżenie czy nagonka na MMS-a ?

Napisz komentarz (4 Komentarze)

Profesor Luc Montagnier – światowej sławy francuski wirusolog, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny w 2008 roku za współodkrycie wirusa HIV oraz założyciel i prezes światowej fundacji na rzecz badań i prewencji AIDS – przeprowadził serię doświadczeń dotyczących właściwości elektromagnetycznych wysoko-rozcieńczonych materiałów biologicznych.

Czytaj więcej: Noblista Luc Montagnier przybliża poznanie działania homeopatii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Nowe podejście do andropauzy

Profesor dr hab. n. med. Andrzej GOMUŁA kończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1972 r., posiada specjalizację z chirurgii ogólnej (1975) i z urologii (1979), habilitowany (1999) na podstawie pracy: Laser neodymowy w chirurgii kamicy odlewowej nerek. Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Urologicznego, International Urological Association, European Association of Urology, The Andropause Society International. Pracował w pogotowiu ratunkowym, szpitalach i klinikach, jest Kierownikiem ds. lecznictwa w Poliklinice „Mag” w Warszawie, Dyrektorem Instytutu Andropauzy powołanego przez Fundację „Medan”, którą założył (jednostka prowadzi badania naukowe nad procesem starzenia się mężczyzn), profesorem nadzwyczajnym Wydziału Pielęgniarstwa WSA w Łomży. Uczestnik licznych szkoleń i kursów gomulazawodowych, zdobywca trzech nagród: Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej za „Upór, odwagę i entuzjazm” (1997), za najlepszą pracę naukową prezentowaną w czasie XXVIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Urologicznego (1998) oraz za pracę zaprezentowaną na XXXII Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego (2002). W swoim dorobku naukowym ma 150 publikacji. Jest również autorem programów komputerowych, zarządzających zarówno częścią medyczną, jak i administracyjną szpitala lub przychodni.

Profesor Gomuła wysunął śmiałą tezę, że suplementacja testosteronu u pacjentów z jego niedoborem jest szkodliwa, ponieważ uniemożliwia organizmowi wytwarzanie własnego testosteronu. Co więcej, twierdzi on, że z wiekiem nie maleje i nie zanika naturalna zdolność do produkcji własnego testosteronu.

Czytaj więcej: Nowe podejście do andropauzy

Napisz komentarz (3 Komentarze)

Koenzym Q1O - sekret zdrowia i młodości

Koenzym Q10 jest iskierką, która pozwala dobrze odżywionej komórce optymalnie wykorzystać składniki pożywienia.

Czytaj więcej: Koenzym Q1O - sekret zdrowia i młodości

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Jak Roztwór DELBET pokonał mój ból?

„Mam teraz 61 lat. Przed 10 latami pojawiły się pierwsze silne bóle lędźwiowe. Diagnoza le-karska-zwapnione wyrostki kręgowe- popularnie nazywane „dziobami papugi”. Niestety brak skutecznych metod leczenia tego schorzenia można jedynie ulżyć w bólu poprzez zażywanie silnego środka przeciw bólowego – Ketonal.

Czytaj więcej: Jak Roztwór DELBET pokonał mój ból?

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Ksylitol (xylitol) - zdrowy zamiennik cukru z kory brzozowej

Wykazano, że ksylitol jest skuteczny w przeciwdziałaniu Candida albicans (bielnik biały), poważnej drożdżakowej dolegliwości układu trawiennego oraz innym szkodliwym drobnoustrojom w jelitach, w tym bakterii Helicobacter pylori, wiązanej z zapaleniami jamy ustnej, cuchnącym oddechem, owrzodzeniami żołądka, a nawet rakiem żołądka.

Czytaj więcej: Ksylitol (xylitol) - zdrowy zamiennik cukru z kory brzozowej

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Zdrowotne własności chlorku magnezu (DELBET)

 

Magnez, biorąc pod uwagę jego uzdrawiające działanie w szerokim wachlarzu chorób oraz zdolność do odmładzania starzejącego się organizmu, w pełni zasługuje na miano cudownego minerału. Wiemy, że odgrywa zasadniczą rolę w reakcjach wielu enzymów - szczególnie związanych z wytwarzaniem energii komórkowej - w utrzymaniu w dobrym stanie mózgu i układu nerwowego oraz w utrzymaniu w zdrowiu zębów i kości. I co może być zaskoczeniem, magnez w formie chlorku magnezu jest również bardzo dobrym środkiem zwalczającym infekcje.

Czytaj więcej: Zdrowotne własności chlorku magnezu (DELBET)

Napisz komentarz (35 Komentarzy)

MMS - nie zabija wszystkich szkodliwych mikroorganizmów !

 
 
 
 
Chloryn sodu jest obecnie promowany jako Cudowny Suplement Mineralny (Miracle Minerał Supplement; w skrócie MMS) posiadający potężne własności przeciwbakteryjne. O jego sile może świadczyć oświadczenie odkrywcy jego zdolności Jima Humble'a, który poinformował, że 75 000 osób chorych na malarię, których poddano terapii z wykorzystaniem MMS, wyleczonych zostało w ciągu jednego dnia.1
Są jednak pewne problemy związane z wykorzystywaniem MMS. W niniejszym artykule wyjaśniam, jak je zminimalizować, integrując MMS z innymi naturalnymi terapiami i unikając traktowania go jako cudownego leku na wszystko.

Czytaj więcej: MMS - nie zabija wszystkich szkodliwych mikroorganizmów !

Napisz komentarz (15 Komentarzy)

Domowe zastosowania wody utlenionej

Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Cybulskiej, która wykonała tłumaczenie, zamieszczamy opis różnych zastosowań wody utlenionej w gospodarstwie domowym. Tłumaczenie pochodzi z angielskojęzycznej strony internetowej www.drinkh2o2.com (od 10 do 22 strony).

Bardzo pożyteczny jest przepis na robienie sobie „pasty do zębów” z sody oczyszczonej i wody utlenionej (dezynfekuje dziąsła, rozpuszcza kamień nazębny, wybiela zęby, niszczy bakterie próchnicy). O metodzie tej wspomina również Iwan Nieumywakin w książce „Woda utleniona na straży zdrowia”.

Czytaj więcej: Domowe zastosowania wody utlenionej

Napisz komentarz (114 Komentarzy)

Nowe produkty z aloesu w naszym sklepie

plantacja2.jpgInformujemy, że wprowadzamy do naszego sklepu nowe produkty z aloesu amerykańskiej firmy „Lily of the desert”. Są to soki i miąższe (99,5% miąższu rośliny) z aloesu organicznego (poj. 0,946 oraz 3,78 litra) oraz galaretki kosmetyczne (120 i 360 ml). Produkty te mają jeden z najlepszych współczynników ceny do objętości na rynku, lecz ich jakość również jest bardzo dobra. Większość produktów z aloesu na rynku (ok. 94%) to produkty rozcienczane wodą lub niewłaściwie czy niepotrzebnie przetwarzane, przez co tracone są lecznicze właściwości rośliny.

Czytaj więcej: Nowe produkty z aloesu w naszym sklepie

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa