Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Książki

Kapilaroterapia

Doktor Załmanow twierdził, że tylko wnikliwe i całościowe podejście do zdrowia ludzkiego może przynieść prawdziwą korzyść. Nie wolno leczyć poszczególnych narządów, ponieważ przy każdej usterce w pracy organizmu zaburzeniu ulega praca całego układu. Praktyczna działalność A.S. Załmanowa stanowi jaskrawe potwierdzenie słuszności jego opinii. Jego książka jest podręcznikiem mówiącym, jak wrócić do zdrowia przy pomocy zasad doktora Załmanowa. A_ZalmanovPrzedstawiono w niej podstawowe zasady oraz objawy zaburzeń rytmów fizjologicznych, przedstawiono w niej oryginalne skuteczne podejście do leczenia alergii, różnych zapaleń, chorób infekcyjnych, onkologicznych, reumatycznych, gruźlicy płuc itd., oraz sposoby uzdrawiania siebie przy pomocy hydroterapii, schematy leczenia i recepty kąpieli terpentynowych. Książka adresowana jest do szerokiego kręgu czytelników.

Czytaj więcej: Kapilaroterapia

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Psychologia kwantowa w książkach Vadima Zelanda

Psychologia kwantowa w książkach Vadima Zelanda

 Trudno określić kiedy człowiek zaczął świadomie interesować się otaczającym go światem. Kultury starożytne starały się ujarzmić siły przyrody i zaprzęgnąć do pracy na swoją korzyść. Zazwyczaj nie odbywało się to bez konieczności zrozumienia, lub przynajmniej zbliżenia się do zrozumienia zasad w niej panujących. Długo nie dzielono nauki na praktyczną i teoretyczną. W starożytności fizyka uznawana była za dziedzinę filozofii. Jakimż paradoksem wydaje się więc obecne przyporządkowanie filozofii do nauk humanistycznych, a fizyki do nauk ścisłych. Konsekwencją takiego podziału stała się niewątpliwa dyskryminacja określonej grupy ludzkości poprzez nazwanie jej humanistami, lub ścisłowcami (niezależnie od tego czy to ścisłowcy czują się lepsi od humanistów, czy humaniści z wyższością spoglądają na ścisłowców). Od około 200 lat posługujemy się (a nikt nie pytał nas, czy tego chcemy) zasadami opisanymi w dziedzinie fizyki określanej jako mechanika klasyczna, albo mechanika Newtonowska.

newton

Izaak Newton

Czytaj więcej: Psychologia kwantowa w książkach Vadima Zelanda

Napisz komentarz (5 Komentarzy)

Zastosowanie pijawek do leczenia

Hirudoterapia - podstawy leczenia pijawkami

Podstawy_leczeni_4cd27242d4e54

Książka dostępna w sklepie IGYA

W świadomości większości ludzi zastosowanie pijawek w leczeniu różnych chorób przypomina szarlatanerię. Tego typu stosunek do hirudoterapii spowodowany jest tym, że na przestrzeni długich lat pijawki nie stanowiły obiektu zainteresowania specjalistów. Od początku lat 60-tych XX wieku do połowy lat 80-tych zoolodzy i lekarze nie prowadzili badań z tymi stworzeniami.

pijawka1

Czytaj więcej: Zastosowanie pijawek do leczenia

Napisz komentarz (7 Komentarzy)

Książka Olgi Jelisejewej wkrótce w Polsce

Nakładem wydawnictwa Hartigrama ukaże się w marcu 2008 roku książka Olgi Jelisiejewej pt. „Metody oczyszczania i regeneracji organizmu”. Pozycja ta sprzedała się dotychczas w imponującej ilości 300 000 egzemplarzy.

eliseeva.jpgOlga Jelisejewa to praktykująca lekarka (posiadająca tytuł doktora nauk medycznych), co jest bardzo ważne dla wielu czytelników. Autorka proponuje różne metody oczyszczania organizmu (w sumie 11 wariantów – od prostych do skomplikowanych, zależnie od stanu zdrowia, wieku i przeciwwskazań dotyczących danego pacjenta). Jest nawet specjalna metoda dla osób bardzo osłabionych przewlekłą chorobą oraz inna przeznaczona dla cierpiących na brak wolnego czasu zabieganych ludzi, którzy chcą zadbać o  zdrowie szybko i bez zmian w tygodniowym rozkładzie zajęć.

Co jeszcze jest tematem książki? I kim właściwie jest Olga Jelisejewa? Zapraszamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej: Książka Olgi Jelisejewej wkrótce w Polsce

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa