Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
ImagePan Shota Fujirawa z japońskiej prefektury Gifu bardzo lubił spożywać sushi. Lubił je na tyle, że zawsze się  starał, by było jak to tylko możliwe „żywe i świeże”.

Lecz w ciągu ostatnich 3 lat zaczęły go męczyć ciężkie bóle głowy, które przypisywał początkowo  migrenie i stresowi spowodowanemu pracą. Dopiero wtedy, kiedy nastąpiły zakłócenia funkcji psychomotorycznych, zdecydował zwrócić się do lekarza.

Skanowanie mózgu i rentgen nic nie wykazały. Jednakże w trakcie uważnego badania skalpu lekarz zaobserwował nieduże ruchy pod skórą. Natomiast w czasie przeprowadzenia anestezji miejscowej lekarze  zauważyli małe robaczki wypełzające na zewnątrz. Natychmiast wykonany został poważny zabieg chirurgiczny. Skala zarażenia wprawiła lekarzy w osłupienie!

ImagePrzypominamy Wam, drodzy miłośnicy sushi, iż zarówno robaki płaskie, jak i obłe oraz ich jajeczka, które w obfitości występują w każdej rybie, mogą być zabite tylko w trakcie obróbki termicznej lub zamrożenia. Jajka pasożytów w przypadku zamrożenia giną dopiero po tygodniu. Zatem pomyślmy 2 razy zanim następnym razem zjemy sushi!


Żródło po rosyjsku: http://president.org.ua/news/news-121983/


Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa