Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Warzywa

Oczyszczanie po leczeniu retinoidami

Odtruwanie i regeneracja organizmu po leczeniu retinoidami = izotretinoiną /Isotretinoin/, /np. Roaccutane, Accutane/ = (pochodnymi kwasu witaminy A). Profilaktyka skutków terapii retinoidami.

Z uwagi na liczne listy w sprawie leczenia następstw stosowania izotretinoiny powstała ta oto skromna stronka, która w punktach zawiera zasady postępowania.
Metoda odtruwania i regeneracji organizmu po stosowaniu izotretinoiny wykorzystuje środki pochodzenia mineralnego i roślinnego, rzadziej preparaty syntetyczne.

Czytaj więcej: Oczyszczanie po leczeniu retinoidami

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Szparag lekarski

Szparag lekarski - Asparagus officinalis L. jest to od dawna znana roslina w Polsce, niestety od niedawna jednak roślina ta jest spożywana na wielką skalę. W czasach socjalistycznych szparag był uprawiany jako roślina ozdobna, a jej liście często dodawano do kwiatów, np. goździków :-).
Oczywiście szparag lekarski był wykorzystywany w fitoterapii, ale głównie głęboko ludowej.

Czytaj więcej: Szparag lekarski

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Pietruszka

Pietruszka wykazuje silne działanie odtruwające, oczyszczające (czyszczące krew), przeciwtrądzikowe i odkażające. Jest to warzywo niezmiernie przydatne w naturalnej akneterapii.

Pietruszka zwyczajna Petroselinum crispum (Mill.) Nyman seu Petroselinum sativum Hoffm. należy do rodziny baldaszkowatych Umbelliferae. Jest powszechnie uprawiana i stosowana. Niewiele jednak osób potrafi wykorzystać pietruszkę do leczenia rozmaitych schorzeń.

Czytaj więcej: Pietruszka

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa